AD

روش های از بین بردن دشمنان در نقشه sanhok پابجی موبایل

0 276

یکی از مهم ترین جاهای نقشه sanhok پابجی موبایل معبد Ruins می باشد. شما می توانید با خواندن این پست در مورد ترفندهای از بین بردن دشمنان در نقشه sanhok پابجی موبایل به سادگی این معبد را تسخیر کنید و برنده بازی پابجی موبایل شوید پس با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

نکات شگفت انگیز برای از بین بردن دشمنان در نقشه sanhok پابجی موبایل

نقشه sanhok پابجی موبایل یک جزیره گرمسیری است. Ruins، یکی ز بهترین مکان های غارت در این نقشه، اغلب بازیکن های زیادی را به سمت خود جذب می کند. بنابراین بعضی اوقات وقتی به آن جا بروید مجبور می شوید در آن جا نبرد کنید، برای همین شما باید روش های از بین بردن دشمنان در نقشه sanhok پابجی موبایل را به خوبی یاد بگیرید. تسخیر Ruins در نقشه sanhok پابجی موبایل نیز با همین را حل ها ممکن است.

همچنین بخوانید: ترفندهای گرفتن چیکن دینر (Chicken Dinner)

روش های تسخیر Ruins در نقشه sanhok پابجی موبایل

معبد Ruins در نقشه sanhok دارای یک ساختار منحصر به فرد با سه طبقه و ورودی های زیاد است. علاوه بر این تعدادی پناهگاه کوچک در اطراف معبد اصلی وجود دارد. در اینجا چند نکته برای تسخیر Ruins در نقشه sanhok پابجی موبایل آورده شده است که باید بدانید.

  • وقتی از هواپیما به آن مکان نزدیک ۷۰۰ متر شدید، از روی هواپیما بپرید.
  • با استفاده از دکمه چشم به اطراف نگاه کنید و موقعیت دشمن ها را بررسی کنید.
  • سعی کنید در بالای معبد و نزدیک پنجره سقفی سقوط کنید تا بتوانید به راحتی به طبقه اول بیایید و تا این جای کار به روش های کشتن دشمن ها در نقشه sanhok پابجی موبایل نیاز پیدا نخواهید کرد. اگر جند دشمن را در طبقه آخر با سلاح مشاهده کردید می توانید قبل از ورود به معبد اصلی، در معبد خای اطراف یا برج های اطرف فرود بیایید تا اسلحه و مهمات خود را آماده کنید.
  • برای از بین بردن دشمنان در نقشه sanhok پابجی موبایل اسلحه و گلوله خود را آماده کنید، علاوه بر این ها از کلاه خود و وسایل پزشکی نیز استفاده کنید.
  • شما برای تسخیر Ruins در نقشه sanhok پابجی موبایل باید از راه پله ها دور باشید زیرا دشمن ها می توانند در آن جا بنشینند و برای شما کمین کنند.
  • به قله معبد اصلی بروید و به دشمنانی که در پایین هستند شلیک کنید.

روش های تسخیر Ruins در نقشه sanhok پابجی موبایل

روش های از بین بردن دشمنان در نقشه sanhok پابجی موبایل

شما برای کشتن دشمن ها در نقشه sanhok پابجی موبایل باید به اطراف نگاه کنید و بررسی کنید که دشمن در معبد ها یا بنا های اطراف وجود دارد با خیر.

  • تعداد زیادی سلاح پابجی موبایل با برد کوتاه، کلاه ایمنی و جلیقه در زیر زمین وجود دارد. همچنین مکان های عالی برای کمین کردن در معبد Ruins وجود دارد.
  • اگر دشمنان داخل طبقه اول معبد هستند، قبل از این که داخل آن بروید، نارنجک پرتاب کنید. این کار برای کشتن دشمن ها در نقشه sanhok پابجی موبایل به شما کمک می کند.
  • گوشه ها و اتاق های زیادی در داخل Ruins وجود دارد. بنابراین شما می توانید از این گوشه ها برای مخفی شدن و کمین کردن برای از بین بردن دشمن ها در نقشه sanhok پابجی موبایل استفاده کنید. علاوه بر این شما نباید تیم خود را ترک کنید و تنها بروید زیرا دشمن ها می توانند شما را به راحتی بکشند. اما اگر تیم شما با شما باشد، آن ها از شما پشتیبانی خواهند کرد. 

برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.