AD

تیزر رسمی نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل منتشر شد

0 315

بالاخره تیزر رسمی نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل بعد از مدت ها انتظار بازیکن ها منتشر شد. به احتمال زیاد نقشه جدید در به روز رسانی عصر جدید پابجی موبایل منتشر شود.  همه از این نقشه به عنوان راز بزرگ پابجی موبایل یاد می کردند، اما مثل این که پابجی موبایل راز دیگری برای کاربرها دارد. در ادامه با سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشد تا اطلاعات کاملی را در خصوص بازی پابجی موبایل به دست آورید.

همچنین بخوانید: همه چیز در مورد به روز رسانی پابجی موبایل

انتشار تیزر رسمی نقشه Erangle 2.0 پابجی موبایل

بالاخره تیم پابجی موبایل تیزر رسمی نقشه erangle 2.0  را منتشر کرد. به نظر می رسد که حدس های ما درست بود و نقشه ارانگل ۲ پابجی موبایل در به روز رسانی جدید پابجی موبایل که به عصر جدید معروف است منتشر خواهد شد.

همه ی طرفدار های پابجی موبایل پس از انتشار تیزر رسمی این نقشه باید خوشحال شوند. ممکن است نقشه ارانگل ۲ پابجی موبایل باعث شود که عنوان Battle Royale یک بار دیگر بر سر زبان ها بیفتد و طرفدار های بیشتری را جذب کند. در حالی که پایگاه پخش کننده در حال پخش ویژگی های جدید نسخه 1.0 است پابجی موبایل یک تیزر رسمی برای نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل منتشر کرده است.

پابجی موبایل: عصر جدید و ارانگل 2.0

پیش از این هفته مسئولان بازی، یک فیلم از اطلاعات به روز رسانی جدید پابجی موبایل یا همان عصر جدید ساخته بودند که نشان می داد ویژگی های مختلف جدیدی به بازی وارد می شوند. علاوه بر آن گرافیک ها در حال پیشرفت هستند و رابط کاربری بهتر به نظر می رسد. نقشه erangle 2.0 پابجی موبایل نیز خیلی وقت است که ساخته شده است. در واقع ممکن است این نقشه با به روز رسانی جدید پابجی موبایل منتشر شود.

پابجی موبایل: عصر جدید و ارانگل 2.0

در اعلامیه، مسئولان بازی فاش کردند که یک سورپرایز بزرگ در انتظار بازیکن ها می باشد. اما برای فهمیدن آن ما باید تا ۸ سپتامبر صبر کنیم. به خاطر سخنان مسئول ها جامعه طرفداران شروع به حدس زدن کرد، که یکی از این حدس ها نقشه ارانگل پابجی موبایل می باشد که به احتمال زیاد در عصر جدید پابجی موبایل منتشر شود.

امروز تیم PUBG Mobile به طور رسمی تیزری از نقشه erangle 2.0 را منتشر کرده است که می توانید آن را در کانال یوتیوب پابجی موبایل ببینید. این ممکن است تایید کند که این نقشه در به روز رسانی جدید پابجی موبایل در سپتامبر منتشر خواهد شد. با این حال نقشه خیلی زود فاش شده است، پس شگفتی موجود در عصر جدید پابجی موبایل چه چیزی می باشد، آیا ما باید انتظار دیگری داشته باشیم و ارانگل ۲ راز بزرگ این کمپانی نیست. با این حال ما راهی برای کشف این راز نداریم و فقط می توانیم صبر کنیم تا نقشه جدید منتشر شود.

سایت ایموجو از بهترین وب سایت های مجله بازی موبایل می باشد که علاوه بر دسترسی به تازه ترین اخبار بازی می توانید از مطالب آموزشی و کاربردی استفاده کنید و از بازی خود نهایت لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.