AD

تازه ترین اخبار بزرگترین مسابقه پابجی موبایل

0 1,036

با منتشر شدن نسخه جدید پابجی موبایل بزرگترین مسابقه پابجی موبایل یعنی PUBG Mobile Global Championship برگزار خواهد شد به احتمال زیاد این مسابقه در اواخر سال ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد. البته در نحوه برگزاری آن به خاطر ویروس کرونا سوالاتی وجود دارد که به زودی مشخص شد. علاوه بر این ها این مسابقه دارای یک جایزه باور نکردنی است.

PUBG Mobile Global Championship 2020 بزرگترین مسابقه پابجی موبایل خواهد بود

طی چند روز گذشته، انجمن پابجی موبایل یک اعلامیه در مورد نسخه جدید منتشر کرده که بسیار سر و صدا کرده است. از زمان راه اندازی پابجی موبایل یعنی سال ۲۰۱۸، عنوان Battle Royal در سراسر دنیا شنیده می شود. از ان زمان حدود ۶۰۰ میلیون دانلود و ۵۰ میلیون بازیکن در روز در سراسر جهان ثبت شده اند، چین نیز یکی از این کشور هایی می باشد که تعداد بازیکن در آن رشد قابل توجهی کرده است. اکنون ما در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو می خواهیم در مورد بزرگترین مسابقه پابجی موبایل صحبت کنیم.

اکنون بازی پابجی موبایل روز های آخر این نسخه را می گذراند و در حال انجام مراحل آخر قبل از انتشار عصر جدید (new era) پابجی موبایل هستیم. نسخه 1.0 پابجی موبایل در تاریخ ۸ سپتامبر منتشر خواهد شد.

پس از نزدیک به سه سال موفقیت بزرگ به عنوان یکی از بازی های برتر Battle Royale در جهان پابجی موبایل به طور رسمی تصمیم دارد نسخه 1.0 را در ۸ سپتامبر راه اندازی می کند. نسخه اصلی تغییرات زیادی در گرافیک، UX، گیم پلی و سایر ویژگی های بازی ایجاد می کند. این ها کار هایی است که برای یک رویداد مهم Esports انجام شده است. مسابقات قهرمانی جهانی پابجی ۲۰۲۰، بزرگترین مسابقه PUBG Mobile است که قرار است برگزار شود. به نظر می رسد که این تورنمنت پابجی موبایل، یکی از بهترین تورنمنت ها بشود.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین مکان های M416 در پابجی موبایل

اطلاعات PUBG Mobile Global Championship 2020، بزرگترین مسابقه PUBG Mobile

همان طور که در بالا اشاره کردی مسابقات قهرمانی جهانی ۲۰۲۰  اولین دوره از مسابقات از نوع خود خواهد بود که پس از به روز رسانی new era در سرور های آنلاین برگزار خواهد شد. مسئولان بازی اعلام کرده اند که لیگ جهانی پابجی موبایل (PMWL) و مسابقه جهانی پابجی موبایل در یک رویداد برگزار می شوند که بزرگترین مسابقه PUBG Mobile می باشد. نام این مسابقه PUBG Mobile Global Championship می باشد. پس ما انتظار داریم این رویداد Esports بزرگترین تورنمنت پابجی موبایل در تاریخ این بازی شود. شاید هم بهترین صحنه از مسابقه بازی های گوشی های هوشمند را به ثبت برساند.

تیم های بزرگترین مسابقه پابجی موبایل از سراسر جهان دعوت شده اند. تیم های حرفه ای قاره های آمریکا، اروپا، آسیای جنوبی، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه و چین همگی در این تورنمنت پابجی موبایل رقابت می کنند. حامی رسمی این مسابقه ها Qualcomm Technologies می باشد که راه اندازی و گسترش شبکه فناوری بی سیم از اهداف این شرکت می باشد. قالب مسابقه ها از زمان انتشار نسخه جدید حمایت خواهد شد.

تیم های دعوت شده در PUBG Mobile Global Championship 2020، بزرگترین مسابقه پابجی موبایل

ممکن است از خود بپرسید که با چه شرایطی می توانید در بزرگترین مسابقه PUBG Mobile شرکت کنید. در جواب این سوال باید بگویم که PUBG Mobile Global Championship فقط تیم های برتر جهان را دعوت می کند. تیم های برتر پر طرفدار در تمام مناطق این شانس را دارند که در مسابقه ها شرکت کنند. ۱۶ باشگاه افتتاحیه (PMCO) و هفت لیگ برتر (PMPL) تصمیم می گیرند تا ۲۰ تیم به PMGC راه پیدا کنند.

