AD

حل مشکل پینگ پابجی موبایل لایت با چند گام ساده!

35 6,559

مشکل پینگ در پابجی موبایل لایت برای خیلی از کاربر ها ممکن است پیش بیاید دلیل اصلی این مشکل نداشتن اتصال قوی می باشد، البته عوامل دیگری نیز ممکن است تاثیر گذار باشند اما برای اتصال بهتر می توانید چند موردی را که در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو آمده را بررسی و بر طرف کنید.

نحوه مشکل پینگ پابجی موبایل لایت

اگر شما در بازی دچار لگ می شوید و حجم فریم شما در حین بازی گیر گیر می کند، احتمال دارد که مشکل شما مربوط به اتصال اینترنتان باشد. نگران نباشید بر طرف کردن لگ در پابجی موبایل لایت با خواندن این پست ممکن می باشد. البته ممکن است مشکل پینگ پابجی موبایل لایت شما به خاطر چیز دیگری باشد که در ادامه پست آن ها را بررسی خواهیم کرد.

پابجی موبایل لایت یک نسخه بیشینه شده پابجی موبایل است که به طور تقریبی می تواند با هر دستگاه رده پایین در بازار کار کند. اگر پابجی موبایل لایت را در گوشی خود بازی می کنید و دچار مشکل پینگ پابجی موبایل شده اید، به احتمال زیاد این به سخت افزار های گوشی هوشمند شما مربوط نمی باشد و در اولین قدم باید برای بر طرف کردن لگ در پابجی موبایل اینترنت خود را بررسی کنید.

این مطلب را هم بخوانید: عبارت های خاص پابجی موبایل که باید معنی آن ها را بدانید

مشکل پینگ پابجی موبایل لایت : پینگ در بازی های آنلاین چیست؟

 بهتر است قبل از بررسی مشکل پینگ PUBG Mobile Lite برای شما یک تعریف از پینگ ارائه کنم. تعریف پینگ بسیار ساده است، پینگ زمان آن است که یک داده از طرف شما به سرور برسید و پاسخی به دست آورد. این امر در بازی های آنلاین بسیار مهم است و برای بازی های تیر اندازی مانند پابجی موبایل لایت حتی نقش بیشتری در عملکرد بازی ایفا می کند. می توانید پینگ خود را در گوشه سمت چپ صفحه پابجی بررسی کنید.

مشکل پینگ پابجی موبایل لایت : پینگ در بازی های آنلاین چیست؟

مشکل پینگ PUBG Mobile Lite : پینگ مورد نیاز برای بازیکن ها

اگر به دنبال بر طرف کردن مشکل پینگ PUBG Mobile Lite می باشید تا یک بازی خوب را تجربه کنید دسترسی به یک اینترنت خوب اولین کاری می باشد که شما باید انجام بدهید. در کل برای بر طرف کردن لگ در پابجی موبایل لایت باید دارای اتصال قوی ای باشید. هر چقدر که پینگ پایین تر باشد، شما یک تجربه بهتر در بازی خواهید داشت. حتی وقتی سرعت پینگ شما خیلی بهتر باشد می توانید کمی سریع تر از دشمن های خود واکنش دهید.

پینگ ۲۰ تا ۴۰: فوق العاده

پینگ ۵۰ تا ۷۰: خوب

پینگ ۸۰ تا ۱۲۰: متوسط

پینگ  ۱۳۰ تا ۱۶۰: قابل بازی

پینگ ۱۶۰ تا ۲۰۰: لگ

پینگ ۲۰۰ تا ۲۵۰: لگ زیاد

پینگ ۲۵۰ به بالا: غیر قابل بازی

پینگ ۱۶۰ نقطه ای می باشد که مشکل پینگ پابجی موبایل لایت در آن شروع می شود. اگر شما یک مقدار بالاتر از این پینگ را داشته باشید، بازی کردن برای شما خیلی سخت تر می باشد، یکی از چیز هایی که باید دقت کنید واحد پینگ ها می باشد، ms به معنی میلی ثانیه می باشد. یعنی زمانی که طول می کشد داده های شما به سرور فرستاده شود و پاسخ آن به شما برسد.

