AD

آموزش قدم به قدم گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل

0 2,380

یکی از آیتم‌های ویژه‌ای که در بازی پابجی موبایل گنجانده شده، سیلور است که بسیاری از بازیکنان سعی دارند تا آن را کسب کنند. سیلور به عنوان یکی از آیتم‌های پرکاربرد شناخته می‌شود که بازیکنان می‌توانند به کمک آن، تجهیزات مختلف بازی را به صورت رایگان خریداری کنند. گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل از شیوه‌های مختلف امکان پذیر است که بازیکنان می‌توانند به آن دست پیدا کنند.

 اگر از بازیکنان بازی پابجی موبایل هستید و می‌خواهید در مورد  آموزش گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل بیشتر بدانید بهتر است تا پایان این آموزش همراه سایت رسانه بازی موبایل ایموجو باشید.

نحوه گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل

بازیکنان در صورتی که بتوانند از شیوه‌های زیر برای دریافت سیلورهای بازی استفاده کنند، قادر خواهند بود تا لباس و اسکین های مختلف را به صورت رایگان خریداری کنند. سه شیوه اصلی برای دریافت سیلور بازی وجد دارد که هر کدام می‌تواند برای بازیکنان موثر باشد. نحوه گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل به شرح زیر است:

استفاده از جعبه‌های بازی

بازیکنان می‌توانند با باز کردن جعبه‌های بازی سیلور رایگان کسب کنند. برای باز کردن جعبه‌های بازی نیازی به جمع آوری کوپن است که این کار نیز به صورت رایگان قابل انجام است. بازیکنان بازی پابجی موبایل با جمع آوری کوپن‌های لازم در طول بازی می‌توانند جعبه‌های مختلف را باز کنند. درون هر جعبه صد سیلور وجود دارد که می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد. ساده‌ترین شیوه برای گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل باز کردن جعبه‌ها است.

رسیدن به تایرهای بالا

گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل با افزایش سطح بازیکنان امکان پذیر است. هر سطح دارای جوایز مخصوص به خود است و اگر بازیکنان بتوانند به تایرهای بالا در بازی دست پیدا کنند قطعاً جوایز بهتری را کسب خواهند کرد. بازیکنان حرفه‌ای پابجی موبایل سعی دارند تا با رسیدن به بالاترین سطح بتوانند به صورت رایگان سیلورهای فراوان کسب کنند. بالاترین سطح بازی پابجی موبایل سطح Conqueror است که بازیکنان می‌توانند در این سطح 2 هزار سیلور رایگان دریافت کنند.

گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل
گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل

همچنین بخوانید: روش های تغییر نام و ظاهر کاراکترهای پابجی موبایل

خرید سکه‌های  BP

یکی دیگر از شیوه‌هایی که برخی از بازیکنان برای دریافت سیلور از آن استفاده می‌کنند خرید سکه‌های BP است. با خرید سکه‌های BP بازیکنان می‌توانند سیلور رایگان دریافت کنند که این امر برای باز کردن جعبه‌های بازی و رسیدن به آیتم‌های بیشتر قابل توجه است. بازیکنان بازی پابجی موبایل برای خرید سکه دارای محدودیت‌های زمانی هستند. در واقع بازیکنان در هر 24 ساعت می‌توانند 25 سکه خریداری کنند. برای خرید سکه پابجی موبایل می توانید از طریق فروشگاه جم ایران موجو اقدام کنید.

گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل با توجه به سه روش بالا امکان پذیر است و بازیکنان این بازی محبوب می‌توانند از سه روش بیان شده برای دریافت سیلور بهره‌مند شوند. اکثر بازیکنان حرفه‌ای بازی پابجی موبایل از روش سوم برای جمع آوری سیلور استفاده می‌کنند چرا که این شیوه سریع‌ترین راه برای رسیدن به سیلور است. گیمرها می‌توانند با استفاده از خرید سکه‌های BP به راحتی آیتم و اسکین‌های مختلف را به صورت رایگان کسب کنند.

سخن پایانی درباره گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل دارای چالش و مأموریت‌های مختلف است که بازیکنان می‌توانند با حل چالش‌های متنوع به وضعیت مناسب دست پیدا کنند. افراد با رسیدن به سطوح بالاتر بازی می‌توانند به صورت رایگان از جوایز آن سطح بهره‌مند شوند. یکی از آیتم‌های کاربردی بازی، کسب سیلور است که بازیکنان قادر خواهند بود تا با جمع آوری سیلور بسیاری از لباس‌ها و اسکین‌های مورد علاقه خود را به صورت رایگان خریداری کنند. در مقاله بالا، آموزش گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل قرار داده شده است.

بازیکنان این بازی محبوب می‌توانند از سه شیوه بالا برای دریافت سیلور استفاده کنند. هر کدام از روش‌های بیان شده برای بازی پابجی موبایل به عنوان یک روش قانونی شناخته می‌شود. اگر می‌خواهید از اسکین و لباس‌های متنوع به صورت رایگان بهره‌مند شوید بهتر است به جمع آوری سیلور اقدام کنید. دو شیوه نخست دریافت سیلور رایگان است و در شیوه سوم، بازیکنان می‌توانند با پرداخت هزینه اندک سیلورهای زیادی را کسب کنند. اگر از بازیکنان حرفه‌ای بازی پابجی موبایل هستید می‌توانید با ترکیب شیوه‌های مختلف به سیلورهای مورد نیاز دست پیدا کنید و نسبت به رقبا در یک وضعیت مناسب‌تر قرار بگیرید.

شما برای ما از گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل بنویسید

گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای آموزش های بیشتر با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.