تا کنون ما لیست کاملی از تیم های دعوت شده به تورنمنت پابجی موبایل نداریم. اطلاعات بیشتر به محض جدول رده بندی رسمی شرکت پابجی ارائه خوهاد شد. با این حال، با چنین مقیاسی از مسابقات، می توان حدس زد که رقابت در بالاترین سطح خواهد بود و این بازی بزرگترین مسابقه پابجی موبایل خواهد شد.

تیم های دعوت شده در PUBG Mobile Global Championship 2020، بزرگترین مسابقه پابجی موبایل

جایزه تعیین شده در PUBG Mobile Global Championship 2020، بزرگترین مسابقه PUBG Mobile

قطعا وقتی می گوییم که این مسایقه بزرگترین مسابقه PUBG Mobile می باشد، دلیلی وجود دارد. جایزه PUBG Mobile Global Championship ۲ میلیون دلار آمریکا می باشد. این بزرگترین جایزه ای می باشد که تا کنون دیده شده است که نشان می دهد new era پابجی موبایل تا چه حد جذاب خواهد بود.

برنامه PUBG Mobile Global Championship 2020، بزرگترین مسابقه پابجی موبایل

تا کنون، تنها چیزی که در مورد بزرگترین مسابقه PUBG Mobile می دانیم، این است که این مسابقه در اواخر امسال یعنی ماه نوامبر برگزار خواهد شد، هنوز هیچ تاریخ رسمی از طرف مسئولین بازی اعلام نشده است. جیمز یانگ مدیر PUBG Mobile Global Esprts ادعا می کند که این شرکت واقعا امیدوار است که این تورنمنت پابجی موبایل جمعیت زیادی از تماشاگران زنده را برای مسابقات داشته باشد.

با این حال ممکن است امکان پذیر نباشد زیرا سراسر جهان درگیر ویروس کویید ۱۹ می باشد. در بدترین حالت ها تیم ها در چندین استودیوی واقع در سراسر جهان به رقابت می پردازند، با این حالت ما به عنوان طرفدار های پابجی موبایل همیشه باید از مسابقات پابجی موبایل حمایت کامل کنیم. با همه ی این احوال امیدوارم که بهترین ها در آخر امسال بیایند و شاهد پخش زنده PMGC برتر باشیم.

قدرت PUBG Mobile Global Championship 2020، بزرگترین مسابقه PUBG Mobile

امسال PMGC فقط یک تورنمنت پابجی موبایل خواهد بود. اما این تکمیل چشم انداز شرکت پابجی برای ساختار جدید مسابقه های بازی می باشد. این برنامه برای حمایت از بازیکن های مشتاق از آماتور تا حرفه ای طراحی شده است. این مسابقه با مسابقات ملی در سراسر جهان برگزار می شود. تیم های نیم حرفه ای می توانند در مسابقات کلاب پابجی موبایل (PMCO) به رقابت بپردازند. در سال ۲۰۲۰، این مسابقه ها شامل ۱۶ منطقه است که بیش از ۱۵۰ کشور را شامل می شود. که ثبت نام ها در بهار و پاییز از مرز ۱۲۰ هزار نفر نیز عبور کرد.

قدرت PUBG Mobile Global Championship 2020، بزرگترین مسابقه PUBG Mobile

بازیکن های حرفه ای در لیگ برتر پابجی موبایل (PMPL) که مرحله نهایی می باشد شرکت کردند. این تورنمنت پابجی موبایل در ۷ منطقه با حضور ۱۵۲ تیم برگزار شد. در جولای و آگوست مسابقه PUBG Mobile World League یا PMWL شاهد ۴۰ تیم در لیگ شرق و عرب بود که بهترین عملکرد خود را در صحنه بین المللی ارائه کردند. این مسابقه ها در زمان اوج 1.1 میلیون بازدید داشت.

قدرت PUBG Mobile Global Championship 2020، بزرگترین مسابقه PUBG Mobile

این همه چیزی است که ما در مورد بزرگترین مسابقه PUBG Mobile می دانیم. این مسابقات غول پیکر یک عصر جدید را در تاریخ بازی نشان می دهد. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل به دسته اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.