مشکل پینگ پابجی موبایل لایت :  مزایای اتصال خوب

به طور کلی نداشتن مشکل پینگ PUBG Mobile Lite هیچ ضرری ندارد. شما می توانید سریع تر از دشمن خود ببینید و عمل کنید و ممکن است اول گلوله شما در سرور ثبت شود و دشمن شما کشته شود. در واقع بر طرف کردن مشکل لگ در پابجی موبایل یک مزیت بزرگ می باشد. وقتی که دشمن شما بمیرد گلوله های موجود او در هوا بی اثر خواهد شد. اما اگر پینگ شما از دشمنان بدتر باشد شما ضعیف تر عمل خواهید کرد.

مشکل پینگ پابجی موبایل لایت :  مزایای اتصال خوب

مشکل پینگ PUBG Mobile Lite : پارامتر های تاثیر گذار روی پینگ

اگر روی داده های تلفن همراه بازی می کنید، عواملی که در زیر آمده است ممکن است به دلیل فعالیت های ان ها در مصرف پهنای باند، در اتصال شما به اینترنت موثر می باشند و ممکن است که باعث ایجاد مشکل پینگ PUBG Mobile Lite بشوند.

 • قوی بودن اینترنت
 • RAM
 • فاصله تا سرور
 • برنامه های باز در بک گراند
 • پردازنده
 • برنامه های تقویت کننده بازی موبایل
 • همگام سازی خودکار موبایل یا به روز رسانی خود کار موبایل
 • منبع اینترنت
 • WhatsApp (عملکرد دانلود خودکار)

مشکل پینگ PUBG Mobile Lite : پارامتر های تاثیر گذار روی پینگ

برای بر طرف کردن مشکل لگ در پابجی موبایل باید به مقابله با این مشکل ها بپردازید و آن ها را درست کنید.

مشکل پینگ پابجی موبایل لایت : بهتر کردن پینگ

چهار راه حل رایج برای بر طرف کردن مشکل لگ در پابجی موبایل وجود دارد. با این حال قبل از دنبال کردن این موارد ابتدا باید سرعت اینترنت خود را بررسی کنید. در حال حاضر بهترین ابزار برای تست کردن سرعت اینترنت، speedtest.net و Google Speed Test می باشد. مکان نزدیکترین سرور پابجی موبایل را جستجو کرده و پینگ در آن را امتحان کنید. اگر پینگ نزدیک به پینگ شما در بازی بود به احتمال زیاد باید مشکل پینگ PUBG Mobile Lite مربوط به اتصال شما به اینترنت باشد، یا این که دستگاه شما در تشخیص اشتباه کرده است.

 • از یک اینترنت شخصی استفاده کنید.

مشکل پینگ پابجی موبایل لایت : بهتر کردن پینگ

اگر در حال بازی روی یک شبیه ساز هستید، گرفتن یک GPN مانند WTFAST انتخاب بدی نخواهد بود. این کار آمد ترین مسیر برای داشتن کمترین پینگ در سرور می باشد.

 • برنامه های مصرف کننده داده از طریق تلفن خود را خاموش کنید.

یکی دیگر از راه های بر طرف کردن مشکل لگ در پابجی موبایل لایت خاموش کردن برنامه های مصرف کننده اینترنت می باشد. سایر برنامه ها ممکن است از پهنای باند شما استفاده کنند و از اتصال بازی جلوگیری کنند. همه چیز را قبل از شروع بازی پابجی موبایل خاموش کنید.

مشکل پینگ PUBG Mobile Lite : بهتر کردن پینگ

 • روتر وای فای خود را به ۵ گیگا هرتز ارتقا دهید.

روتر ۵ گیگا هرتزی بسیار سریع تر از ۲.۵ گیگا هرتزی می باشد پس برای بر طرف کردن مشکل لگ در پابجی موبایل دریافت یک روتر جدید، راه حل مناسبی می باشد.

 • به نزدیک ترین سرور وصل شوید.

روش چهارم برای بر طرف کردن مشکل لگ در پابجی موبایل لایت وصل شدن به یک سرور نزدیک می باشد. هر چه سرور نزدیک تر باشد، بهتر است. در نهایت نیز سعی کنید در موقعی بازی کنید که کسی از اینترنت استفاده نمی کند.

