AD

جدیدترین اخبار منتشر شده فصل ۲ fall guys

0 293

خبر فصل ۲ fall guys منتشر و یک ویدیو از این فصل پخش شده است به نظر می رسد محتویات جذابی روی این فصل منتشر خواهد شد، مینی گیمر ها و لباس های قرون وسطایی نمونه هایی از این محتویات می باشند. از قبل هم Joe Walsh گفته بود که روی محتویات این فصل کار زیادی شده است. در ادامه با در مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات بیشتر را در خصوص این فصل از بازی به دست آورید.

فصل ۲ fall guys: ultimate knockout به همراه مینی گیمر ها و لباس های قرون وسطایی در راه است

اطلاعات جدیدی در مورد فصل ۲ fall guys منتشر شده است، ما نیز در این پست می خواهیم در مورد محتویات فصل ۲ بازی صحبت کنیم. محتویات این فصل در راه است تا به این بازی جذاب سال ۲۰۲۰ هیجان بیشتری اضافه کند. در طول لایو Gamescom Opening Night گسترش دهنده ی این بازی Mediatonic اطلاعاتی در مورد تم های قرون وسطایی مینی گیمر ها و لباس های جدید منتشر کرده است.

علاوه بر این در محتویات فصل ۲ fall guys یک قلعه جدید معرفی شده که شما باید از آن بالا بروید، همچنین لباس های جدید اژدها، شوالیه، wizard و جادوگران رو نمایی شده است. فصل ۲ این بازی در یک ماه آینده شروع نمی شود. اما زمانی که شروع شود بازی ها و لباس های بیشتری با الهام از epic quests رو نمایی خواهد شد. در رویداد Gamescom Opening Night بخش فصل ۲ fall guys: ultimate knockout بسیار کوتاه بود و سریع تمام شد، فقط محتوای جدید را در طی یک کلیپ کوتاه نشان داد.

 آن طور که معلوم بود بسیاری از همان بازی ها بر می گردند، البته این برگشت به همراه نقشه ها و موانع جدید می باشد. این موانع و بازی ها شامل محور هایی برای چرخاندن و بازی هایی است که شما باید رمپ ها و سکو ها را به اطراف بکشید تا بتوانید از طریق حلقه شناور پرش کنید. اگر این کار ها را انجام ندهید احتمالا نمی توانید موفق شوید. 

فصل ۲ fall guys: ultimate knockout به همراه مینی گیمر ها و لباس های قرون وسطایی در راه است

سخنان طراح اصلی fall guys

طراح اصلی fall guys، Joe Walsh با تشکر از هواداران به خاطر حمایت از بازی Gamescom خود را شروع کرد. او پیش از این قول داده بود که محتوای جدید زیادی برای فصل ۲ fall guys طراحی شده است، بنابراین طرفدار های این بازی انتظار زیادی از فصل ۲ بازی دارند. در مطلب دانلود بازی fall guys می توانید، این بازی هیجان انگیز را به صورت رایگان دانلود کنید.

ما همچنین می دانیم نسخه موبایل fall guys در چین در دست ساخت است. علاوه بر این ما انتظار داریم که این بازی به روی همه پلتفرم های جهانی افزوده شود. برای اطلاع از تازه ترین اخبار این بازی می توانید به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.