AD

آموزش قدم به قدم ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل

0 640

وجود سیستم‌های پیشرفته در بازی پابجی موبایل باعث شده است تا این بازی اکشن در مدت زمان عرضه خود، بازیکنان زیادی را به خود جذب کند. طرفداران بازی پابجی موبایل از آپدیت‌های بی نظیر توسعه دهنده بازی استقبال می‌کنند. یکی از امکانات پیشرفته بازی، ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل است که بازیکنان می‌توانند به کمک این قابلیت، هدیه‌های بی نظیری را برای دوستان خود ارسال کنند.

شاید تا به امروز در مورد ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل شنیده باشید و می‌خواهید در مورد آن اطلاعات خود را تکمیل کنید. ما در سایت ایموجو قصد داریم تا در این مقاله در مورد موضوع ارسال گیفت برای دوستان، آموزش جالبی را قرار دهیم. اگر می‌خواهید با روش ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل آشنا شوید بهتر است تا پایان این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

آشنایی با انواع گیفت در بازی پابجی موبایل

قابلیت‌های متنوع این بازی باعث شده است تا این بازی در مدت زمان کوتاهی به عنوان یکی از بازی‌های پر طرفدار شناخته شود. در این بازی اکشن بازیکنان می‌توانند به صورت نقدی یا اسکین‌های خاص، گیفت‌های مختلفی را برای دوستان خود ارسال کنند. سیستم جدید ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند هدیه‌های مناسبی را برای دوستان خود ارسال کنند.

به دلیل وجود انواع کلاهبرداری‌های مختلف و شیوه‌های جعلی، سیستم بازی به گونه‌ای تنظیم شده است که محدودیت روزانه‌ای برای ارسال گیفت برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. در بین هدایای بازی، برخی از اسلحه‌ها و کاراکترهای مخصوص دیده می‌شود که قابلیت ارسال به صورت گیفت را دارا می‌باشند. بازیکنان بازی PUBG Mobile می‌توانند آیتم‌های خریداری شده خود را برای دیگران ارسال کنند. همچنین آیتم‌های لوت باکس نیز قابلیت ارسال دارند که این امر می‌تواند باعث هیجان بیشتر در بازی شود.

همچنین بخوانید: آموزش قدم به قدم گرفتن silver رایگان بازی پابجی موبایل

نحوه ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل

برای ارسال گیفت در بازی باید لیست دوستان خود را باز کنید و سپس بر روی پیکان کوچکی که در سمت چپ بازی قرار گرفته است رفته و با زدن گزینه ارسال گیفت، آیتم‌های مورد نظر خود را ارسال کنید. بازیکنان بازی PUBG Mobile می‌توانند یوسی یا BP اضافی خود را برای دوستان خود ارسال کنند. هر کدام از آیتم‌های بازی که قابلیت ارسال را داشته باشند می‌توانند از طریق ارسال گیفت برای دوستان فرستاده شوند.

نحوه ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل

نحوه ارسال اسکین‌ها به عنوان گیفت در بازی PUBG Mobile

ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل به عنوان یکی از قابلیت‌های هیجان انگیز در بین بازیکنان این بازی است. بازیکنان می‌توانند اسکین‌های مختلف را به عنوان گیفت برای دوستان خود ارسال کنند. برای ارسال اسکین‌ها باید به بخش خرید اسکین رفته و توضیحات اسکین مورد نظر را مطالعه کنید. اگر اسکین قابلیت ارسال را داشته باشد می‌توانید به راحتی اسکین مورد نظر را در قالب گیفت برای دوستان خود ارسال کنید.

بنابراین قبل از انتخاب و خرید اسکین باید به این نکته توجه کنید که اسکین مورد نظر، قابلیت ارسال به صورت گیفت را داشته باشد. برای ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل باید وارد تنظیمات شوید و سپس آیتم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با زدن گزینه خرید و سپس انتخاب گزینه Give می‌توانید اسکین مورد نظر خود را برای دوستان خود ارسال کنید.

سخن پایانی

بازی PUBG Mobile به عنوان یک بازی هیجان انگیز در سبک بتل رویال است که در مدت زمان کوتاهی توانسته است بازیکنان زیادی را به خود جذب کند. اگر از طرفداران این بازی محبوب باشید می‌دانید که این بازی در جدیدترین به‌روزرسانی خود، امکان ارسال گیفت در بازی پابجی موبایل را برای بازیکنان در نظر گرفته است. ارسال گیفت به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند آیتم‌های اضافی خود را برای دیگران به عنوان هدیه ارسال کنند.

هر کدام از آیتم‌هایی که قابلیت ارسال را داشته باشند به راحتی با زدن دکمه Send Gift برای دوستان انتخابی شما ارسال می‌شوند. اگر بخواهید از این قابلیت استفاده کنید بهتر است به مقاله آموزشی بالا توجه کنید. بازی پابجی موبایل تا به امروز حدود 400 میلیون کاربر فعال از سراسر جهان دارد. وجود به‌روزرسانی‌های منظم این بازی باعث ایجاد تنوع در آیتم، نقشه و سلاح‌های بازی شده است. اگر تا به امروز بازی پابجی موبایل را بازی نکرده‌اید بهتر است همین حالا به جمع بازیکنان این بازی محبوب بپیوندید. برای آموزش ترفندهای بازی پابجی موبایل به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.