AD

دانلود بازی fall guys رایگان+ معرفی جامع و کامل بازی فال گایز

0 819

بازی fall guys یک بازی indie می باشد، البته می توان ان را در دسته بازی های نبرد رویال نیز قرار داد. این بازی در ۴ آگوست منتشر شده است. یکی از جذابیت های بزرگ این بازی حالت های متنوع در مسابقات آن می باشد. حتی شما می توانید مسابقه ها را به صورت تیمی انجام دهید و لذت بیشتری از بازی fall guys ببرید. در ادامه این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو با ما همراه باشید تا بیشتر با این بازی و قابلیت های آن آشنا شوید. 

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی و راهنمای بازی پابجی موبایل (PUBG Mobile)

معرفی بازی fall guys: ultimate knockout

ما در این پست تصمیم داریم به معرفی بازی fall guys بپردازیم. بازی fall guys یک بازی جذاب و نبرد رویال با ۶۰ نفر می باشد. گسترش دهنده بازی fall guys کمپانی mediatonic می باشد و توسط شرکت devolver digital منتشر شده است. این بازی فقط به صورت چند نفره انجام می شود. شما می توانید این بازی را روی پلت فرم های کامپیوتر های شخصی و پلی استیشن امتحان کنید.

هر چند سال یک بار، در روز های خواب آور تابستان یک بازی indie منتشر می شود و یک حرکت سورپرایز کننده برای گیمر ها ایجاد می کند. یک بازی به اسم rocket league در سال ۲۰۱۵ با همین مضمون منتشر شد. اما امسال بازی fall guys این نقش را ایفا می کند. بازی fall guys در ۴ آگوست منتشر شد.

بازی fall guys شایان ستایش، دوست داشتنی و آسان برای یادگیری می باشد اما این ها باعث نمی شود که fall guys به یک بازی کم ریسک تبدیل شود. بازی fall guys علی رغم ظاهرش یک بازی نبرد رویال می باشد. در بیشتر مسابقه ها، من به دنبال لذت بردن هستم و دوست دارم جشن برنده شدنم را قبل از پیروزی بگیرم. بازی کردن در بازی fall guys واقعا لذت بخش می باشد.

هر دور از بازی fall guys با ۶۰ بازیکن شروع می شود که بسیار هیجان انگیز می باشد. تنها سی بازیکنی که اول به خط پایان برسند به دور بعدی راه پیدا خواهند کرد. بازیکن های fall guys به صورت اتفاقی از بین سطوح مختلف انتخاب می شوند. هر سطح بازیکن های بیشتری را تا مرحله نهایی از بین می برد، تا جایی که افراد انگشت شماری برای دور آخر می مانند.

شخصیت های fall guys و کلیت گیم پلی آن

یکی از زیبایی های این بازی این است که پیچیده نیست، همین موضوع آن را برای همه در دسترس قرار می دهند. بازیکن ها در اطراف شخصیت های خود حرکت می کنند و دکمه هایی دارند که با استفاده از آن ها می توانند با شخصیت خود پرش، شیرجه و گرفتن را انجام دهند. حال بحث این جاست که بین این ۶۰ نفر چه کسی موفق تر خواهد بود.

البته یک موضوع هست که این بازی را کمی ضعیف کرده است و آن هرج و مرج زیاد داخل بازی می باشد . فرض کنید که یک دفعه ۶۰ نفر به داخل بازی می آیند و به رقابت با یکدیگر می پردازند. رقبا سعی می کنند یک دیگر را به لبه سکو ببرند تا رقیب را حذف کنند و خود به تنهایی زنده بمانند.

شخصیت های fall guys و کلیت گیم پلی آن

گیم پلی  و دانلود بازی fall guys

انواع مختلفی از سطوح در بازی fall guys وجود دارد. مسابقه ها (Races) بیشتر از انواع دیگر سطوح مورد توجه می باشند. گاهی اوقات ممکن است شما در چندین مسابقه پیاده روی شرکت کنید. گیم پلی بازی fall guys جالب می باشد، شما در بازی تیغه فن های بزرگی را خواهید دید که سعی می کنند شما را به عقب باز گردانند. علاوه بر این ممکن است تکه هایی میوه ای بزرگی به سمت پایین بیایند و سعی کنند شما را له کنند مگر این که شما از دست آن ها فرار کنید، یا ممکن است کاشی های زیر پای شما خرد شوند. خلاصه در گیم پلی بازی fall guys تله های زیادی در راه شما می باشد.

