هر آنچه که باید درباره سیستم پوسته سلاح های فری فایر بدانید

 هر آنچه که باید درباره سیستم پوسته سلاح های فری فایر بدانید

هر چیزی که لازم است شما در مورد پوسته سلاح های فری فایر بدانید در این مطلب از سایت ایموجو آمده است. در ابتدا روش های به دست آوردن پوسته اسلحه فری فایر را به شما آموزش می دهیم و در آخر نیز به معرفی انواع آن ها و ویژگی هایشان خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

همه چیز درباره سیستم پوسته سلاح های فری فایر

فری فایر در حال حاضر در جهان بعد از ممنوعیت بازی نبرد رویال پابجی موبایل در هند به محبوبیت بالایی رسیده است. در این بازی ۵۰ بازیکن در یک نقشه با هم می جنگند تا این که همه بمیرند و یک نفر زنده بماند. البته در مقایسه فری فایر و پابجی موبایل باید بگویم که پابجی موبایل بیشتر بر مبنای واقعیت می باشد اما فری فایر سرگرم کننده تر است. در بازی فری فایر کاراکتر های مختلف با توانایی های مختلف، حیوانات خانگی منحصر به فرد با پاداش های منحصر به فرد و پوسته سلاح های فری فایر وجود دارد که در این پست می خواهیم در مورد پوسته سلاح های Free Fire صحبت کنیم.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر

سیستم پوسته سلاح های فری فایر: نحوه گرفتن آن ها

علاوه بر روش خرید، سه راه دیگر برای به دست آوردن، پوسته سلاح های Free Fire وجود دارد:

  • شرکت در رویداد ها
  • استفاده از کد های خاص
  • کامل کردن کوئست ها در الیت پاس

شما اغلب می توانید در رویداد های فری فایر و الیت پاس پوسته های اسلحه ها را (با زمان محدود یا به صورت دائمی) به دست بیاورید. (البته شما برای به دست آوردن پوسته ها ی خاص اسلحه فری فایر هنوز مجبور به پرداخت هزینه قبض می باشید.)

بابت کد نیز می توانید سایت ما را پیگیری کنید، زیرا ما هر چند وقت یک بار تعدادی از این کد ها را ارائه می کنیم.

معرفی سیستم پوسته سلاح های Free Fire

پوسته اسلحه فری فایر یکی از ویژگی های جذب کننده بازی می باشد که خیلی از بازیکن ها به دنبال تهیه آن می باشند.پوسته ها به اسلحه امتیاز می دهند و این امتیاز به نادر بودن پوسته ها بستگی دارد در کل ۴ نوع پوسته اسلحه فری فایر وجود دارد.

اولین مورد از پوسته سلاح های Free Fire، پوسته های عمومی می باشند. این پوسته ظاهر اسلحه را تغییر می دهند و هیچ امتیاز دیگری نمی دهند. فقط آن ها را می توانید از روی پوسته های پیش فرض انتخاب کنید.

دومین مورد از پوسته اسلحه فری فایر پوسته های تم می باشند. این پوسته سلاح های فری فایر مقدار کمی از آمار ها را بهتر می کنند. آن ها هیچ گونه انیمیشن، ویژگی نمایش در لابی یا ویژگی های کشتن ندارند.

معرفی سیستم پوسته سلاح های Free Fire

سومین مورد از پوسته اسلحه فری فایر پوسته های لجندری می باشند. این پوسته سلاح های فری فایر با استفاده از feed feed ویژه، انیمیشن ها و ویژگی نشان دادن در لابی مناسبی را ارائه می دهند.

چهارمین مورد از پوسته سلاح های Free Fire، پوسته Incubator است. این پوسته بهترین نوع می باشید و روی آن طراحی های چشمگیری انجام شده است. علاوه بر این ها این پوسته کمیاب می باشد و به سختی به دست می آید. اما وقتی آن را پیدا کنید به شما در بالا رفتن آمار به طور چشمگیری کمک می کند.

برای آموزش بازی فری فایر می توانید با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *