AD

بهترین روش های مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل

1 731

مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل یکی از ترفندهای مهم این بازی می باشد که به شما کمک می کند به صورت غافلگیرانه کشته نشوید، ترفندهای مقابله با آن ها زیاد هم ساده نیست و هر جایی امکان دارد آن ها وجود داشته باشند، برای همین بهتر است که شما توجه خود را داخل بازی افزایش دهید. در ادامه با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه  باشید تا با این ترفندها بیشتر آشنا شوید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای حمله به خانه ها در پابجی موبایل که باید بلد باشید

بهترین ترفندهای مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل

در این پست بهترین روش های مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل ارائه شده است که شما با استفاده از آن ها می توانید به آخرین زنده بازی تبدیل شوید، هدف اصلی در بازی پابجی موبایل نیز همین می باشد. برای این که بتوانید به این هدف برسید و موفق شوید باید تاکتیک هایی را بلد باشید که روش های مقابله با کمین کننده ها در PUBG Mobile قسمتی از این تاکتیک ها می باشند پس با ما باشید تا ترفند ها مقابله با کمپ کننده ها در پابجی موبایل را یاد بگیرید.

کمین کردن یا کمپینگ تاکتیکی رایج و در عین حال قابل بحث است که با واکنش های زیادی روبرو می شود. این امر به طور عمده از این واقعیت ناشی می شود که به سختی می توان روش های مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل را پیدا کرد. امروز چند پیشنهاد خارق العاده با عنوان روش های مقابله با کمین کننده ها در PUBG Mobile ارائه خواهیم کرد.

بهترین ترفندهای مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل: کمین کننده یا کمپر چیست؟

در بازی های ویدیویی، کمپر یا کمین کننده اصطلاحی است که برای توصیف شخصی که وقتی دیگران به طور فعال بازی می کنند زیاد اقدام نمی کند. به طور خاص بازیکن های پابجی موبایل کمپینگ را به عنوان تاکتیکی تعریف می کنند که در آن کسی برای استفاده از شرایط خاص روی نقشه باقی بماند. بازیکن های پابجی موبایل اغلب در جایی کمپ می کنند که انتظار دارند کسان دیگری از آن جا بگذرند.

از آن جا که هدف اصلی این بازی زنده ماندن به عنوان آخرین نفر می باشد، کمپینگ در واقع قسمت مهمی از پابجی موبایل می باشد. با این حال تاکتیک منطقی بسیار بحث بر انگیز می باشد زیرا کمپ کردن تیم می تواند به راحتی بدون تلاش زیاد در بازی می تواند باعث شود به تیم برنده تبدیل شوند. در حالی که بازیکن های عادی تمایل دارند به طور مداوم حرکت کنند و برای پیروزی در بازی ریسک کنند، کمپ کننده ها مانند ترسو ها به نظر می رسند در حالی که به معنای واقعی کلمه تنها یافتن یک مکان امن و پنهان شدن برای آن ها مهم می باشد.

من به دلیل نفرت از این تاکتیک می خواهم ترفندهای مقابله با کمپ کننده ها در پابجی موبایل را به شما یاد دهم. در مواجهه با دشمن، همه انتظار دارند که در همان سطح زمین باشند تا شانس پیروزی برابر شود و تلاش ها ارزشمند باشند. اگر چه کمپ کننده ها به روش دیگران عمل نمی کنند، بنابراین وقتی از آن ها شکست بخورید، به احتمال زیاد احساس ناراحتی و بی احترامی خواهید کرد.

بهترین ترفندهای مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل: کمین کننده یا کمپر چیست؟

بهترین ترفندهای مقابله با کمین کننده ها در PUBG Mobile: توجه کردن به جزئیات

یکی از روش های مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل توجه کردن به جزئیات می باشد. کنار آمدن با کمپ کننده ها در واقع نیاز به تغییر رویکرد شما به دشمن دارد. برای بالا بردن سطح تاکتیک خود باید هوشیار باشید و به همه ی جزئیات توجه بیشتری کنید.

به عنوان مثال ترفند های مقابله با کمپ کننده ها در پابجی موبایل، هنگام ورد به ساختمان، باید در ها را بررسی کنید. باز بودن یا نبودن در ها مهم است. درب باز می تواند حضور کسی را در آن ساختمان نشان دهد. در پابجی بیشتر ساختمان ها بیش از یک درب دارند، بنابراین مطمئن شوید که همه ی آن ها را به خوبی بررسی کنید. به یاد داشته باشید که وقتی بازیکن ها داخل ساختمان می شوند، در به سمت داخل باز می شود وقتی بازیکن خارج شود، بازیکن به سمت بیرون خارج می شود.

همچنین به خاطر داشته باشید که حتی اگر در ها بسته باشند، باز هم احتمال وجود دشمن در آن ساختمان وجود دارد. روش های مختلفی برای ورود به ساختمان ها بدون باز شدن درب وجود دارد و در برخی از موارد کمپ کننده ها مراقب هستند تا هر در را ببندند تا شما شک نکنید. بنابراین حفظ کردن تمرکز در هر شرایطی یکی از روش های مقابله با کمین کننده ها در PUBG Mobile می باشد.

بهترین ترفندهای مقابله با کمین کننده ها در PUBG Mobile: توجه کردن به جزئیات

بهترین ترفندهای مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل: هنگام بازی کردن TPP از هک دیوار استفاده کنید

یکی دیگر از روش های مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل، استفاده از هک دیوار است، این راه می تواند موثر ترین راه باشد، با استفاده از این هک به راحتی می توانید رد پا های دشمن ها را در مینی مپ مشاهده کنید و به کمپ های آن ها خاتمه دهید.

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که از دود یا نارنجک استفاده کنید تا آن ها را به وحشت بیاندازید. از آن جا که آن ها می خواهند از منطقه خارج شوند، شما به راحتی می توانید آن ها را پیدا کنید و مکان آن ها را روی نقشه مینی تشخیص دهید.

اکنون زمان حمله کامل است، می توانید به طور مستقیم داخل ساختمان بروید تا آن ها را بکشید و یا در بیرون بایستید تا کمپ کننده بیرون بیاید. شما با توجه به شرایط داخل بازی باید تصمیم بگیرید یکی از ترفندهای مقابله با کمپ کننده ها در پابجی موبایل را استفاده کنید. برای یادگیری دیگر ترفندهای بازی پابجی می توانید به دسته ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Ali می گوید

    Awliiiii bod

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.