AD

ترفندهای شگفت انگیز کسب درآمد از بازی فیفا 21

0 6,307

همان‌طور که می دانید کسب درآمد از فیفا 21 یک موضوع فوق العاده است. اکنون زمان آن فرارسیده است که از راهنمایی کسب درآمد از فیفا 21 استفاده کنید و یک تیم عالی بسازید تا بتوانید به رتبه های بالاتری برسید و کسب درآمد در بازی فیفا ۲۱ را تجربه کنید. با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا راهنمایی عای لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

راهنمای تبدیل شدن به یک میلیونر در بازی FIFA 21

همان‌طور که می دانیم بازی  فیفا 21 (FIFA 21) یک بازی فوتبالی می باشد و دارای طرفدار های زیادی در همه جای دنیا می باشد. اکنون زمان آن فرا رسیده که از طریق راهنمایی بتوانید کسب دآرمد از فیفا 21 را یاد بگیرید و با هدف های بهتری بازی کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در بازی فری فایر

ترفندهای کسب درآمد از بازی فیفا 21

همان‌طور که می دانید بازی  فیفا 21 (FIFA 21) در تاریخ 9 اکتبر منتشر می شود. کسب درآمد از فیفا 21 برای بازیکن ها هدف خوبی می باشد. بنابراین زمان آن فرارسیده است که از این راهنمایی کسب در آمد از fifa 21 استفاده کنید و به رتبه های بالاتری برسید. البته ترفند های شما در بازی کردن بسیار تاثیر گذار می باشد اما اکنون ما می خواهیم به شما روش های جدید تری برای داشتن درآمد در بازی فیفا ۲۱ یاد دهیم.

این بسیار جذاب است که بازی فیفا 21، Ultimate Team را در بازی اصلی خودش قرار نداده است. در این بازی شما باید سکه به دست آورید تا بتوانید کسب درآمد از فیفا 21 را شروع کنید. اگر نمی دانید چگونه با بازی  کردن در آمد کسب کنید، می توانید این مراحل را دنبال کنید.

کسب درآمد از فیفا 21: بازیکن های تیم خودتان را با قیمتی با ارزش بفروشید

یکی از روش های کسب در آمد در بازی فیفا ۲۱، فروش بازیکن های تیم می باشد. باید در زمان استفاده درست از تیم ساخته شده خودتان به ترکیب های متفاوت در بازی فکر کنید. شما باید تیم خود را با بازیکن های قیمت بالا تشکیل دهید تا آن ها را بفروشید. البته این بعید است که شما بخواهید تمام بازیکن های خودتان را بفروشید. اما می توانید با گذاشتن یک الی 2 بازیکن برای فروش این کار را انجام دهید و در ضمن در این حالت شما شانس بیشتری برای فروش دارید. بنابرای این یک روش عالی برای کسب در آمد از فیفا ۲۱ می باشد که شما می توانید از ان استفاده کنید.

برای افزایش شانس خود در فروش بازیکنان، باید مطمئن شوید که آن‌ها در فرم عالی هستند و باید در ترکیبی  مانند 4-1-2-1-2 یا 4-2-2 قراربگیرند. کارشناسان می گویند اگر از این روش بهینه استفاده کنید، شبی حداکثر 30 هزار سکه درآمد خواهید داشت.

کسب درآمد از فیفا 21: هرگز بسته های طلایی خریداری نکنید

این قانون اساسی برای بازی فیفا 21 است که می توانید در تمام بازی ببینید. از آنجا که بسیاری از بسته های طلا در هر زمان از روز در سراسر جهان برای فروش قرار می گیرند، بازار دائماً با طلا های خریداری شده اشباع می شود، بنابراین آن ها به شکل اتوماتیک در بازار های ثانویه بی ارزش می شوند.

کسب درآمد از FIFA 21: با سکه خود چکار کنیم؟

اگر 7 هزار و 500 سکه برای یک بسته طلایی برتر خرج کردید، شما شانس زیادی نخواهید داشت که دوباره آن را بدست آورید. درحالی که بسته های برنز و نقره به لطف داشتن Squad Building Challenges (SBC)  سود زیادی را برای شما خواهد داشت.  شما می توانید بسته تکمیل SBC وظایف فصلی، جوایز، Squad Battles، Division Rivals Rewards و غیره را به مقدار زیادی از بسته های طلایی به دست آورید. این مسئله به شما برای کسب در آمد از fifa 21 کمک خواهد کرد.

