AD

تازه ترین اخبار منتشر شده از ویدئو رسمی فری فایر

0 278

برمودا نسخه ریمسترید برای سومین سالگرد بازی فری فایر می آید و 4 مکان جدید ادنز کریک باغ ژاپنی سندنرک و آکادمی را به نقشه میاورد. به همین مناسبت قیری فایر همچنین ویدئویی را منتشر کرد. برای اطلاع از ویدئو رسمی بازی فری فایر با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

تازه ترین اخبار منتشر شده از ویدئو رسمی فری فایر

در داستان با فری فایر برمودا با 2 شخصیت جدید با نام تجاری جدید فاش شده است.

برمودا نسخه ریمسترد (remastered) برای سومین سالگرد بازی فری فایر می آید و 4 مکان جدید ادنز کریک باغ ژاپنی سد نرک و آکادمی را به نقشه می آورد. به همین مناسبت فری فایر همچنین ویدئویی را منتشر کرد. تا در مورد تاریخ طولانی درگیری ها در برمودا و اینکه شخصیت های مادر در فری فایر در مورد آن چه می‌کنند صحبت کنند. می توانید این ویدئو را ببینید.

همانطورکه بسیاری از بازیکن ها از قبل می دانند جهان فری فایر در حال حاضر در حال جنگ بین 2 نیروی قدرتمند برای قدرت و کنترل است. ائتلاف آزادسازی در حال مبارزه با فیوچرج هاریزون یک نیروگاه فناوری و تسلیحاتی است؛ اما افرادی کمی می دانند که فیوچرز هاریزون دارای یک مرکز آزمایش های انسانی را برای ایجاد سربازان فوق‌العاده انجام می دهند. آن مکان جز جزیره برمودا نیست.

تازه ترین اخبار منتشر شده از ویدئو رسمی فری فایر

شخیصت های جدید بازی فری فایر

در این فیلم می بینیم شکه موکو با استفاده از مهارت های ویژه خود درزمینهٔ فناوری متوقف کردن آن آزمایش‌ها است. موکو به همراه آنتونیو و 2 شخص ناشناس در برمودا حضور پیدا کرده اند تا اسرار خود را در تمتم جهان به معرض نمایش بگذارند. مه همچنین در فیلم ویدئویی در کنار آن‌ها می توانیم هایتو کلی سویفت را ببینیم.

سومین سالگرد فری فایر در حال حاضر رویدادهای زیادی برای بازیکنان به همراه آورده و جوایز رایگان نیز برایشان به ارمغان آورده است؛ اما هنوز چیزهای بیشتری برای این کار وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به روز رسانی درمورد وقایع فری فایر ما را در بخش اخبار بازی سایت ایموجو دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.