AD

آموزش نحوه هک پابجی موبایل روی دستگاه های روت شده

0 804

خیلی از بازیکن ها به دنبال هک پابجی موبایل می باشند، همان طور که می دانید استفاده از هک غیر قانونی می باشد و استفاده از آن نیز باعث نا عدالتی می شود. علاوه بر این ها ممکن است شما مهارت خود را از دست بدهید. با این حال ما در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو آموزشی برای هک پابجی موبایل ارائه کرده ایم که می توانید استفاده کنید.

هک پابجی موبایل روی دستگاه روت شده، خوب است یا بد؟ هک پابجی موبایل برای دستگاه های روت شده ۲۰۲۰

در بین سوال ها خیلی دیده ام که پرسیده می شود هک پابجی موبایل برای دستگاه های روت شده خوب است یا نه؟ برای همین تصمیم گرفتن تا آموزشی برای هک پابجی موبایل قرار دهم. شما ام برای این که بخواهید جواب این سوال را بهتر است باید همه چیز را در مورد هک پابجی موبایل در این پست یاد بگیرید.

در قدم اول باید شما متوجه شوید که هک پابجی موبایل برای دستگاه های روت شده چگونه می باشد  و آیا اصلا لازم است که دستگاه خود را روت کنید یا نه، اصلا خود دستگاه روت شده چگونه می باشد. پس با ما باشید تا همه ی این جزئیات را به شما یاد دهم.

این مطلب را هم بخوانید: آموزش قدم به قدم هک بازی کال آف دیوتی موبایل

هک پابجی موبایل: دستگاه روت شده چه چیزی می باشد؟

روت کردن دستگاه فرآیندی است که به شما امکان می دهد تا کنترل های مربوط به تلفن همراه خود را به دست بگیرید. بدیهی است که سازندگان و تولید کنندگان دستگاه به دلیل برخی از آسیب ها شما را تشویق به روت کردن دستگاه هوشمندتان نمی کنند. علاوه بر این روت کردن یک دستگاه خطرات دیگری را نیز برای گوشی های هوشمند شما ایجاد می کند، مانند از بین رفتن داده ها، از بین رفتن به روز رسانی های خودکار و…

هک پابجی موبایل: دستگاه روت شده چه چیزی می باشد؟

با این حال بسیاری از افراد هنوز هم می خواهند تلفن های هوشمند خود را روت کنند تا برنامه های نا خواسته را حذف کنند. علاوه بر این آن ها می توانند کنترل کامل عملکرد دستگاه را به دست آورند. در نهایت نیز هک پابجی موبایل برای دستگاه های روت شده می باشد و با این کار آن ها می توانند از ابزار های هک در هنگام بازی کردن استفاده کنند. به همین دلیل است که هک پابجی موبایل روی دستگاه روت شده به آسانی انجام می گیرد.

نحوه هک پابجی موبایل روی دستگاه روت شده

هک پابجی موبایل برای دستگاه های روت شده از شخص ثالث غیر قانونی برای به دست آوردن مزیت های نا عادلانه هنگام بازی استفاده می کند. بدیهی است که در این بازی استفاده از هک PUBG Mobile غیر قانونی است. هنگامی که از هک پابجی موبایل روی دستگاه روت شده استفاده می کنید، کار شما آسان تر می شود زیرا تلفن شما اعلان ارسال نمی کند و مانع استفاده از برنامه های شخص ثالث نمی شود.

PUBG Mobile MOD OBB یک ابزار محبوب هک برای دستگاه های روت شده می باشد. این ابزار هک PUBG Mobile مزایای بسیاری از قبیل دیوار کشی، عدم نیاز به ریکاوری، بازی بدون چمن و چیز های دیگر را در خود جای داده است. به خصوص توسعه دهندگان این هک پابجی موبایل برای دستگاه های روت شده گفته اند که این برنامه به طور کامل بی خطر است.

امکانات هک پابجی موبایل روی دستگاه روت شده

این ابزار های هک PUBG روی دستگاه روت شده، مزیت های نا عادلانه ای را نسبت به بازیکن های واقعی می دهند. wallhack و no recoil دو ویژگی مجبوب این هک PUBG Mobile می باشند، علاوه بر این ها PUBG Mobile MOD OBB ویژگی های دیگری از قبیل بازی بدون چمن، مه، FPS 120 و چیز های دیگر را ارائه می دهد.

امکانات هک پابجی موبایل روی دستگاه روت شده

 • هک دیوار: در این حالت بازیکن می تواند از داخل دیوار ببیند و به دشمن ها شلیک کند، علاوه بر دیوار ها، درخت ها و جسم های دیگر بازی این ویژگی را دارند.
 • عدم نیاز به ریکاوری: وقتی شلیک کنید نیازی به زمان برای ریکاوری نیست، بنابراین شما می توانید دقیق تر و با سرعت بیشتر تیر اندازی کنید.
 • بازی بدون چمن: هکر ها هنگامی که در چمن ها می باشید، شما را می بینند و به شما شلیک می کنند. به خصوص در زمین هایی مانند سانهوک و ارانگل که لازم است داخل چمن ها مخفی شوید، هکر ها به راحتی شما را پیدا می کنند و می کشند.

