AD

راهنمای کامل استفاده از شاتگان ها در بازی پابجی موبایل

0 433

استفاده از شاتگان در بازی پابجی موبایل برای از بین بردن دشمنان بسیاری مناسب است. اگر در نبردهای نزدیک رقابت می‌کنید بهتر است یکی از اسلحه‌های شاتگان بازی را انتخاب کنید. نحوه استفاده از این اسلحه می‌تواند تأثیر زیادی در نابودی دشمنان داشته باشد. ما در این مقاله می‌خواهیم در مورد استفاده حرفه‌ای از شاتگان ها در بازی pubg mobile مطالب مهمی را برای شما بازیکنان این بازی محبوب قرار دهیم.

اسلحه شاتگان به عنوان یکی از اسلحه‌های مهم بازی محسوب می‌شود که در رقابت‌های TDM به عنوان مناسب‌ترین اسلحه شناخته می‌شود. بسیاری از بازیکنان به دلیل عدم آشنایی با این اسلحه نمی‌توانند به خوبی با آن بازی کنند. بازیکنان بازی پابجی موبایل اگر بتوانند شناخت خود را نسبت به شاتگان ها در بازی pubg mobile  در بازی افزایش دهند شانس موفقیت بیشتری برای پیروزی در نبردها دارند. ما در این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو می‌خواهیم در مورد استفاده حرفه‌ای از شاتگان ها در بازی پابجی موبایل مطالب آموزشی مهمی را قرار دهیم.

از شاتگان ها در بازی پابجی موبایل در چه نبردهایی استفاده کنیم

قطعاً توجه کردن به نقشه بازی و انتخاب یک اسلحه مناسب می‌تواند شانس موفقیت بازیکنان را جهت رسیدن به پیروزی افزایش دهد. شاتگان به عنوان یک اسلحه قدرتمند در زمینه نبردهای نزدیک است که بازیکنان می‌توانند با انتخاب اهداف نزدیک، دشمنان را به سهولت از بین ببرند. برای این که بتوانید به کمک اسلحه شاتگان دشمن را در یک شلیک نابود کنید بهتر است سر دشمن را هدف بگیرید.

شاتگان ها در بازی pubg mobile دارای عملکرد فوق‌العاده‌ای هستند که برای نبردهای نزدیک بسیار کاربردی‌اند. منظور از نبردهای نزدیک فاصله 5 متری است که بازیکنان می‌توانند از این اسلحه برای نابودی دشمنان استفاده کنند. اگر بخواهید برای نبردهای متوسط از شاتگان استفاده کنید قطعاً شانس موفقیت خود را کاهش می‌دهید. بازیکنان می‌توانند در محیط‌های ساختمانی از اسلحه شاتگان برای نابودی دشمنان استفاده کنند.

همچنین بخوانید: بهترین ماشین های بازی پابجی موبایل pubg mobile

بررسی قدرت دامنه اسلحه شاتگان ها در بازی پابجی موبایل

قدرت دامنه شاتگان در محدود زیر 5 متر بسیار عالی است و بازیکنان می‌توانند برای نبردهای نزدیک از شاتگان ها در بازی  pubg mobile  استفاده کنند. اسلحه شاتگان قادر است با یک گلوله دشمن را از پای در آورد. برای این که بتوانید دشمنان بازی را با یک شلیک از بازی خارج کنید بهتر است به سر آنان شلیک کنید. شاتگان به عنوان یک اسلحه مناسب در بازی پابجی موبایل است که دارای فوت و فون خاص خود است. شناخت انواع اسلحه‌های شاتگان در بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند در انتخاب یک سلاح مؤثر انتخاب بهتری داشته باشند:

اسلحه  S1897

اسلحه فوق به عنوان یکی از سلاح‌های محبوب در بازی پابجی موبایل است که سرعت شلیک گلوله آن بسیار بالاست. بازیکنان می‌توانند در نبردهای یک در مقابل یک از این اسلحه کاربردی استفاده کنند. استفاده از این اسلحه می‌تواند شانس موفقیت بازیکنان را در بازی پابجی موبایل افزایش دهد.

بررسی قدرت دامنه اسلحه شاتگان ها در بازی pubg mobile

اسلحه  S12K

اسلحه S12K نیز به عنوان یکی از شاتگان ها در بازی pubg mobile است که سرعت کمتری نسبت به اسلحه S1897 دارد. اسلحه مذکور دارای 7 گلوله بوده که زمان بارگیری مجدد آن بسیار کوتاه است. بازیکنان اگر می‌خواهند در نبردهای نزدیک شانس پیروزی خود را افزایش دهند می‌توانند از این سلاح قدرتمند استفاده کنند.

سخن پایانی

یکی از اسلحه‌های بازی پابجی موبایل اسلحه‌های شاتگان است که دارای تنوع مناسب بوده و برای نابودی دشمنان از فاصله نزدیک مناسب است. اگر به نبردهای نزدیک علاقه‌مند هستید بهتر است از شاتگان ها در بازی pubg mobile استفاده کنید. اسلحه شاتگان به دلیل قدرت فوق‌العاده بالایی که دارد قادر است دشمنان را با شلیک یک گلوله نابود کند. اگر بخواهید میزان صدمه اسلحه شاتگان را افزایش دهید بهتر است از فاصله نزدیک به دشمنان شلیک کنید.

بازی پابجی موبایل به دلیل داشتن تنوع در امکانات و ارائه اسلحه‌های متنوع توانسته است در مدت زمان کوتاهی بازیکنان زیادی را به خود جذب کند. بازیکنان می‌توانند از اسلحه شاتگان برای نابودی دشمنان بازی استفاده کنند. اگر بخواهید در بازی پابجی به صورت حرفه‌ای عمل کنید بهتر است به آموزش‌های سایت ایموجو توجه کنید. هر نکته کلیدی بیان شده می‌تواند به عنوان یک نکته مؤثر برای افزایش پیروزی و رسیدن به سطوح بالاتر باشد. اگر تا به امروز بازی پابجی موبایل را تجربه نکرده‌اید بهتر است همین حالا به جمع بازیکنان این بازی محبوب بپیوندید. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.