AD

معرفی لیست کامل آیتم های ویژه فری فایر

0 1,241

فری فایر یکی از بازی های پر طرفدار نبرد رویال می باشد که روز به روز نیز طرفدار های آن رو به افزایش است. در این مقاله از سایت ایموجو می خواهیم شما را با  آیتم های ویژه فری فایر آشنا کنیم که شما را به یک بازیکن حرفه ای تبدیل می نماید. شما با استفاده از این آیتم ها می توانید عملکرد بهتری ارائه کنید. تا انتهای این مطلب با ایموجو همراه باشید.

لیست کامل آیتم های ویژه فری فایر که تا حالا معرفی شده است

توسعه دهندگان فری فایر همیشه سعی کرده اند که بازیکن ها را با مکانیک ها و موارد جدید شگفت زده کنند، تا حدی این کار برای ایجاد کردن تفاوت بین خود آن ها و پابجی موبایل بوده است. آیتم های ویژه فری فایر که در این پست معرفی خواهیم کرد. نمونه ای از این کار ها می باشد. در این مقاله ما تمامی آیتم های خاص فری فایر را که در بازی وجود دارد را در یک لیست به شما معرفی خواهیم کرد.

البته ما همه آیتم های Free Fire را بررسی نخواهیم کرد و فقط برخی آیتم های خاص فری فایر مورد بحث ما می باشند.

آیتم های ویژه Free Fire: اقلام استتار

Ghillie Bush یک وسیله استتار ویژه است که فقط از طریق ایر دراپ ها به دست می آید. این مورد از آیتم های خاص فری فایر مانند Wukong عمل می کند، بازیکنی که به این آیتم مجهز شود تبدیل به بوش می شود. یعنی شبیه بسیاری دیگر از بوش های نقشه خواهد شد. این آیتم تا زمانی که توسط دشمن ها حذف یا نشانه گیری شود فعال می مانند. به سادگی می توان آن را از بین برد زیرا آمار ماندگاری این مورد از آیتم های Free Fire ۵۰ می باشد.

Ghillie Bush توانایی داشتن رنگ دیگر را نیز دارد، شما با داشتن این مورد از آیتم های Free Fire  می توانید به رنگ محیطی که در آن می باشید تبدیل شوید. این آیتم برای تیراندازی و کمین بسیار مناسب است. البته باید مراقب باشید زیرا دشمن ها می توانند با استفاده از اسکوپ حرارتی آن را ببینند.

بشکه روغن و جعبه کامو دومین مورد از آیتم های خاص فری فایر می باشند که به شما در استتار کمک می کنند.

آیتم های ویژه Free Fire: اقلام استتار
آیتم های ویژه Free Fire: اقلام استتار

همچنین بخوانید: لیست کامل همه نارنجک های موجود در بازی فری فایر

این دو مورد از آیتم های ویژه فری فایر درست به همان روش کار می کنند و بازیکن ها را به یک بشکه روغن یا یک جعبه تبدیل می کنند. تبدیل شدن به بشکه نفت کمی خطرناک است زیرا ممکن است بازیکن ها به آن شلیک کنند.

به طور کلی Ghillie Bush قوی تر است، زیرا شما از آن در همه جا می توانید استفاده کنید، در حالی که بشکه و جعبه فقط در مکان های خاص مفید می باشند. این دو مورد دارای آمار ۵۰ می باشند و در مقابل اسکوپ حرارتی ضعف دارند.

آیتم های ویژه فری فایر : اقلام مجهز

آیتم های ویژه فری فایر : اقلام مجهز
آیتم های ویژه فری فایر : اقلام مجهز

اولین مورد از آیتم های ویژه فری فایر که شما را مجهز می کنند، کفش های پرش می باشند. به این کفش ها جامپینگ نیز گفته می شود. شما این مورد از آیتم های Free Fire  را می توانید در حالت های محدود زمانی به دست بیاورید. در صورت مجهز بودن به آن، کفش ها به شما توانایی پرش مضاعف را می دهند تا شما بتوانید مسافت بیش از حد معمول را طی کنید. این توانایی پس از استفاده نیاز به زمان دارد تا دوباره شارژ شود.

هنگام پریدن یا افتادن نمی توانید شلیک کنید. از این کفش ها و توانایی پرش مضاعف می توانید برای رفتن به جاهایی که امکان پذیر نبود استفاده کنید.

دومین مورد از آیتم های خاص فری فایر که شما را مجهز می کنند، تخته الکتریکی می باشد. تخته الکتریکی وسیله ای می باشد که برای حرکت در اطراف نقشه استفاده می شود. این توانایی پرش مضاعف مانند کفش های پرش و عملکرد تقویت توربو دارد که سرعت حرکت شما را افزایش می دهد.

ضعف تخته الکتریکی این است که نمی توان از آن داخل ساختار های خاصی مانند خانه ها استفاده کرد.

آیتم های ویژه فری فایر: جت پک و گلایدر

آیتم های ویژه فری فایر: جت پک و گلایدر
آیتم های ویژه فری فایر: جت پک و گلایدر

سومین مورد از آیتم های ویژه فری فایر که شما را مجهز می کنند، گلایدر می باشد. بازیکن ها می توانند هنگام ایستادن روی زمین های مرتفع با دو بار ضربه زدن روی دکمه پرش، گلایدر را فعال کنند تا به آرامی به زمین سر بخورد. این مورد برای طی مسافت های طولانی شگفت انگیز است.

هنگام پرواز، بازیکن ها قادر به استفاده از سلاح نیستند و همچنان می توانند توسط دشمن ها مورد حمله قرار بگیرند و کشته شوند.

کفش جت پک آخرین مورد از آیتم های Free Fire  می باشد که می خواهیم در این پست به شما معرفی کنیم. این کفش ها به بازیکن توانایی پرواز می دهند. این توانایی پرواز در مدت زمان محدود می باشد. وقتی سوخت کفش تمام شد باید کفش را دوباره تجهیز کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. توانایی پرواز قابلیت شارژ ندارد و علاوه بر آن شما در هنگام پرواز می توانید از سلاح استفاده کنید که این یک قابلیت فوق العاده می باشد.

شما برای ما از آیتم های ویژه فری فایر بنویسید

دریافت کارت های رایگان اتاق سفارشی در فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای آموزش های بیشتر بازی فری فایر با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید و از مطالب آموزشی این بخش استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.