با استفاده از روش ما، می توانید به مرور زمان هر بازیکنی را که می خواهید بخرید. این بیشتر مربوط به بازی کردن طولانی است تا  بتوانید یک امتیازهایی را به سرعت به دست بیاورید.

کسب درآمد از FIFA 21: با سکه خود چکار کنیم؟

روش Shady bidding برای کسب در آمد از fifa 21

این یک روش مناسب برای کسب درآمد از فیفا 21 است. در اینجا باید از یک دوست خود بخواهید که کارت گران قیمت و پرطرفداری برای شما به فروش بگذارد. پس از آن شما باید برای کارت یک قیمت بیشتر پیشنهاد بدهید ، درحالی که  بازیکن هاس دیگر سعی می کنند بیشتر از قیمت پیشنهاد دهند، این گونه هم برای خودتان و دوستتان می توانید درآمد کسب کنید.

 اگر کسی، بیشتر از شما مبلغی پیشنهاد نکرد، باید آن کارت بازی فیفا 21 را به دوست خودتان بازگردانید. شما همچنین می توانید وارد قسمت پیشنهاد فروش برای کارت بازی شوید. اگر کسی از بین شما و فروشنده های دیگر نتوانست مبلغ بیشتری بگوید کارت شما به فروش می رسد، می توانید سهم فروش خود را با دوست خودتان تقسیم کنید که این مورد هم یک روش خوب برای کسب درآمد در بازی فیفا 21 است.

کسب درآمد از فیفا 21: از روش بسته برنزی استفاده کنید

در اینجا شما بادید تا جایی که ممکن است بسته های برنزی خریداری کنید و آیتم های درونش را بفروشید. شما می توانید هر آیتم  را حدودا با قیمت 150 سکه  بفروشید، البته شما می توانید با برخی از بازیکن ها هماهنگ شوید و با 20.000 یا حتی 30.000 سکه در صورت توافق با یکدیگر آن ها را بفروشید.

 برای کسب درآمد در بازی فیفا 21 به آنچه که دارید نگاه کنید ومقداری از آن را بفروشید. اگر بسته های تصادفی دریافت کردید، نباید آن ها را دور بریزید. باید آن ها حفظ کرده و در فرصت مناسب از آن ها استفاده کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که بسته های طلا را هرگز نفروشید.

کسب درآمد از فیفا 21: از روش بسته برنزی استفاده کنید

کسب درآمد از بازی فیفا 21: اطلاعات خرید

در اینجا شما باید اطلاعات زیادی درمورد بسته داشته باشید که بتوانید با یک قیمت مناسب خرید و فروش کنید. بهتر است حدود 2000 سکه برای یک بازیکن جدید هزینه کنید. برای به دست آوردن یک نتیجه بهتر ببینید که بازیکن را در ترکیب 4-4-2 یا سایر ترکیبات گران قیمت می توانید جای دهید یا خیر. زیرا این ترکیب ها باعث افزایش قیمت تیم شما هم می شود.

به عنوان مثال، شما باید یک بازیکن را به قیمت 40.000 سکه خریداری کنید و از ترکیب 4-4-2 برای بازی خود استفاده کنید. از آنجا که قیمت تیم شما افزایش خواهد داشت، شما می توانید بازیکن خودتان را دربازی فیفا 21 حتی با‌ بیش از 80.000 سکه بفروشید.

کسب درآمد از بازی فیفا 21: سکه های ارزان فیفا 21 را از SSEGold بخرید

اگر شما احتیاج به خرید فوری سکه ها پیدا کردید ،  یا سکه های ارزان تری برای فیفا 21 را می خواهید می توانید به سایت های معتبر بروید، جایی که می توانید با بهره گیری از خدمات معتبر سکه ها را با قیمت های معقول تر بدست بیاورید. به این ترتیب می توانید از پول بسیار کمی برای تهیه آیتم مورد نظر خود استفاده کنید. با این روش سریع تر به رتبه بهتری می رسید و با استفاده از این سکه های ارزان در بازی فیفا 21، می توانید یک تیم قدرتمند بسازید.

سکه های ارزان فیفا 21 را از SSEGold بخرید

یک تیم در  FIFA Ultimate بسازید و بازیکن های تیم خودتان را با یک قیمت مناسب تهیه کنید. برای بالا بردن رتبه نیز از روش های کسب در آمد از فیفا ۲۱ استفاده کنید. علاوه بر این ها شما می توانید درسایت SSEGold با پول واقعی نیز خرید یا فروش کنید. برای آموزش و یادگیری ترفندهای بیشتر بازی های موبایلی با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.