AD

اولین تیزر و پیش نمایش از وارهمر اودیسه منتشر شد

0 250

بازی وارهمر اودیسه یک بازی ام ام او آر پی جی جدید موبایل از ویرچوال ریلمز است. یک تریلر جدید منتشر شد و به ما بینش بیشتری می دهد. موبایل نسل آینده ام ام او آر پی جی (mmorpg) وارهمر اودیسه تقریباً اینجاست و اخیراً یک تریلر جدید منتشر شده است و بینش بیشتری در مورد این بازی را به  ما ارائه می‌دهد. ما قصد داریم آن را در این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو بررسی کنیم.

همچنین بخوانید: اخبار بازی فانتزی گادفال یا اتیمشین زیبا

بازی وارهمر اودیسه : تقریباً اینجاست

ویرچوال ریل گیمز توسعه دهند ام ام او آر پی جی (mmorpg) برای بازی سلتیک هیروز درسال 2011 بود که از بهترین بازی های آن زمان است. حدود یک ماه پیش استودیو اعلام کرد که با همکاری کارگاه بازی ها یک ام ام او آر پی جی جدید ایجاد می کند. هدف این است که یک ام ام او آر پی جی جدید موبایل به اسم وارهمر اودس را در جهان وارهمر قرار دهیم.

برای ارائه بهترین تجربه این تیم در حال ساخت بازی به عنوان ام ام او آر پی جی کاملاً سه بعدی در دنیای بازی باز است. این شش کلاس واگرا از مکان‌های مختلف شروع می‌شود. به نظر می‌رسد بسیار امیدوار کننده است اما ما باید منتظر اطلاعات بیشتر قبل از اینکه بتوانیم هرگونه اظهار نظری مشخصی را بیان کنیم.

بازی Warhammer Oddessey چه چیزی را باید ارئه دهد؟

از طریق تیزری که بالا ذکر شد ویرچوال ریلمز چنین محیط سه بعدی پرشکوه را در بازی به ما نشان داده است که باعث شده بسیاری از بازیکنان کاملاً هیجان زده شوند. با این حال سؤالی اساسی که بازیکن بالقوه در مورد این نسخه آینده دارند این است که ویژگی‌های دیگری مثل مسافرت خودکار خواهد بود. از این گذشته این روزها این عوامل بسیار متداول در اکثر ام ام او آر پی جی های موبایل هستند. اگرچه نظرات در مورد آن‌ها تفرقه افکنانه است.

خواه آن ها را دوست داشته باشید یا از آن‌ها متنفر باشید توسعه دهنده به سرور دیسکورد بازی رفته است تا تأیید کند که هیچ اتوپیایی در ادیسه وجد نخواهد داشت. بدون شک برخی از بازیکنان از این اطلاعات هیجان زده می‌شوند در حالی که برخی دیگر ان ا نا امید کننده می دانند. ما در گوگامر متعلق به گروه سابق هستیم. راهی که ما آن را می بینیم در صورتی که بیشتر وقت شما صرف تماشای شخصیت شما در انجام کارهایی به تنهایی می شود. چه معنی ای برای کردن دارد؟

بازی Warhammer Oddessey چه چیزی را باید ارئه دهد؟

تاریخ انتشار بازی وارهمر اودیسه

در مورد تاریخ انتشار  بازی وارهمر  قرار است سال آینده به بازار عرضه شود اگرچه ما هنوز دقیقاً نمی دانیم چه زمانی است به گفته این نسخه بتا در آینده نزدیک ارائه می‌شود بنابراین اگر علاقه‌مند هستید می توانید برای ثبت نام به سایت اصلی بازی بروید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.