AD

دانلود رایگان بازی قارچ خور برای اندروید

0 576

بازی قارچ خور یا همان سوپر ماریو، اولین نسل از بازی‌های کامپیوتری ساخت بشر می‌باشد. این بازی برای همه گیمرها آشنا است. زیرا سبک بازی به گونه‌ای است که نمی‌شود آن را نادیده و یا حتی بعد از گذشت این همه سال آن را فراموش کرد. بازی‌های زیادی در سبک سوپر ماریو ساخته شدند و با استقبال خوبی هم روبرو شدند. از جمله آن‌ها می‌توان به بازی سونیک اشاره کرد. اما هیچ یک از بازی‌های جدید ساخته شده در سبک قارچ خور، مانند خودش موفق نبودند و خیلی زود در دنیای بازی‌های مدرن و جذاب امروزی، جایگاه خود را از دست دادند. برای اطلاعات بیشتر و همچنین دانلود این بازی فوق‌العاده خاطره انگیز، تا انتهای این مقاله با سایت مجله بازی موبایل ایموجو در ارتباط باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی غلط نامه ؛ بازی جذاب فکری

داستان بازی قارچ خور

فرض کنید به شما یک مسیر پر از تله مانند جاخالی، ضربه‌های عمدی، ارتفاع زیاد و هر چیزی که فکرش را بکنید، در یک محیطی به نام بازی قارچ خور داده‌اند. حال از شما می‌خواهند که با سرعت بالا از این مسیر عبور کنید. کمی سخت شد. اما سختی آن به خاطر سخت بودن بازی نیست. بلکه تطابق سرعت عملکرد شما با سرعت بازی، مشکل می‌شود. یعنی در واقع تنها سختی این بازی این است که بتوانید به موقع کار مناسب را در زمان مناسب انجام دهید.

همانطور که گفته شد برای پیروز شدن در این بازی شما باید بتوانید عملکرد خود را با سرعت بازی برابر کنید. این مهارت، که همان مهارت تمرکز هست، در زندگی بسیار لازم است. زیرا خیلی از آدم‌ها مانند میمون‌ها عمل می‌کنند و فقط از شاخه‌ای به شاخه‌ی دیگر می‌پرند. در حالی که حتی یک شاخه را هم تا انتها نرفته‌اند. چون که هیچ وقت بر روی کاری که در حال انجام آن هستند تمرکز نمی‌کنند و خیلی ساده بعد از مدتی به شاخه و کار جدید روی می‌آورند.

برای رهایی از بی تمرکزی و زندگی میمون واری خود، نیازمند این هستید که دوره‌های روانشناسی پیشرفته‌ای را زیر نظر دکترهای متخصص بگذرانید. اما همیشه راهکارهای وجود دارند که با این که قطعی نیستند، اما بی تاثیر هم نیستند. بازی قارچ خور یک بازی است که اگر برآن تمرکز نداشته باشید، بعد از مدتی آن را حذف خواهید کرد. پس اگر دوست دارید تمرکز خود را بر روی کاری که انجام می‌دهید، بیشتر کنید، می‌توانید دوستی بلند مدتی را با این بازی برقرار کنید.

داستان بازی قارچ خور

گیم پلی بازی جذاب و قدیمی قارچ خور

گیم پلی بازی همیشه از داستان بازی مهمتر است. حتی از هدف بازی هم مهم‌تر است. زیرا کسانی که یک بازی را در گوشی و یا رایانه خود نصب می‌کنند، 99 درصد هدفشان لذت بردن از بازی است و نه چیزهای دیگر. همین موضوع بنیادین باعث شده تا بازی قارچ خور علاوه بر هدف و داستان بسیار جالبی که دارد، خیلی زود به دست فراموشی سپرده شود. مسلما خیلی از افراد حتی با نگاه کردن به عکس و گرافیک بازی، نظر خود را برای دانلود آن، تغییرمی‌دهند.

اما به هر حال همیشه گیمرهایی هستند که بخواهند از اولین سبک بازی‌های ساخته شده هم یادی کنند. این بازی با این که گرافیک داغون و گیم پلی تکراری در اکثر مراحل را دارد، اما به جرات می‌توان گفت که یکی از اعتیاد آورترین بازی‌های تاریخ هم هست. زیرا شما با هر سری باخت و افتادن در یکی از تله‎ها، در وهله‌ی بعدی آماده‌تر و با علم و آگاهی بیشتری بازی را انجام می‌دهید.  

یکی دیگر از ویژگی‌های اصلی این بازی، وقت گیر بودن آن است. وقت گیر بودن به این معنی نیست که مرحله‌ها طولانی هستند، بلکه به این معنی است که شما مدت زمان زیادی را برای انجام این بازی صرف خواهید کرد. چون بعد از پی بردن به اشتباهتتان در بازی، بدون این که قرار باشد هزینه‌ای را پرداخت کنید، می‌توانید اشتباه خود را جبران کنید. در کل بازی قارچ خور را به همه کسانی که می‌خواهند از یک بازی زیبا لذت ببرند، توصیه می‌کنم.

گیم پلی بازی جذاب و قدیمی قارچ خور

نتیجه گیری

در اتوبان‌ها بارها شاهد دوربرگردان‌ها بودیم و هستیم. این دور برگردان‌ها ما را دوباره به جایی که از آن آمده‌ایم، بر می‌گردانند. بازی‌های قدیمی مانند قارچ خور هم شبیه به این دوربرگردان‌ها هستند. این دوربرگردان ما را به دورانی می‌برد که در آن زمان بازی مانند قارچ خور، مانند فیفا و پی اس امروزی بود. خیلی از افرادی که این بازی را تجربه کرده‌اند، دوست دارند دوباره این بازی را تجربه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی می‌توانید با سایت ایموجو در ارتباط باشید. همچنین برای دانلود سایر بازی های دیگر می توانید به بخش دانلود بازی در سایت مراجعه نمایید.

لینک دانلود بازی قارج خور از کافه بازار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.