به نظر من پایه اصلی بازی fall guys بیش از حد به مسابقات پا متکی است. در گیم پلی بازی fall guys راه های خوبی برای کاهش جمعیت در ابتدای مسابقه هستند، اما وقتی شما چند بار این مرحله ها را طی کنید، مسیر های آسان را برای بازی کردن یاد خواهید گرفت.

سطح های هیجان انگیز، سطح هایی است که به عنوان یک رقابت استقامتی عمل می کند، مانند Block Party که همه در کنار یکدیگر قرار دارند و مجموعه ای از دیوار ها در اطراف آن قرار دارند و بازیکن ها را وادار می کنند تا به شکلی فزاینده و کوچک حرکت کنند. شما باید از راه شکاف ها رد شوید، در آخرین لحظه شیرجه رفتن از این شکاف جالب است.

گیم پلی بازی guys fall: سطوح دیگر

سایر سطوح در بازی fall guys بازیکن ها را برای رسیدن به یک هدف به تیم ها تقسیم می کنند. شما با برنامه ریزی با هم تیمی هایتان می توانید به هدف هایتان دست پیدا کنید. فقط باید حواستان باشد که اشتباه کوچک باعث ضعیف شدن تیم شما خواهد شد و به دشمن ها اجازه می دهد آسیب زیادی به شما بزنند.

در حالت egg scramble، تیم ها در مرکز نقشه برای تعداد زیادی تخم مرغ می جنگند، تا جایی که می توانند از دشمن ها می گیرند و آن ها را در سبد تیم خود قرار می دهند. در یک نوع دیگر بازی fall guys تیم ها توپ  هایی را به سمت خط پایان می برند و شما می توانید مانع بردن توپ تیم های مقابل شوید و راه آن ها را مسدود کنید. نکته منفی این بازی این است که شما اگر آشنایی در بازی نداشته باشید با تیم های دیگر بازی کنید باید با افراد غریبه این کار را انجام دهید که هیچ هماهنگی ای با آن ها نخواهید داشت. این موضوع باعث افزایش احتمال باخت شما خواهد شد.

گیم پلی بازی guys fall: اتفاق های تصادفی

تیم بندی شما در بازی fall guys به صورت تصادفی می باشد. اما گیم پلی بازی fall guys بعضی اوقات به قدری احمقانه  می باشد که ممکن است به دلیل حماقت هم تیمی هایتان از بین بروید. اما برای خود من زیاد مهم نمی باشد، زیرا پس از زنده شدن دوباره ادامه می دهم و سعی می کنم از بازی نهایت لذت را ببرم.

بهتر است بازی fall guys در دوز های کوچک باشد و روزانه یک ساعت امتحان شود. اما مطمئن باشید در این یک ساعت شما لذت فراوانی از بازی کردن fall guys خواهید برد و تجربه خوبی را برای شما خواهد ساخت.

انواع رقابت های بازی fall guys: races

هدف در این نوع رقابت های بازی fall guys رسیدن به خط پایان می باشد. فقط دو تا سه بازیکن می توانند به آن جا برسند. زمانی که آخرین بازیکن مجاز برسد سایر بازیکن ها حذف می شوند.

 • dizzy heights- بازیکن ها باید روی توپ های افتاده و ورقه های چرخان حرکت کنند و بازی کنند.
 • the whirlygig- بازیکن ها باید از تیر های چرخان دور شوند و از نزدیک شدن به پیشران ها خود داری کنند.
 • see saw- بازیکن ها باید از روی اره های حساس به وزن عبور کنند. این حالت شامل رقیب هایی است که برای پیشرفت در مسابقه به هم کمک می کنند.
 • tip toe- بازیکن ها باید یک مسیر پنهان در کاشی های مربعی پیدا کنند که کاشی ها از بین می روند.
 • gate crash- بازیکن ها باید روی دروازه هایی که باز و بسته می شوند، حرکت کنند.
 • fruit chute- بازیکن ها باید روی یک تسمه نقاله بزرگ که میوه های بزرگ روی آن پرتاب می شود، حرکت کنند.
 • door dash- بازیکن ها باید از یک سری در ها که پرتاب می شوند بگذرند و برای این کار باید آن ها را بشکنند، که ممکن است در این حین دچار افتادگی شوند. هر ردیف در ها کوتاه تر از ردیف قبلی هستند و درب های واقعی کمتری دارند.
 • slime climb – بازیکن ها باید از این دور بگذرند و سعی کنند که سقوط نکنند. زیرا در این حالت سقوط به لجن باعث از بین رفتن فوری خواهد شد. در طول دوره بازیکن ها باید از چرخاندن چکش، بلوک های کشویی و خراب کردن توپ ها خود داری کنند.
 • hit parade-بازیکن ها برای رسیدن به خط پایان باید از خوردن به توپ های خرد کننده خودداری کنند.

انواع رقابت های بازی fall guys: races

انواع رقابت های بازی fall guys: survival

 • roll out- بازیکن ها باید در بالای یک سکوی گردان بمانند. این سکو به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر کدام موانع و جهت چرخش خود را دارند. وقتی بازیکنان کافی در خط سقوط کنند و از بین بروند، بازیکن های باقی مانده واجد شرایط می شوند و به مرحله بعدی می روند.
 • jump club- بازیکن ها روی یک سکوی دور ایستاده اند. مکانیسم در مرکز سکو دارای بازو های در حال چرخش است. با چرخش بازو ها و حرکت در امتداد سکو، بازیکن ها باید از روی آن ها پرش کنند تا به داخل لجن پرت نشوند و از بین نروند.
 • block party- بازیکن ها روی یک سکوی بزرگ ایستاده اند. بلوک های مختلفی از اشکال و اندازه های مختلف سکوی موجود را مورد حمله قرار می دهند، برای این که بازیکن ها به لجن نیافتند باید از خوردن به آن خود داری کنند.
 • perfect match- بازیکن ها باید یادداشت کنند که میوه با کاشی مطابقت دارد. بعد از شمارش معکوس، بازیکن ها باید روی کاشی ایستاده که میوه نمایش داده شده روی صفحه را در خود نگه می دارد. تمام کاشی های دیگر ناپدید می شوند و باعث می شوند همه بازیکنانی که روی آن ها ایستاده اند وارد لجن شوند و از بین بروند.
 • tail tag- برخی از بازیکن ها مسابقه را با دم شروع می کنند. هدف این است که مسابقه را با در دست داشتن دم تمام کنید. بازیکن هایی که دم ندارند می توانند دم بکشند و سرقت کنند، افرادی که از قبل با دم می باشند باید از برخورد با سایر بازیکن ها خود داری کنند. وقتی تایمر تمام می شود، تمام بازیکن های بدون دم باید حذف شوند.

انواع رقابت های بازی fall guys: تیمی

بازیکن ها به صورت مساوی به دو یا چند تیم تقسیم می شوند. هر بازی تیم های مشخص و غیر قابل تغییر خواهد داشت. بازی های دو ترم به دو دسته آبی و زرد تقسیم می شوند. بازی هایی که تیم سوم دارند آن را به رنگ قرمز نشان خواهند داد. تیم چهارم نیز به رنگ سبز می باشد.

 • team tail tag- این نوع مسابقه نوع تیمی حالت انفرادی همین حالت می باشد، بازیکن ها به ۴ تیم تقسیم می شوند و تیم با حداقل تعداد دم در پایان حذف می شوند.
 • egg scramble- این نوع از مسابقه ها از ۳ تیم تشکیل شده است. هر تیم دارای یک لانه است، مرکز عرصه یک تخم مرغ قرار گرفته است. تیم ها باید تخم مرغ جمع کنند و آن ها را در لانه های خود قرار دهند. تخم های طلایی امتیاز بیشتری دارند و این به دلیل استاندارد بودن آن ها می باشد. در پایان مسابقه تیمی که کمترین تخم مرغ را داشته باشد، حذف خواهد شد.
 • hoopsey daisy- این یک بازی است که از ۳ تیم تشکیل شده است. قلاب های سفید در این عرصه ظاهر می شوند و بازیکن ها برای کسب امتیاز برای تیم خود باید برای فرار از آن ها پرش یا شیرجه بزنند. قلاب های طلا گاهی اوقات امتیاز بیشتری را ارائه می دهند. در پایان مسابقه، وقتی تایمر به پایان می رسد، تیمی که کمترین امتیاز را داشته باشد حذف می شود.
 • jinx- این یک بازی متشکل از ۲ تیم است. در شروع مسابقه، یک بازیکن از هر تیم به طور تصادفی انتخاب می شود تا jinxed شود، یک دود بنفش اطراف بازیکن پخش می شود. وقتی این اتفاق به طور کامل برای یک تیم بیافتد، آن تیم حذف خواهد شد.

