AD

آموزش سریع و آسان استفاده از اسنایپر در پابجی موبایل

0 520

بازیکنان بازی PUBG Mobile برای نبردهای دور می‌توانند از اسلحه اسنایپر برای مغلوب کردن دشمنان استفاده کنند. حرفه‌ای شدن در کنترل اسلحه اسنایپر نیاز به تمرین و تکرار زیاد دارد. برخی از نقشه‌های بازی پابجی موبایل مناسب اسلحه اسنایپر است که بازیکنان حرفه‌ای سعی می‌کنند تا با تمرین و تکرار زیاد به یک وضعیت مطلوب در کنترل اسلحه‌های اسنایپر دست پیدا کنند. استفاده از اسنایپر در بازی پابجی موبایل نیاز به آموزش دارد که ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی آنلاین در سبک اکشن است که مپ‌های مختلف دارد. برخی از نقشه‌های بازی به گونه‌ای است که بازیکنان برای افزایش شانس موفقیت خود باید از اسلحه اسنایپر برای نابودی دشمنان استفاده کنند. اگر می‌خواهید تلسط خود را بر روی اسلحه اسنایپر افزایش دهید بهتر است با آموزش استفاده از اسنایپر در بازی پابجی موبایل همراه سایت مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

نحوه استفاده از اسنایپر در بازی پابجی موبایل

هر یک از سلاح‌های بازی پابجی موبایل دارای قابلیت‌های منحصر به فرد است و بازیکنان برای کنترل بهتر اسلحه‌های بازی باید با شیوه کنترل اسلحه آشنا شوند. اگر می‌خواهید با بهترین و قدرتمندترین اسلحه‌های اسنایپر بازی پابجی موبایل آشنا شوید و نحوه استفاده آن را یاد بگیرید بهتر است همراه ما باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: هر آنچه که باید در مورد سلاح MK12 پابجی موبایل بدانید

استفاده از اسنایپر در پابجی موبایل: اسلحه  kar98k 

یکی از اسلحه‌های پرکاربرد بازی PUBG Mobile اسلحه Kar98k است که بازیکنان می‌توانند این سلاح قدرتمند را در نقشه‌های مختلف بازی و در مکان‌های متفاوت پیدا کنند. اگر بخواهید یک سلاح دوربرد مناسب برای نابودی دشمنان داشته باشید می‌توانید از اسلحه فوق استفاده کنید. استفاده از اسنایپر در بازی به بازیکنان کمک می‌کند تا بتوانند از راه دور و با کمین کردن در نقاط مرتفع به راحتی دشمنان را نابود کنند.

استفاده از اسنایپر در PUBG Mobile: اسلحه  AWM

اسلحه Arctic Warfare Magnum  به عنوان یک اسلحه محبوب در بین بازیکنان بازی‌های آنلاین و اکشن است که قدرت زیادی دارد. بازیکنان می‌توانند از فاصله 500 متری با کنترل دقیق این اسلحه به راحتی دشمنان را نابود کنند. یکی از معایب سلاح فوق، مهمات محدود آن است که بازیکنان را در شلیک گلوله‌های زیاد دچار محدودیت می‌کند. بازیکنان باید بتوانند با کنترل دقیق اسلحه AWM مدیریت بهتری بر روی خشاب خود داشته باشند. قدرت اسلحه AWM بسیار بالا بوده و برای نابودی دشمنان مؤثر است.

استفاده از اسنایپر در بازی پابجی موبایل در برخی از نقشه‌های بازی پابجی موبایل امکان پذیر نیست چرا که وجود محیط شهری و ساختمان‌های فراوان مانع اسنایپ کردن دشمنان می‌شود. اسلحه AWM دارای زمان بارگیری زیادی است که این امر می‌تواند در هنگام کار کردن با اسلحه به عنوان یک عیب بزرگ محسوب شود.

اسلحه  AWM

استفاده از اسنایپر در پابجی موبایل: اسلحه  M24

اسلحه M24 به عنوان یکی از اسلحه‌های اسنایپر است که به وفور در نقشه یافت می‌شود. بازیکنان می‌توانند به کمک این سلاح کاربردی آسیب‌های فراوانی را به دشمن وارد کنند. زمان بارگیری مجدد این سلاح برخلاف اسلحه AWM بسیار بالا بوده و به عنوان یک مزیت کلیدی محسوب می‌شود. باید توجه داشته باشید که استفاده از این اسلحه در نبردهای خیلی دور نمی‌تواند مؤثر باشد و برای این که بتوانید نتیجه دلخواه کسب کنید بهتر است در نبردهای متوسط از اسلحه M24 استفاده کنید.

استفاده از اسنایپر به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند بدون درگیر شدن با دشمنان و نبرد تن به تن، به صورت غافلگیرانه دشمنان را نابود کنند. اگر اهل اسنایپ کردن رقبا هستید بهتر است از سه اسلحه فوق استفاده کنید.

سخن پایانی

اسلحه‌های متنوع بازی پابجی این امکان را در اختیار بازیکنان بازی پابجی قرار می‌دهد که بتوانند در مکان‌های گوناگون بازی از ایده‌های ذهنی خود برای نابودی دشمنان استفاده کنند. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم تا در مورد آموزش استفاده از اسنایپر در بازی PUBG Mobile مطالب جالب توجهی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم. اگر علاقه‌مند به نابودی دشمنان از فاصله دور هستید و می‌خواهید در نبردهای دوربرد شرکت کنید بهتر است از اسلحه‌های فوق استفاده کنید.

بازی پابجی موبایل به عنوان یکی از بازی‌های پرطرفدار در سبک بتل رویال است که تا به امروز بیش از 400 میلیون بازیکن فعال دارد. اگر تا به حال بازی پابجی موبایل را انجام نداده‌اید بهتر است همین حالا به جمع بازیکنان این بازی محبوب و اکشن بپیوندید. برای آموزش و یادگیری ترفندهای بازی پابجی موبایل می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.