مشکل پینگ PUBG Mobile Lite : نتیجه گیری

پس نکته مهم در مشکل پینگ PUBG Mobile Lite داشتن یک اینترنت خوب است. اگر تمام روش های فوق را امتحان کرده اید و پینگ شما هنوز زیاد نشده است، وقت آن رسیده که بسته اینترنت خود را تغییر دهید یا به ارائه دهنده دیگری برای اینترنت مراجعه کنید. درست است هزینه دارد اما شما باید برای لذت بردن از بازی گاهی اوقات چیز هایی را باید بپردازید.

مشکل پینگ PUBG Mobile Lite : نتیجه گیری

امیدواریم که این مقاله هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آشنایی با مشکلات بازی و راه حل آن ها شما می توانید به بخش مشکل بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

35 نظرات
 1. Sina می گوید

  مطالبتون مفید بود الان‌من یه مدته مشکله گوشیمه هنگ میکنه میرفتم پابجی بازی کنم هنگ میکرد الان درست شده خداروشکر

 2. احمد می گوید

  من اینترنتم ضعیفه وقتی میخام پابجی بازی کنم‌ب ارور میده باید چیکار کنم کلت منطقمون نتش ضعیفه هم داده همراه هم وای فای راهنمایی کنید لطفا

  1. مهدی دشتی می گوید

   احمد عزیز سعی کن اینترنتتو ارتقا بدی برای اینکه بازی خوبتری بازی کنی وگرنه نت ضعیف باشه جالب نیست که

 3. Jodi می گوید

  همین که برنامه باز‌میشه مینوسیه خطا در اتصال مشکل کجاست نتممون خوبه همیشه وصله جدیدا اینجوری شده اپدیت کنید پابجیو بنظرتون مشکل از گوشیه منه یا بازی؟

  1. L می گوید

   سلام
   پابجی فیلتر شده باید با فیلتر شکن وارد بشی

   1. ادمین سایت می گوید

    سلام بله

 4. مانی می گوید

  مفید بود من خطا میداد نمیدونستم برا چیه تا اینترنتمو بررسی کردم خوب شد

 5. راحل ملکی می گوید

  پینگ ۲۵۰ به بالا نمیشه چجوری تغییر بدیم بیاد پایین؟؟؟

 6. راحل ملکی می گوید

  پینگ ۲۵۰ به بالا نمیشه چجوری تغییر بدیم بیاد پایین؟؟؟

  1. محمدسوقندی می گوید

   سرورت رو عوض کن

 7. Hadi می گوید

  سلام دوستان دلیلیش چیه که بازی پابجی تو این چند روز با اینترنت ایرانسل و همراه اول بالا نمیاد قبلا بدون قند شکن بالا می امد ولی الان با قند شکن به زور بالا میاد????

 8. Amir mo می گوید

  سلام همراهان گرامی ببخشید اندورید گوشی من4 و رمش هم 1هستش ایا پابجی رو می تونم بدون خطا و لگ اجرا بشه طبق حرفایی که زدین???

 9. Amirarsalan می گوید

  ببخشید ممکنه دیگه پابجی دیگه اجرا نشه ???اخه خیلی طول کشید تعمییر سرور با سیم کارت همراه اول بالا میاد ولی ایرانسل نه یعنی داره فیلتر میشه???

 10. Farnaz می گوید

  سلام دوستان فعلا به دلیل تعمیرات سرور بازی چند وقتی پابجی با فیلتر شکن بالا نمیاد پس نگران نباشید

  1. Danial می گوید

   با سرور آمریکا بالا میاد

 11. Nahid می گوید

  سلام ببخشید اندورید گوشی من8ولی وقتی وارد میشه م صفحه سیاه میشه و از بازی خارج میشه اگه مشکل فیلتر شکنه،میشه بگید از چه فیلتر شکنی استفاده کنیم

  1. Amin می گوید

   سلام .فیلترشکن ufo vpn رو دانلود کن مخصوص پابجیه

  2. قاسم می گوید

   سلام ناهید، برا منم بعضی وقتا اونجوری میشه، گوشیتو یه دفعه restart کن، دوباره بازیرو بازکن، اگه نشد برو تو تنظیمات گوشیت، قسمت apps, بعد برو به pubg mobile lite، بعد روی permission بزن، و storage رو یه دفعه خاموش کن بازی رو باز کن، اگه شد که هیچ اگه نشد، باز هم همین قسمت بیا ایندفعه storage رو روشن کن بازی رو اجرا کن ایشالله که مشکلت حل شه

 12. مرتضۍ می گوید

  سلام ببخشید راهی هست که من سریع به رنک بالا برم تو بازی پابجی من الان لول 55هستم میخوام هر چه زود تر به لول 70برسم راهی هست???

 13. navid می گوید

  این مشکل جدیدی که پیش امده رو میشه با وصل شدن به quick vpn حل کرد و به امریکا و استرالیا حتما وصل بشید وقتی بازی لود شد و امد روی صفحه

 14. میلاد خضرپوری می گوید

  سلام ببخشید من از برنامه های تغییر گرافیکی استفاده کردم ولی کیفیت اصلا عوض نشده و هنوزم روی حالت low هست و از داخل بازی هم حتی کیفیت رو روی بالانس میبرم و بعد گزینه ok میزنم و بازم میاد بیرون

 15. Miladahmadi می گوید

  من بازیو کامل نصب کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم توش می نویسه 300 ثانیه بعد تلاش کنید و چندبارم صبر کردم ولی بعد دوباره میگه 300ثانیه بعد صبر کنین چه جوری حلش کنم???

 16. Fati azizi می گوید

  سلام دوستانی که پابجی شون باز نمیشه با قند شکن وارد بشن و بعد از وارد شدن اینها میتونند قند شکن و خاموش کنن بعد شروع کنن به بازی کردن

 17. رضا می گوید

  من همیشه مشکل پینگ داشتم ولی با اموزشی که شما دادین مشکلم حل شد خیلی ممنون از زحمتتون واقعا عالی بود .ولی مال داداشم هنوز رفع نشده نمیدونم دلیلش چیه

 18. مبیتا می گوید

  سلام ببخشید از دیروز بازی با اینترت همراه اول وصل نمیشه مشکلش چی میتونه باشه؟لطفا اگه میشه راهنمایی کنین.

  1. moh.ammad1833 می گوید

   شاید مشکل از اینترنت هست یا انتن ضعیف بوده

 19. Hd می گوید

  سلام پابجی لایته من اصلا بالا نمیاد باهر وی پی انیم که بگین رفتم نه با نت خودم میره نه مودم چیکار کنم؟
  پابجی درست میشه یا دیگ نمیتونیم بازی کنیم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام فقط مشکل از نت میتونه باشهبرنامه ی تغییر آی پی تون رو عوض کنید

 20. ABOLFAZL می گوید

  سلام من پابجی زیاد بازی میکنم و میدونم که فیلتر چندتا فیلتر شکن وصل کردم همشونم وصل میشه و درسته ولی وقتی وارد بازی پابجی موبایل لایت میشم اخطار فیلترینگ میده چیکار کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام باید هم متن رو بخونید دیگه برای همین مشکل این متن رو براتون قرار دادیم

 21. moh.ammad1833 می گوید

  سلام ببخشید من یه چیزی میگم شما بگید مشکل از کجاشه باشه ببینید من پاپحی لایت دارم خودتون هم میدونید که فیلتر هست برای همین با فیلار شکن میرم داخلش میره داخل بازی جایزه هماو میتونم بگیرم درست وقتی میرم وار هنوز نرسیده به زمین تمرین فیلتر هام قطع میشه سرایور میاد بالا نمیزاره بازی کنم بگید منشکل از نت یا همون پینگ هست؟؟؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام برنامه تغییر آی پی که دارید استفاده میکنید با بازی سازگاری نداره برای همین غیر فعال میشه با یک برنامه دیگه تست کنید

 22. امیررضا می گوید

  من اندروید گوشیم 6و رم گوشیم2 بازی با اینتر نت گوشی من وصل نمی شه مشکلی هست که ما بدونیم.

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام باید فیلتر شکن داشته باشید مشکل اینجاست

 23. رسول می گوید

  خوشبحالت من همش 500 به بالا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.