AD

معرفی پرسرعت ترین وسیله های نقلیه پابجی موبایل

0 485

جا به جایی در نقشه پابجی موبایل یکی از مهم ترین کارهاست و باید به درستی انجام شود، همان طور که می دانید نقشه پابجی موبایل خیلی بزرگ است و اگر بخواهید با پای پیاده بروید احتمال مردن شما بالا می باشد برای همین بازیکن ها به دنبال پرسرعت ترین وسیله های نقلیه پابجی موبایل می باشند که با سرعت بالا در نقشه جا به جا شوند.

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

در این پست تصمیم داریم پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل را به شما معرفی کنیم. وسیله های نقلیه در PUBG Mobile بخش بزرگی از بازی می باشند، زیرا زمین این بازی نبرد رویال بسیار بزرگ است و شما باید برای جا به جا شدن سریع با پر سرعت ترین وسیله های نقلیه پابجی موبایل آشنا باشید.

همان طور که گفتم در بازی پابجی موبایل امکان حرکت سریع روی نقشه کاری است که همه می خواهند انجام دهند، زیرا یکی از مکانیک های اصلی بازی رفتن به منطقه امن است. در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو ما می خواهیم پنج مورد از پر سرعت ترین وسیله های نقلیه پابجی موبایل را معرفی کنیم.

با این حال برای خیلی ها سوال است که چه چیزی وسیله های نقلیه را تا این حد ضروری می کند. خوب من می خواهم جواب این سوال را بدهم، شما اگر روی لبه نقشه قرار بگیرید، یکی از پر سرعت ترین وسیله های نقلیه پابجی موبایل برای فرار لازم است تا بتوانید به موقع به منطقه ی امنی برسید. حرکت با پای پیاده کاملا خطرناک است که معمولا شما را در معرض هدف دشمن ها قرار می دهد. رانندگی با ماشین یا موتور سواری می تواند شما را به یک هدف زرهی متحرک تبدیل می کند که نابود کردن آن بسیار سخت است.

این مطلب آموزشی هم برای شما مفید خواهد بود: راهنمای کامل سلاح PP 19 Bizon در پابجی موبایل

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل :موتور سیکلت

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل :موتور سیکلت

موتور سیکلت یکی از وسیله های نقلیه در PUBG Mobile می باشد که بیشترین سرعت این وسیله نقلیه ۱۵۲ کیلومتر در ساعت است. در حالی که Mirado و موتور سیکلت حداکثر سرعت یکسانی دارند، موتور سیکلت زمان شتاب بهتری دارد و به همین دلیل اولین رتبه در بین پر سرعت ترین وسیله ها نقلیه پابجی موبایل را به خود اختصاص داده است. اگر چه ممکن است فکر کنید اتومبیلی با موتور بسیار قدرتمند تر باید عملکرد بهتری داشته باشد اما موتور سیکلت با قاب سبک خود همه آن ها را شکست می دهد. روی این وسیله نقلیه دو بازیکن می توانند بشینند و دارای هزار HP است. بازیکنی که در پشت می نشیند می تواند شلیک کند و قدرت محافظت این وسیله نقلیه صفر است. رانندگی در موتور سیکلت نیز بسیار سخت است.

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی : Mirado

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل : Mirado

دومین وسیله پر سرعت از وسیله های نقلیه در پابجی موبایل Mirado می باشد. روی میرادو چهار نقر می توانند بنشینند و دارای ۲۰۰۰ HP است. به طور کلی سرعت بالای این ماشین کنترل آن را سخت می کند و در خارج از جاده های آسفالت شده بسیار غیر قابل استفاده است. در مکان هایی که زمین های سختی برای رانندگی دارند، بهتر است به جای استفاده از این ماشین پیاده روی داشته باشید. سرعت حداکثر این وسیله نیز ۱۵۲ کیلومتر در ساعت است.

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل : Dacia

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل : Dacia

سومین مورد از وسیله های نقلیه در PUBG Mobile می باشد. این وسیله نقلیه دارای بیشترین سرعت ۱۳۹ کیلومتر در ساعت است. داچیا نسخه ای بسیار قدرتمند تر از میرادو است. البته HP آن دویست تا کنتر است، سرعت بالاتر این وسیله نقلیه نیز کمی کمتر از میرادو است. این وسیله نقلیه در زمین های خارج از جاده نیز بسیار بد است. اگر مراقب نباشید ممکن است ماشین واژگون شود.

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در PUBG Mobile : موتور سیکلت با یک ماشین کناری

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل : موتور سیکلت با یک ماشین کناری

سرعت بیشینه این وسیله نقلیه ۱۳۰ کیلومتر است. موتور سیکلت با ماشین کناری چهارمین وسیله پر سرعت از وسیله های نقلیه در پابجی موبایل می باشد. با یک ماشین کناری ۳ نفر می توانند در یک موتور سیکلت سوار شوند. اما این وسیله نقلیه ناپایدارتر از موتور سیکلت معمولی است. اگر راننده اشتباه کوچکی کنند کل تیم شما پخش زمین خواهد شد.

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل : Clozed Top UAZ

پرسرعت ترین وسیله های نقلیه در پابجی موبایل : Clozed Top UAZ

پنجمی مورد از وسیله های نقلیه در PUBG Mobile می باشد. یک دلیل وجود دارد که UAZ محبوب ترین وسیله نقلیه در پابجی موبایل است. این ماشین با ۱۸۲۰ HP و طراحی کاملا پوشیده شده، از بازیکنانی که سوار آن می شوند به طور کامل محافظت می کند. همچنین UAZ یک مزیت بزرگ دیگر دارد و این است که در حرکت های خارج از جاده بسیار خوب است. شما می توانید با این وسیله نقلیه همه جا بروید و به سادگی از آن جا بیرون بیایید. در کل می شود گفت که این ماشین آفرود پابجی موبایل است.

در این مقاله از مجموعه مقالات سایت ایموجو شما را با پرسرعت ترین وسایل نقلیه پابجی موبایل آشنا ساختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل شما می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.