رقابت های بازی fall guys: تیمی با توپ

 • fall ball- این یک بازی متشکل از ۲ تیم است. این مسابقه مانند یک مسابقه فوتبال تنظیم شده است و بازیکن ها برای زدن دو توپ غول پیکر به سمت دروازه تیم مقابل باید شیرجه بزنند و پرش کنند. وقتی تیم یک گل به ثمر برساند، توپ دوباره در مرکز زمین قرار می گیرد. در آخر مسابقه، وقتی تایمر تمام می شود، تیمی که کمترین امتیاز را داشته باشد حذف می شود.
 • rock N roll- این یک بازی است که از سه تیم تشکیل شده است. تیم ها باید در مقابل هم کار کنند تا توپ غول پیکر را به سمت دروازه پرتاب کنند، وقتی دو تیم با موفقیت به هدف برسند، تیم باقی مانده شکست می خورد و حذف می شود.
 • hoarders- این یک بازی می باشد که ۳ تیم در آن شرکت می کنند. آرنا به سه قسمت تقسیم می شود و هر قسمت به رنگ تیم آن قسمت در می آید. ۷ توپ غول پیکر در عرصه ورزش حاضر است. بازیکن ها باید توپ ها را به منطقه تیم خود هل دهند و از سرقت آن ها توسط تیم های دیگر جلوگیر کنند. تیمی که کمترین تعداد توپ را در تمام شدن تایمر داشته باشد، از بین خواهد رفت.

 قسمت های آخر مسابقات

در بازی fall guys وقتی بازیکن های کافی حذف شدند و فقط تعداد معدودی باقی ماندند، دور نهایی اغاز خواهد شد، برنده این بازی ها، برنده کلی اعلام خواهند شد.

 • fall mountain- بازیکن های باقی مانده مسابقات باید، یک دوره مانع پر از توپ های در حال افتادن و چکش ها را رد کنند تا به صدر برسند. اولین بازیکنی که به بالا برسد برنده بازی خواهد شد.
 • hex a gone- این یک دور نهایی است. این مسابقه شامل چندین عرشه کاشی شش گوشه است. ایستادن روی کاشی باعث می شود که پس از یک تاخیر کوچک ناپدید شور. اگر کاشی ها از قبل تخریب شده باشند، بازیکن به زیر عرشه می روید. هدف این است که برنده در لجن ها نیفتد. وقتی همه بازیکن ها دیگر در لجن افتادند آخرین نفری که مانده است، برنده اعلام می شود.
 • royale fumble- این یک مسابقه نهایی می باشد با مضمونی شبیه به tail tag می باشد. یک بازیکن با دم شروع می کند که دیگران باید از آن بگیرند. در پایان دور وقتی تایمر تمام می شود. هر کس با دم باقی بماند برنده خواهد شد.
 • jump showdown- این یک مسابقه نهایی در راستای پرش کلاب می باشد. اما بازو های اسپینر در این حالت دو برابر است و یک از ۸ سیستم عامل به طور تصادفی در لجن سقوط می کند تا تنها یک سکو باقی بماند. هنگامی که تمام بازیکن ها به لجن افتاده اند آخرین بازیکن زنده مانده برنده اعلام می شود.

 قسمت های آخر مسابقات بازی

دانلود بازی fall guys: ultimate knockout 

در قسمت قبلی، به معرفی fall guys روی پلت فرم کامپیوتر پرداختیم، حال می خواهیم در ادامه پست به معرفی بازی fall guys: ultimate knockout روی پلت فرم پلی استیشن بپردازیم. در بازی fall guys گروهی از شرکت کنندگان در رقابت به صورت آنلاین شرکت می کنند و یک نفر پیروز می ماند. مانند پلت فرم کامپیوتر های شخصی در پلی استیشن نیز تعداد شرکت کننده ها ۶۰ نفر می باشد.

بازی در حالت آنلاین گسترده می باشد، شما می توانید در چالش های مختلف شرکت کنید و به دنبال این باشید که به مرحله بعدی بازی بروید. چالش های موجود در این بازی به صورت رقابتی و تعاونی می باشد. در برخی چالش ها شما می توانید تیم تشکیل بدهید و با همکاری آن ها در چالش ها برنده شوید.

در کل بازی fall guys بسیار دلپذیر می باشد، در این بازی سعی شده است که محتویات زیادی گنجانده شود تا شما بتوانید از آن نهایت لذت را ببرید.

همچنین شما می توانید این بازی را در گوشی های اندروید و آیفون استفاده کنید. لینک دانلود این بازی از وبسایت های گوگل پلی و اپل در زیر قرار داده شده است که شما می توانید با مراجعه به آن ، این بازی زیبا را دانلود و لذت ببرید.

دانلود بازی fall guys: ultimate knockout از گوگل پلی

دانلود بازی fall guys: ultimate knockout از اپ استور

با مراجعه به سایت ایموجو علاوه بر اینکه شما می توانید با آموزش انواع بازی های موبایلی به صورت کامل آشنا شوید، می توانید با مراجعه به بخش اخبار بازی سایت از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی روز دنیا نیز اطلاع پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.