AD

آموزش قدم به قدم هک بازی کال آف دیوتی موبایل

4 9,312

همانند تمام بازی‌های مولتی پلیر آنلاین بازی کال آف دیوتی موبایل هم تا حدودی هک و تقلب را در خود دارد که بازیکن‌های فرصت طلب و سودجو برای آسان تر کردن خودشان از آن استفاده می‌کنند. در این مقاله از محموعه مقالات آموزشی سایت ایموجو به آموزش هک بازی کال آف دیوتی موبایل خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفیدباشد: تازه ترین و جدیدترین اخبار فصل ۹ بازی کال آف دیوتی

نحوه هک بازی کال آف دیوتی موبایل

همانند تمام بازی‌های مولتی پلیر آنلاین بازی کال آف دیوتی موبایل هم تا حدودی هک و تقلب را در خود دارد که بازیکنان فرصت طلب و سودجو برای آسان تر بازی کردن خودشان از آن ها استفاده می‌کنند. به طرز کاملاً مشخص این هک ه و کدهای تقلب هیچ‌وقت خوب نیستند و ممکن است که اکانت شما برای همیشه هم مسدود یا بن شود. در ادامه این مطلب با چند نوع از هک‌های بازی کال آف دیوتی آنلاین آشنا می‌شویم و برای شما توضیح می‌دهیم. همچنین شمارا با تقلب و هک‌های که باعث دروغ در بین بازیکنان این بازی است آشنا می‌کنیم.

تقلب کردن در کال آف دیوتی موبایل به سه دستهٔ اصلی تقسیم می‌شود.

ربات هدف‌گیر

هک دیوار

هک‌های تغییر دهندهٔ مکانیک‌های بازی

این مطلب فقط برای آموزش است و به وجه انواع هک و تقلب در بازی ها را به شما توصیه نمی‌کنیم چون این نه ‌تنها شما را از بازی محروم می‌کند بلکه ممکن است که حساب شما دران بازی برای همیشه بسته شود و جذابیت و هیجان بازی برای شما از بین می‌رود و این‌گونه است که شما با استفاده از این کدهای تقلب از بازی خودتان لذت نخواهید برد و فقط شما سرگرم می‌کند.

ربات‌های هدف گیر برای هک بازی کال آف دیوتی موبایل

ربات‌های که قابلیت هدف‌گیری را دارند از محبوب‌ترین نوع انواع ربات‌ها در بازی‌های شوتر آنلاین محسوب می‌شوند و به‌این‌علت است که به شما با آسانی اجازه می‌دهد در کمترین زمان تعداد زیادی در حریفان و دشمان خودتان در بازی را بکشید بدون اینکه حتی یک کلیکی انجام دهید. این ربات‌های هدف‌گیر به‌صورت کاملاً خودکار حریفان را می‌شناسند و حرکتان ها را تشخیص می‌دهند و بعد از آن به عنوان یک ورودی همانند موس ها عمل می‌کنند و مختصات فرضی را که به دست آورده‌اند به داخل بازی می‌فرستند به‌گونه‌ای که انگار یک بازیکن این کار را انجام داده است.

 در زمان کوتاهی این نشانه گر در بازی سر هدفی را نشانه می گیر دو فقط لازم است شما کلیک کنید و اگر هم برای شما مشکل بود این ربات کار خودش را انجام می‌دهد. تعداد زیادی از این اپلیکیشن ها و برنامه ها که برای هک و تقلب کال آف دیوتی نسخه موبایل ساخته شده است در اینترنت یافت می‌شود که بیشتر آن‌ها برای گوشی‌های شما مضر است و جز بدافزار شناسایی می‌شوند یا اینکه تبلت یا گوشی شما را درگیر ویروس می کند و یا اینکه اطلاعات شخصی شما را در اختیار افراد فرصت طلب و مجرم قرار می‌دهد. به شما باید گفت و اطمینان داد که اگر هکی برایان ساخته شود در کمترین زمان ممکن برای بازی آپدیتی می‌آید و جلوی آن هک گرفته می‌شود و تمامی افرادی که از استفاده کرده‌اند برای همیشه حساب‌هایشان بسته می‌شود.

نحوه هک بازی کال آف دیوتی موبایل

مثالی برای درک بهتر هک بازی کال آف دیوتی موبایل

برای نمونه اگر سایتی به شما وعده یا پیشنهاد یک نوع ربات هدف‌گیر را داده است یا با گفتن شارژ رایگان به حساب شما می‌دهد و از شما کلمه عبوری می‌خواهد و همچنین پلفترمی که درآن بازی می‌کنید. زمانی که اطلاعات شما وارد می‌شود و بارگذاری به آرامی به شکل عادی خودش پر می‌شود که مثلاً این سایت در حال اماده‌سازی است و در حال پردازش می‌باشد در حقیقت این فقط یک تصویر محرک است اگر اینترنت خودتان را هم قطع کنید دوباره نوار پردازش خودش را انجام می‌دهد.

