AD

آموزش دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر

1 1,650

در این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو می خواهیم نحوه دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر را به شما یاد دهیم و بعد از آن به شما دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر را خواهیم گفت تا بتوانید در آن جا با دوستان خود بازی کنید. شما برای استفاده از این ویژگی باید در یک انجمن عضو شوید. با ایموجو تا انتهای این مطلب همراه باشید.

نحوه دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر

در حالی که گیم پلی اصلی فری فایر در جزیره ای اتفاق می افتد و شما باید در مقابل ۴۹ دشمن دیگر بجنگید، شما می توانید در فضای سفارشی فری فایر بازی کنید. شما می توانید با دریافت این کارت های در مقابل دوستان خود بازی کنید. شما می توانید در این فضای سفارشی فری فایر شرط بندی کنید و لذت ببرید.

پس با ما باشید تا ویژگی های فضای سفارشی فری فایر را بررسی کنیم و به شما بگوییم که روش دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در Free Fire چگونه است.

کارت های رایگان اتاق سفارشی در Free Fire: چگونه آن را دریافت کنیم؟

در مرحله اول برای دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در Free Fire شما باید به یک انجمن بپیوندید. اگر انجمنی نداشته باشید، تنها راهی که برای تهیه کارت ها می ماند، دادن ۱۰۰ الماس می باشد. با این حال ااگر داخل یکی از آن ها باشید به شما کارت های رایگان اتاق سفارشی تعلق می گیرد.

سپس شما باید قسمت مسابقه های انجمنی را بررسی کنید، اگر تیم انجمن شما به اندازه کافی فعال باشد، با رسیدن به ۱۸۰۰ برچسب می توانید فضا را ایجاد کنید.

کارت ها را می توان در چند رویداد نیز به دست آورد، اما تعداد آن ها بسیار کم است.

کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر : نحوه ایجاد اتاق

برای ایجاد فضای سفارشی فری فایر بازیکن ها باید مراحل زیر را دنبال کنند:

پس از تهیه کردن کارت های رایگان اتاق سفارشی در Free Fire باید گزینه تغییر حالت (mode change) را در گوشه بالای سمت راست صفحه اصلی فشار دهید.

روی گزینه custom کلیک کنید و سپس روی گزینه Create در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

تنظیمات فضای سفارشی فری فایر را مانند نقشه، حالت و چیز های دیگر را تنظیم کنید. پس از آن کافی است که دکمه تایید را فشار دهید تا فضا ایجاد شود.

دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر
دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: همه چیز درباره شخصیت جدید Sverr فری فایر

پس از آن می توانید با استفاده از دکمه دعوت از دوستان در پایین به طور مستقیم دوستان خود را به اتاق دعوت کنید، یا به آن ها شناسه بدهید تا بتوانند به داخل فضای ایجاد شده بیایند.

شما برای ما از دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر بنویسید

دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی فری فایر می توانید به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. امیر حسین مقدسی می گوید

    خوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.