AD

هر آنچه که باید درباره سیستم پوسته سلاح های فری فایر بدانید

0 594

هر چیزی که لازم است شما در مورد پوسته سلاح های فری فایر بدانید در این مطلب از سایت ایموجو آمده است. در ابتدا روش های به دست آوردن پوسته اسلحه فری فایر را به شما آموزش می دهیم و در آخر نیز به معرفی انواع آن ها و ویژگی هایشان خواهیم پرداخت. بزن که بریم!!!!

همه چیز درباره سیستم پوسته سلاح های فری فایر

فری فایر در حال حاضر در جهان بعد از ممنوعیت بازی نبرد رویال پابجی موبایل در هند به محبوبیت بالایی رسیده است. در این بازی ۵۰ بازیکن در یک نقشه با هم می جنگند تا این که همه بمیرند و یک نفر زنده بماند. البته در مقایسه فری فایر و پابجی موبایل باید بگویم که پابجی موبایل بیشتر بر مبنای واقعیت می باشد اما فری فایر سرگرم کننده تر است. در بازی فری فایر کاراکتر های مختلف با توانایی های مختلف، حیوانات خانگی منحصر به فرد با پاداش های منحصر به فرد و پوسته سلاح های فری فایر وجود دارد که در این پست می خواهیم در مورد پوسته سلاح های Free Fire صحبت کنیم.

سیستم پوسته سلاح های فری فایر: نحوه گرفتن آن ها

علاوه بر روش خرید، سه راه دیگر برای به دست آوردن، پوسته سلاح های Free Fire وجود دارد:

  • شرکت در رویداد ها
  • استفاده از کد های خاص
  • کامل کردن کوئست ها در الیت پاس

شما اغلب می توانید در رویداد های فری فایر و الیت پاس پوسته های اسلحه ها را (با زمان محدود یا به صورت دائمی) به دست بیاورید. (البته شما برای به دست آوردن پوسته ها ی خاص اسلحه فری فایر هنوز مجبور به پرداخت هزینه قبض می باشید.)

بابت کد نیز می توانید سایت ما را پیگیری کنید، زیرا ما هر چند وقت یک بار تعدادی از این کد ها را ارائه می کنیم.

معرفی سیستم پوسته سلاح های Free Fire

پوسته اسلحه فری فایر یکی از ویژگی های جذب کننده بازی می باشد که خیلی از بازیکن ها به دنبال تهیه آن می باشند.پوسته ها به اسلحه امتیاز می دهند و این امتیاز به نادر بودن پوسته ها بستگی دارد در کل ۴ نوع پوسته اسلحه فری فایر وجود دارد.

اولین مورد از پوسته سلاح های Free Fire، پوسته های عمومی می باشند. این پوسته ظاهر اسلحه را تغییر می دهند و هیچ امتیاز دیگری نمی دهند. فقط آن ها را می توانید از روی پوسته های پیش فرض انتخاب کنید.

دومین مورد از پوسته اسلحه فری فایر پوسته های تم می باشند. این پوسته سلاح های فری فایر مقدار کمی از آمار ها را بهتر می کنند. آن ها هیچ گونه انیمیشن، ویژگی نمایش در لابی یا ویژگی های کشتن ندارند.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر

پوسته سلاح های فری فایر
پوسته سلاح های فری فایر

سومین مورد از پوسته اسلحه فری فایر پوسته های لجندری می باشند. این پوسته سلاح های فری فایر با استفاده از feed feed ویژه، انیمیشن ها و ویژگی نشان دادن در لابی مناسبی را ارائه می دهند.

چهارمین مورد از پوسته سلاح های Free Fire ، پوسته Incubator است. این پوسته بهترین نوع می باشید و روی آن طراحی های چشمگیری انجام شده است. علاوه بر این ها این پوسته کمیاب می باشد و به سختی به دست می آید. اما وقتی آن را پیدا کنید به شما در بالا رفتن آمار به طور چشمگیری کمک می کند.

شما برای ما از پوسته سلاح های فری فایر بنویسید

پوسته سلاح های فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای آموزش بازی فری فایر می توانید با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.