هک PUBG Mobile: امکانات هک پابجی موبایل روی دستگاه روت شده

 • حذف مه: این یکی دیگر از ویژگی های هک پابجی موبایل برای دستگاه های روت شده می باشد. به روز رسانی فعلی، هوا مه آلود همه نقشه های پابجی موبایل که شما را برای تیر اندازی محدود می کند را نشان می دهد. با این حال هک PUBG Mobile یرای دستگاه های روت شده مه را از بین می برد تا هکر ها بتوانند سایر بازیکن ها را به راحتی مشاهده کنند.

امکانات دیگر PUBG Mobile روی دستگاه روت شده

 • حذف صدای باران و رعد و برق: توسعه دهندگان پابجی موبایل صدای رعد و برق و باران را اضافه کرده اند تا بازی واقعی تر شود. با این حال آن ها بعضی اوقات بازیکن ها را منحرف می کنند و به دشمنان کمک می کنند تا رد پای خود را پنهان کنند. بسیاری از بازیکن های پابجی موبایل از صدای باران برای حمله سریع به خانه و حمله ناگهانی استفاده می کنند. بنابرای توسعه دهندگان ابزار هک PUBG Mobile این فایل های صوتی را پاک می کنند تا صدایی در بازی نباشد،
 • سیاه کردن آسمان: علاوه بر امکانات دیگر هک پابجی روی دستگاه روت شده، آن ها می توانند رنگ پیش فرض آسمان را عوض کنند.

امکانات دیگر هک پابجی موبایل روی دستگاه روت شده

 • آن ها می توانند FPS را به عدد ۱۲۰ برسانند: این باعث می شود شانس بازیکن در برنده شدن افزایش پیدا کند.
 • بدون لرزش دوربین: در آخرین به روز رسانی این ابزار هک پابجی موبایل برای دستگاه های روت شده که در آگوست ۲۰۲۰ منتشر شده است، مشکل لرزش دوربین بر طرف شده است.
 • بدون رد پای بازیکن: همچنین علامت پا ها را در مینی مپ پنهان می کند. بنابراین بازیکن ها هنگام نزدیک شدن به کسانی که از هک PUBG Mobile استفاده می کنند، متوجه حضور آن ها نمی شوند.
 • بدون مسدود شدن: آخرین دستاورد این هک این است که ابزار هک مسدود نمی شود، این موضوع به خاطر این می باشد که برنامه نویس های هک پابجی موبایل سیستم ضد تقلب را خنثی کرده اند.

استفاده از برنامه شخض ثالت برای هک PUBG روی دستگاه روت شده

این ابزار هک PUBG Mobile دارای بسیاری از ویژگی های نا عادلانه است. با این حال PUBG Mobile MOD OBB اجازه نمی دهد بازیکن ها از هک ESP در این برنامه شخص ثالث استفاده کنند. بنابراین افراد متقلب از موقعیت بازیکن های دیگر روی نقشه اطلاع نخواهند داشت. اما این مزایا برای بسیاری از متقلب ها کافی است تا Chicken Dinner نا عادلانه را به دست بیاورند.

نحوه هک پابجی روی دستگاه روت شده

استفاده از هک PUBG غیر قانونی است. علاوه بر این مهارت خود را هنگام استفاده از هک پابجی موبایل از دست خواهید داد. اگر چه هک پابجی موبایل برای دستگاه های روت شده کار دشواری نیست، اما نباید این ابزار را برای هک PUBG Mobile نصب کنید. هنوز خطرات زیادی در مورد ویروس و جاسوسی در لینک هایی که توسط این برنامه وارد گوشی شما می شود، وجود دارد.

نحوه هک PUBG روی دستگاه روت شده

حتی به دست آوردن چیکن دینر شما را راضی نخواهد کرد. اما اگر شما می خواهید نحوه استفاده از این هک PUBG Mobile را تجربه کنید شما می توانید با چند قدم زیر این کار را انجام دهید.

 • فایل PUBG ESP Root را دانلود کنید و آن را روی دستگاه خود نصب کنید.
 • بازی پابجی موبایل را باز کنید و تلفن هوشمند یا تبلت خود را روت کنید.
 • سپس به ابزار تقلب اجازه دهید که گوشی شکا را روت کند.
 • چند حروف الفبا دلخواه را برای ورود به برنامه وارد کنید.
 • بازی را باز کنید و روی گزینه فعال سازی ضربه بزنید تا ابزار هک روشن شود.

نحوه هک PUBG روی دستگاه روت شده

جمع بندی 

این ها مواردی هستند که شما باید درباره هک پابجی موبایل روی دستگاه روت شده بدانید. به خاطر داشته باشید که تقلب غیر قانونی و ناعادلانه می باشد. علاوه بر این ها ممکن است این برنامه ها به دستگاه شما آسیب بزنند، پس باید مراقب باشید. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.