مدتی بعد که برای یک این تقلب یا هرگونه شارژ رایگانی باید اثبات کنید که شما انسان هستید و یک ربات نیستید. همان‌گونه که ربات‌های گوگل نشان شما می‌دهند و می‌توانید روی آن کلیک کنید. چندین لینک تبلیغاتی برای شما می‌آید که برای اثبات انسان بودن شما باید چندین کلیک رویان لینک‌ها انجام دهید و اعمالی را که به شما می‌گوید انجام دهید.

کسب درامد از هک خوب است

این گونه کار ها روش خوبی برای کسب درامد برای سود جویان است که با کلیک زدن برای این تبلیغات انجام می‌دهند؛ اما خوب این نوع بهتران است. چون که مجرمان و هکرها  خیلی از این روش استفاده می‌کنند و بجای تبلیغات یک لینک بدافزار که شامل ویروس‌های خطرناکی هستند برای قربانیان خودشان انجام می‌دهند و سهل‌انگاری شما تاوان بزرگی ممکن است برای شما داشته باشد.

هک دیوار برای هک بازی کال آف دیوتی موبایل

هک و تقلب دیوار به این شکل عمل می‌کند که شما می‌توانید بازیکن دیگر و دشمان خودتان را در بازی از پشت دیواره نقشه بازی ببینید و عملاً غافل‌گیر نشوید. همان‌طور که می‌بینید که دشمان به رنگ سبز مشخص‌شده‌اند و این یک عکس برای هک‌های موبایلی کاف اف دیوتی می‌باشد؛ اما نکته مهم در اینجاست که چنین هک در بازی کال  آف دیوتی نسخه موبایل اصلاً وجود ندارد و این یک تصویر ساختگی است.

همانطور که دران می‌بینید پای بازیکن ها روی چمن است و درواقع آن‌ها خارج از یک خانه است. فقط با برنامه فتوشاپ است که به رنگ دیگری درآمده است و با عنوان‌های که شما را گول میزند. بازیکن ها که به دنبال تقلب به دام آن ها افتاده‌اند از آن ها سوءاستفاده می‌کنند یا باعث می‌شوند که دستگاه شما پر از بدافزار شود.

هک‌های تغییر دهندهٔ اطلاعات بازی برای هک بازی کال آف دیوتی موبایل

مطلبی که در بعضی از سایت های اینترنتی است که به عتوان دریافت سکه های مجانی و افزایش جان و یا میزان کاهش دمیج در بازی می باشد که باید گفت این یک شایعه و دروغ است که افراد سود جو و فرصت طلب به افراد ساده لوح نشان می دهند.

بازی‌های مولتی پلیر آنلاین که در سرور اجرا می‌شوند این ‌گونه است که اطلاعات بازیکن و اطلاعات بازی که در حال اجرا است درآن سرور ذخیره و نگه داشته می‌شود و شما بدون اجازه نداشتن حق دست رسی به آن را نخواهید داشت و فقط ادمین های آن اجازهٔ تغییر را دارند. برای مثال میزان خون شما داده ای بشمار نمی‌آید که در حافظه دستگاه شما ذخیره شود. این اطلاعات در تمامی دیتابیس و سرور بازی کال آف دیوتی موبایل حفظ ‌شده در آنجا دانلود می‌شود و هر ثانیه به‌روز می‌شود. پس نباید گول وعده‌های دروغین این سایت ها و بعضی ویدئو ها که در یوتیوب منتشر می‌شوند را بخورید بهتر است که  زمان خودتان را بیهوده از بین نبرید.

هک در بازی کامپیوتر ممکن تر است

اما در بازی کانتر نسخه کامپیوتری آن متأسفانه هک‌ها و تقلب زیادی وجود دارد به همین علت می  باشد که کامپیوتر سیستم پیچیده تری دارد و راه‌های تقلب کردن درآن بسیار زیاد است. اینکه برنامه نویسی بازی کانتر نیز قدمی تر نیز محسوب می‌شود و در کل شرکت بازی سازی والوه نقطه ضعف بزرگی برای امنیت بازی‌های خودش دارد.

اما اگر در مورد کال آف دیوتی نسخه موبایلی حتی اگر هکی هم وجود داشته باشد عمومیت ندارد و افراد کمی آن را می‌دانند. چون اگر به صورت گسترده و عمومی توسط تیم توسعه دهنده بازی مسدود شود و درست شود مطمئناً با شبیه سازهای کامپیوتری هم در ویندوز ها اجرا می‌شود.

به دلیل  تجربه ما به شما پیشنهاد می کنیم که دنبال هک و تقلب در بازی ها و مخصوصآ در بازی های نسخه های موبایلی از این هک ها استفاده نکنید که ممکن که دستگاه شما ویروسی شود و یا در بدترین حالت اطلاعات شما به دست افراد سود جو برسد. برای دریافت آموزش ها و مطالب کاربردی بیشتر می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. هک پول می گوید

  میخوام پول بازیو هک کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام این متن برای همینه دوست عزیز با دقت بخونید

 2. محسن می گوید

  سلام من متن رو خوندم ولی در مورد هک پول نبود

  1. ادمین سایت می گوید

   سلامم چرا هست دوست عزیز با دقت بخونید لطفا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.