بهترین ماشین های بازی پابجی موبایل pubg mobile

0 139

با توجه به تنوع مپ های بازی پابجی موبایل، بازیکنان می‌توانند در برخی از نقشه‌های بازی از وسیله نقلیه استفاده کنند. وجود وسیله نقلیه در بازی پابجی موبایل برای افزایش شانس موفقیت بازیکنان تأثیرگذار است. ما در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو قصد داریم تا در مورد بهترین ماشین های بازی پابجی موبایلpubg mobile  صحبت کنیم و لیستی از بهترین ماشین‌های این بازی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم.

اگر از بازیکنان حرفه‌ای بازی پابجی باشید می‌دانید که استفاده از لوازم و تجهیزات مختلف می‌تواند برای رسیدن به موفقیت در بازی پابجی موبایل بسیار مهم باشد. انتخاب یک ماشین مناسب در نقشه بازی باعث می‌شود تا بتوانید با عبور از موانع مختلف و نابود کردن دشمنان بازی، شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهید. لیستی از بهترین ماشین های بازی پابجی موبایلpubg mobile  در زیر قرار گرفته است.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: هر آنچه که باید در مورد سلاح MK12 پابجی موبایل بدانید

بهترین وسایل نقلیه بازی پابجی موبایل

اگر قصد دارید از وسیله نقلیه استفاده کنید و شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهید، بهتر است از وسایل نقلیه زیر استفاده کنید:

بهترین ماشین های بازی پابجی موبایل: ماشین  Buggy

ماشین فوق به عنوان یکی از بهترین ماشین‌های بازی پابجی موبایل است که دارای سرعت 100 کیلومتر در ساعت است. ظرفیت ماشین Buggy دو نفره بوده و برای نقشه‌های مختلف قابل استفاده است. بازیکنان می‌توانند از این وسیله نقلیه برای عبور از موانع مختلف استفاده کنند. از دیگر ویژگی‌های ماشین مذکور می‌توان به وزن سبک آن اشاره کرد.

بهترین ماشین های بازی PUBG Mobile: ماشین  Dacia 1300

در لیست بهترین ماشین های بازی پابجی موبایلpubg mobile  ماشین Dacia 1300 به چشم می‌خورد که بازیکنان می‌توانند از این وسیله نقلیه که دارای موتور قدرتمند و سرعت بالا است، جهت رسیدن به موفقیت استفاده کنند. ماشین Dacia 1300 در زمان دور زدن بسیار دقیق است که این امر می‌تواند برای بسیاری از بازیکنان حائز اهمیت باشد. کنترل وسیله نقلیه برای بسیاری از بازیکنان در حین رقابت مهم است.

بهترین ماشین های بازی پابجی: موتورسیکلت به همراه  Sidecar

یکی از وسایل نقلیه موجود در نقشه پابجی موبایل، موتورسیکلت به همراه Sidecar که برای استفاده در محیط‌های خلوت مناسب است چرا که این وسیله نقلیه بدون پوشش بوده که باعث آسیب پذیری بازیکنان می‌شود. سرعت موتور سیکلت فوق حدود صد کیلومتر در ساعت است که بازیکنان قادر خواهند بود تا در هنگام استفاده از این موتور سیکلت از سلاح خود نیز استفاده کنند.

بهترین ماشین های بازی پابجی: موتورسیکلت به همراه  Sidecar

بهترین ماشین های بازی پابجی موبایل: ماشین  UAZ1

لیست بهترین ماشین های بازی پابجی موبایلpubg mobile  نشان می‌دهد که ماشین UAZ1 به عنوان یکی از قدرتمندترین وسایل نقلیه بازی پابجی است که مورد رضایت بسیاری از بازیکنان قرار دارد. این ماشین در 4 نوع مختلف بوده که بازیکنان می‌توانند ماشین فوق را در نقشه‌های مختلف پیدا کنند. از معایب ماشین UAZ1 می‌توان به صدای موتور بالای آن اشاره داشت که باعث جلب توجه دشمنان می‌شود.

بازیکنان برای دستیابی به این ماشین قدرتمند باید با اسلحه flare gun کار کنند تا بتوانند این ماشین فوق‌العاده را به پیدا کنند. میانگین سرعت ماشین UAZ1 چیزی حدود 116 کیلومتر در ساعت است.

بهترین ماشین های بازی پابجی موبایل: موتور سیکلت

موتور سیکلت به عنوان یکی از وسایل نقلیه بازی پابجی موبایل است که حدود 152 کیلومتر در ساعت سرعت دارد. این وسیله نقلیه به دلیل نداشتن پوشش مناسب برای عبور از نقاط شلوغ نقشه مناسب نیست لذا بازیکنان می‌توانند با پذیرش ریسک موتور سیکلت از آن استفاده کنند. موتور سیکلت به دلیل دونفره بودن آن برای رفت و آمد بازی‌های گروهی مناسب نیست و بهتر است مورد استفاده بازیکنان تک‌نفره قرار بگیرد.

سخن پایانی

بازی پابجی موبایل به عنوان یکی از بازی‌های سبک بتل رویال شناخته می‌شود که دارای هیجان بسیار است. بازیکنان در این بازی می‌توانند با استفاده از تجهیزات مختلف، شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهند. یکی از آیتم‌های کلیدی در رسیدن به موفقیت، استفاده از وسیله نقلیه در نقشه‌های مختلف است. ما در این مقاله سعی کردیم تا در مورد بهترین ماشین های بازی پابجی موبایلpubg mobile  مطالب مفیدی را قرار دهیم. اگر می‌خواهید از بهترین وسایل نقلیه در بازی پابجی موبایل استفاده کنید بهتر است به لیست بالا توجه کنید.

استفاده از وسایل نقلیه در نقشه‌های بازی پابجی موبایل می‌تواند شانس موفقیت بازیکنان را در رسیدن به سطوح بالاتر افزایش دهد. بازی پابجی موبایل به یک بازی هیجان انگیز در سبک بتل رویال است که کاربران زیادی دارد. اگر تا به امروز این بازی هیجان انگیز و اکشن را بازی نکرده‌اید بهتر است همین حالا به جمع بازیکنان این بازی محبوب بپیوندید. برای آموزش های بیشتر بازی ابجی موبایل با ما در بخش آموزش بازی پابجی همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.