AD

دانلود رایگان بازی 4 برگ (11 تایی) ؛ بازی کارتی جذاب

0 4,049

بازی 4 برگ (11 تایی) یکی از اولین بازی‌های کارتی انتشار یافته در ایران است. این بازی بسیار ساده و البته توام با هیجان بسیار بالا است. تنوع بازی‌های کارتی فوق‌العاده هست و 4 برگ فقط یکی از ده‌ها بازی کارتی است. اما یک مشکلی که همه بازی‌های معروف کارتی دارند، این است که شما باید با استراتژی خاصی از کارت خود رونمایی کنید. اما در 11 تایی علاوه بر استراتژی باید از هوش خود هم به شدت استفاده کنید. پس افرادی که باهوش هستند می‌توانند بازی بهتری در چهار برگ ارائه دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در ارتباط باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی هک شده فروت کرافت با لینک مستقیم

نحوه انجام بازی 4 برگ (11 تایی)

انجام این بازی بسیار ساده است. شرایط و ضوابط این بازی خوشبختانه در همه جای دنیا ثابت است. اما مراحل انجام بازی به صورت زیر می‌باشد.

  • بازی 4 برگ (11 تایی) حداقل با دو نفر انجام می‌شود. ماکزیمم نفرات موجود در بازی به شرطی تغییر می‌کند که تعداد کارت‌ها هم افزایش پیدا کنید. اکثر بازی‌های کارتی، محدودیتی در زمینه تعداد نفرات حاضر در یک دست را ندارند.
  • اگر دو نفر هستید، یک دسته کارت را چندین بار به روش‌های مختلف بر زنی، بر بزنید.
  • سپس به تعداد 4 کارت برای هر نفر و یک کارت به جز کارت سرباز، بر روی زمین بگذارید.
  • حالا شرکت کننده‌ها باید با استفاده از کارت‌های خود و روی زمین، جمع‌های 11 تایی تشکیل دهند.
  • یک نقطه در تشکیل جمع 11 تایی وجود دارد. به طور مثال، اگر دو کارت 5 و 6 بر روی زمین باشند و در دست شما فقط کارت 6 موجود باشد. شما کارت 6 را بر زمین می‌زنید و با کارت 5 یک جمع 11 تایی تشکیل می‌دهید. حالا دوست شما هم از شانس بد شما کارت 5 را در اختیار دارد. او هم کارت 5 را به زمین می‌زند و با شش یک جمع 11 تایی تشکیل می‌دهد. اما یک فرق اساسی در بین دو نفر وجود دارد. نفر دومی با تشکیل این جمع به دلیل خالی شدن زمین از کارت، موفق به سور زنی شده است. این سور به تنهایی 5 امتیاز دارد.
  • برنده در بازی 4 برگ (11 تایی) کسی است که بتواند 7 خاج از 13 خاج را داشته باشد. البته سور هم نقش اساسی در تعیین برنده دارد. پس این نکته را هم در نظر بگیرید که باید کارت‌هایی را سعی کنید بردارید که خاج باشند.

نحوه انجام بازی 4 برگ (11 تایی)

تاثیر فزاینده بازی 11 تایی بر هوش و جمع بودن حواس

بارها برایتان اتفاق افتاده که در ذهنتان در حال بررسی یک چیزی بودید و ناگهان آن را فراموش می‌کنید. یا به عنوان مثال شما را برای خرید یک دارویی به داروخانه می‌فرستند و شما به جای آن از قهوه خانه سر در می‌آورید. البته در موقع امتحانات، قاطی کردن سوالات مشابه هم می‌تواند تعریف خوبی از حواس پرتی باشد. اما برای تقویت جمع بودن حواس، می‌توان از بازی 4 برگ (11 تایی) استفاده کرد.

در این بازی استفاده از هوش، هم رده با استفاده از استراتژی مناسب است. چون که ساختار بازی به گونه‌ای است که شما در جمع بستن‌ها باید بیشتر روی خاج‌ها سرمایه گذاری کنید. همچنین باید در زمان سریع بتوانید با چندین کارتی که بر روی زمین است، جمع 11 تایی تشکیل دهید. پس باید حسابی حواستان جمع باشد. مطمئنا تمرین و تکرار هر چیزی باعث تقویت آن در وجود ما خواهد شد. زمانی که شما با استفاده از این بازی در حال تمرکز و معطوف کردن حواس خود به یک چیز هستید، این تمرکز روز به روز در وجود شما قوی‌تر می‌شود و در همه کارها و مراحل زندگی، پشتیبان اصلی شما خواهد بود.

بهترین بازی‌های 4 برگ (11 تایی) موجود برای موبایل

این روزها موبایل‌ها مانند یک دوست در کنار ما هستند. با این که گوشی یک جسم بی جان است، اما باید قبول کنیم که بیشتر از مای جاندار، در زندگی نقش دارد. یعنی او است که راه و روش را تعیین می‌کند. حال شما با استفاده از گوشی خود می‌توانید با انبوه بازی‌های موجود در بسترهای اندروید و iOS در حوزه بازی کارتی، به بازی 4 برگ (11 تایی) بپردازید.

دانلود بازی 4 برگ از کافه بازار

دانلود بازی 4 برگ از گوگل پلی

بهترین بازی‌های 4 برگ (11 تایی) موجود برای موبایل

نتیجه گیری

بازی کردن در هر سنی جذاب و البته بسیار لازم است. چون که کودک درون آدم‌ها برای همیشه زنده است. البته باید قبول کرد که بدون کودک درون، دارایی‌ها و حتی اطرافیان آن چنان لذت بخش نخواهند بود. چون که انسان‌ها با خندیدن و شوخی‌های بچه گانه می‌توانند دل اطرافیان خود را شاد کنند. بازی‌های امروزی تنوع بسیار بیشتری نسبت به بازی‌های دهه پنجاه، شصت، هفتاد و حتی هشتاد دارند اما بیشتر آن‌ها بر روی پلتفرم موبایل و رایانه‌ها هستند. بازی 4 برگ (11 تایی) هم از این نوع بازی‌ها است. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت ایموجو در ارتباط باشید. همچنین برای مشاهده و دانلود بازی های بیشتر می توانید به بخش دانلود بازی در سایت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.