AD

همه چیز درباره سلاح CG15 بازی فری فایر

0 328

سلاح CG15 بازی فری فایر دقیقا همان چیزی است که سازندگان این بازی جذاب به دنبال توسعه و پیشرفت آن هستند. البته تغییرات جدیدی که در ساختار و ویژگی‌های این اسلحه بوجود آمده باعث شده تا محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر اسلحه‌ها پیدا کند و در نتیجه سطح خود را به رقبا برساند. یکی از این تغییرات مثبت این است که شما می‌توانید حیوانات جدید، شخصیت‌های جدید و همچنین سلاح‌های جدید را به همراه این بروز رسانی مشاهده کنید.

اسلحه CG15 بازی فری فایر دقیقا همان اسلحه با قدرت و محبوبی است که هر گیمر در فری فایر حاضر است تمامی امکانات خود را در جهت دریافت و خرید ان به جریان بگذارد. از این رو اکثر بازیکنان این بازی از CG15 استفاده می‌کنند. در این مقاله نیز قصد داریم تا به صورت کامل و جامع در مورد این اسلحه صحبت کنیم. پس تا انتها با مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

بررسی اجمالی سلاح CG15 بازی فری فایر

همانطور که در ابتدا اشاره شد، اسلحه CG15 بازی فری فایر یکی از منحصر به فردترین اسلحه‌هایی است که در این بازی برای کاربران در نظر گرفته شده است. می‌توان گفت که بتل رویال تمامی تمرکز خود را برای جذب مخاطب بیشتر به این بازی در جریان گرفته و از این رو است که تغییرات زیادی در آن مشاهده می‌شود.

اما قبل از اینکه معرفی دقیق‌تری از این اسلحه داشته باشیم، بد نیست که به ماهیت و موضوع بازی فری فایر نیز بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: هر آنچه که باید درباره سیستم پوسته سلاح های فری فایر بدانید

معرفی بازی فری فایر

خب همانطور هم که اشاره‌ای به این موضوع کردیم، بازی فری فایر یکی از محصولات محبوب استودیو بازی سازی بتل رویال است که عزم خود را برای رقابت با دیگر شرکت‌های بازی سازی جذب کرده است. گیم پلی این بازی به این صورت است که شما باید به صورت آنلاین گروهی و یا انفرادی به رقابت با دیگر افراد حاضر در این بازی بپردازید.

از مهم‌ترین تجهیزاتی که در این بازی می‌تواند برای شما وجود داشته باشد، سلاح CG15 بازی فری فایر که قصد معرفی و بررسی کامل آن را داریم. پس یکی از دلایلی که برد شما در این بازی را قطعی می‌کند، سلاح‌هایی است که در این بازی استفاده می‌کنید پس دقت داشته باشید که یک اشتباه در این بازی می‌تواند تمامی تلاش شما برای داشتن یک نتیجه ایده آل را بهم بزند. پس در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که چگونه می‌توان از این سلاح در بازی استفاده درستی کرد.

سلاح CG15 بازی فری فایر؛ از استراتژی تا طراحی منحصر به فرد

قدرت آسیب رسانی این اسلحه خیلی بالاست و از این رو می‌تواند خسارت زیادی به رقیب وارد کند. سرعت شلیک گلوله در این اسلحه بسیار زیاد بوده و تفاوت بارزی که این اسلحه با دیگر سلاح‌های موجود در این بازی دارد این است که سرعت بارگذاری مجدد آن بسیار بالا بوده و همچنین نسبت به دیگر اسلحه‌های این بازی می‌تواند مهمات با قابلیت بالایی را جا ساز کند.

زمانی که سلاح CG15 بازی فری فایر به روز رسانی می‌شود تمامی جزئیات و اجزای آن ارتقاء پیدا می‌کند، همین باعث می‌شود که عملکرد آن هم بالاتر رود و در نتیجه اهداف را به درستی مورد حمله قرار دهد. یکی دیگر از استراتژی‌هایی که برای این سلاح در فری فایر وجود دارد، طراحی منحصر به فرد جذاب آن می‌باشد که در ادامه به طور مفصل راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

طراحی و نوع فرم دهی به این اسلحه خیلی حرفه‌ای است و می‌توان به صراحت گفت که در بین تمامی سلاح‌های این بازی، سلاح CG15 بازی فری فایر از بهترین طراحی برای سلاح برخوردار است. چنانچه قصد تهیه این سلاح در بازی فری فایر را دارید می‌توانید از طریق جم‌های موجود در این بازی برای خرید آن اقدام کنید. اما اگر تعداد جم‌ها در فری فایر به اندازه‌ای نبود که نه بتوانید آن را بخرید و یا حتی ارتقاء دهید، می‌توانید از طریق سایت ایموجو اقدام کنید.

اسلحه CG15 بازی فری فایر؛ از استراتژی تا طراحی منحصر به فرد

استراتژی‌های تخصصی سلاح CG15 بازی فری فایر

همانطور که می‌دانید این اسلحه قابلیت شارژ شدن دارد یعنی برای اینکه بتوانید از آن به طور مداوم استفاده کنید باید آن را شارژ کنید و سپس دوباره از آن استفاده کنید. زمانی که این اسلحه را شارژ می‌کنید می‌توانید انتظار داشتن یک عملکرد درست و به جا را از آن داشته باشید. مدت زمانی که طول می‌کشد این اسلحه بارگذاری شود، 3 ثانیه است و برای نابود کردن دشمن تنها نیاز دارید که زره و لباس ایمن و کافی برای از بین بردن آن‌ها برخوردار باشید.

یک نکته مهمی که باید یادآوری کنیم این است که سعی کنید قبل از اینکه قصد دارید از اسلحه CG15 بازی فری فایر در مراحل اصلی استفاده کنید حتما آن را به صورت تمرینی امتحان کنید. زیرا زمانی که به این اسلحه شناختی نداشته باشید ممکن است دچار برخی مشکلات شوید و در نهایت در مقابل دشمن شکست بخورید.

پس برای اینکه بتوانید بهترین راندمان را از این اسلحه دریافت کنید حتما قبل از بازی تمرین کنید. دیگر نگران دور برد و یا نزدیک برد بودن بودن این اسلحه نباشید زیرا مانعی برای سلاح CG15 در بازی فری فایر وجود ندارد.

جمع بندی

سلاح CG15 بازی فری فایر سبک جدید از مبارزه در این بازی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. اگر که از گیمرهای پروپاقرص و پیگیر این بازی هستید بهتر است استفاده از این اسلحه را هم در کارنامه خود ثبت داشته باشید.

تعداد جمی که باید برای خرید آن پرداخت کنید حدود 500 تا است. مشخصا داشتن این اسلحه در مراحل اول ممکن و میسر نیست اما در مراحل و سطح‌های بالاتر و با توجه به راندمان و عملکرد مثبت خودتان می‌توانید اسلحه CG15 را در بازی Free Fire داشته باشید و از آن استفاده کنید.

هیچ مانهی هم برای استفاده کردن از این اسلحه در اهداف دور و یا نزدیک وجود ندارد و تنها کاری که باید انجام بدهید این است که بتوانید با یک انتخاب درست تمامی نقشه‌های دشمن را بر آب کنید. زیرا داشتن سلاح CG15 کم نیست و خیلی از گیمرها در صف دریافت و خرید ان لحظه شماری می‌کنند. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی فری فایر با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.