AD

تازه ترین و جدیدترین اخبار فصل ۹ بازی کال آف دیوتی

0 335

نسخه موبایل کال آف دیوتی یکی از بازی های پر طرف دار روی گوشی ها می باشد، اما اکنون اکتیویژن گفته است که به زودی فصل ۹ کال آف دیوتی منتشر خواهد شد، تاریخ این انتشار به طور دقیق مشخص نمی باشد اما احتمالا بین تاریخ های ۱۲ آگوست و ۱۵ آگوست خواهد بود. علاوه بر این گفته شده است که تغییرات بزرگی در فصل ۹ اتفاق افتاده است. با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا از تازه ترین اخبار این بازی اطلاع پیدا کنید.

همچنین بخوانید: تازه ترین اخبار فصل ۱۴ پابجی موبایل (PUBG Mobile)

اخبار انتشار فصل ۹ بازی کال آف دیوتی

در این هفته فصل ۹ Call of Duty منتشر خواهد شد، فصل ۹ COD به روز رسانی بزرگی برای این بازی خواهد بود.

 این به روز رسانی برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS می باشد. اکتیویژن تایید کرده است که فصل ۹ call of duty در این هفته منتشر خواهد شد. اما هنوز تاریخ دقیق این به روز رسانی مشخص نشده است، با این حال می دانیم که در مدتی کوتاه گیمر ها فصل ۹ کال آف دیوتی را روی پلتفرم های اندروید و iOS امتحان خواهند کرد.

اپکس لجندز (apex legends)

فقط کمپانی نکی نمی باشد که امسال رونمایی های جدیدی دارد و علاوه بر آن الکترونیک آرتز نیز سکوتش را شکسته و اعلام کرده است که امسال نسخه موبایل اپکس لجندز (apex legends) را به صورت محدود عرضه خواهد کرد.

با توجه به این که نسخه کامپیوتر های شخصی این بازی توانسته است مخاطب های زیادی را جذب خودش کند. از نسخه موبایل اپکس لجندز انتظار می رود که رقیب جدی ای برای فورتنایت و پابجی موبایل باشد. اکتیویژن می گوید که فصل ۹ کال آف دیوتی یکی از قوی ترین به روز رسانی های این بازی می باشد، یعنی این که این فصل دارای محتویات و دستاورد های زیادی برای بازیکن ها دارد.

دستاورد های فصل ۹ بازی کال آف دیوتی

یکی از بزرگترین ترفند ها راه اندازی ویژگی جدید gunsmith خواهد بود که به گیمر ها اجازه می دهد اسلحه ها را به همراه تغییرات زیر شخصی سازی کنند:

  • اسلحه اول و دوم- انواع این سلاح ها (غیر معمول، نادر، حماسی و افسانه ای) همه بخشی از یک سلاح پایه یکسان هستند و بنابراین پیشرفت یکسانی دارند. این بدان معنی است که شما دیگر نیازی به هم سطح کردن نسخه های مختلف سلاح مشابه ندارید.
  • در این فصل وقتی شما از یک سلاح داشته در سطح ۱۲ داشته باشید، سلاح های دیگر آن گروه نیز با آن سطح خواهند بود. به عنوان مثال وقتی شما دارای یک Black gold-M4 سطح ۱۲ باشد، و یک warwolf fighter-M4 داشته باشید خواهید دید که M4 شما در سطح ۱۲ می باشد. با این وجود نگران نباشید سطح های خیلی زیادی برای به دست آوردن در فصل ۹ call of duty وجود خواهد داشت.
  • هم اکنون انواع مختلف اسلحه پایه به دو روش جداگانه طبقه بندی می شود: کامو ها و blueprints  
  • انواع اسلحه غیر معمول ، نادر اکنون کامو خواهند بود. سلاح های پایه خود را علاوه بر کامو هایی که در کنار gunsmith معرفی شده اند را با کامو های غیر معمول و نادر که می خواهید، سفارشی سازی کنید.
  • کامو های غیر معمول و نادر با سلاح های پایه خاص در ارتباط می باشند. وقتی که شما سلاحی را دریافت کرده اید و اسلحه پایه آن قفل باشد، در فصل ۹ کال آف دیوتی قفل اسلحه پایه نیز برای شما باز خواهد شد.

دستاورد های فصل ۹ بازی کال آف دیوتی

سلاح های blueprint فصل ۹ Call of Duty

  • گروه های حماسی و افسانه ای اکنون در دسته ی سلاح های blueprint خواهند بود. blueprint از آن جهت قابل توجه می باشند که با کاموی خود و یک مجموعه دلخواه از اتصالات پیش ساخته در سلاح همراه هستند. (۴ مورد برای حماسه ای ها، پنج مورد برای افسانه ای ها)
  • به ترکیب هایی که از قبل ساخته شده است و شما می توانید با هم سطح کردن سلاح ها بسازید فکر کنید و در طرح های حماسی و افسانه ای انواع آن ها را بسازید.
  • مثل همیشه، سلاح های حماسه ای و افسانه ای blueprint جلوه های بی نظیری مانند کامو های دینامیک، جلوه های مرگ و موارد دیگری ارائه می دهد. در حالی که می توانید شما پیوست های سلاح ها را تغییر دهید. ممکن است از نظر بصری نتوانید آین تغییر ها را مشاهده کنید. با این حال رفتار اسلحه با توجه به انتخاب شما تغییر خواهد کرد.

زمان انتشار فصل ۹ کال آف دیوتی

با توجه به اکتیویژن، فصل ۹ COD بین تاریخ ۱۲ آگوست تا ۱۵ آگوست منتشر خواهد شد، همان طور که می بینید زمان دقیقی برای آن ارائه نشده است، پس حواستان به سایت های رسمی باشد، چون هر لحظه امکان انتشار آن وجود دارد.

اکتیویژن گفته است که ما سعی کرده ایم اطلاعاتی از فصل ۹ call of duty در اختیار گیمر ها بگذاریم ولی سوال همه ی گیمر ها این است که به روز رسانی چه روزی منتشر خواهد شد و جواب ما به زودی است. به روز رسانی به زودی منتشر خواهد شد ولی زمان آن دقیق مشخص نمی باشد زیرا به روز رسانی فصل ۹ کال آف دیوتی گسترده می باشد و در نتیجه خارج از اطلاعات عادی انتشار قرار می گیرد.

همه چیز در فصل ۹ call of duty تغییر کرده است، از جمله این تغییر ها gunsmith و تغییرات جدید نبرد رویال می باشد. در هر حال فصل ۹ کال آف دیوتی یکی از به روز رسانی های قوی سال ۲۰۲۰ خواهد بود. در حال حاضر حجم این به روز رسانی مشخص نمی باشند و شاید کاربر های اندرویدی و iOS کال آف دیوتی مجبور باشند مقداری فضا برای این بازی خالی کنند.

پیش از شروع فصل ۹ شما حتما باید کال آف دیوتی خود را به روز رسانی کنید تا نسخه جدید این بازی برای شما فعال شود و بتوانید از آن استفاده کنید.

جمع بندی

در این مقاله از سایت ایموجو به تازه ترین اخبار فصل 9 کال آف دیوتی پرداختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای دریافت و اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های موبایلی می توانید به بخش اخبار بازی در سایت مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.