AD

بهترین بازی های هفته در پلت فرم های آی او اس و اندروید

0 233

ما در این مقاله قصد داریم بهترین بازی های هفته را به شما معرفی کنیم تا اگر دوست داشتید، آن ها را امتحان کنید. البته فاکتور ما برای انتخاب کردن بهترین بازی های هفته کمی متفاوت است، زیرا ما به دنبال بازی های قدیمی پرطرفدار نمی رویم و به دنبال بازی های جدید هستیم. پس با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا با برترین بازی های هفته آشنا شوید.

معرفی بهترین بازی های هفته ، ۵ بازی برتر پلت فرم های اندروید و آی او اس

زمان معرفی بهترین بازی های هفته فرا رسیده است. اگر شما به دنبال بهترین بازی های اندروید و بهترین بازی های iOS می باشید، این پست برای شما مناسب می باشد. ما در این مقاله همه ی فاکتور ها را بررسی می کنیم. همچنین فاکتور های ما مانند استیم یا گوگل استادیا نمی باشد. معنای این ها این است که لیست بهترین بازی های هفته ما لیستی منظم از عناوین درخشان و تازه است که می توانید آن ها را بارگیری کنید و بازی کنید. پس به احتمال زیاد اسم این بازی ها برای شما جدید باشد.

در این لیست بهترین بازی های اندروید و بهترین بازی های iOS مورد بررسی قرار گرفته است که از یک بازی مکانیکی سازگار شروع شده که یک RPG شگفت انگیز است و در ادامه در مورد یک جفت پاندا که یک platformer است، صحبت خواهیم کرد. پس با ما باشید تا بهترین بازی های هفته را به شما معرفی کنیم.

همچنین بخوانید: تاریخ انتشار بازی کینگدام کام در فروشگاه اپیک مشخص شد

بهترین بازی های هفته: Rip Them Off

بهترین بازی های هفته: Rip Them Off

این بازی از بهترین بازی های iOS می باشد که دارای سبک دفاع از برج ها و استراتژی است. شما می توانید این بازی را از روی اپ استور دانلود کنید. این بازی در مورد به حداکثر رساندن سود از طریق مشاهده مسیر مصرف کنندگان است. قرار دادن بهترین محصولات در مسیر آن ها هدف اصلی این بازی است. وقتی سطح آموزشی را پشت سر گذاشتید، بیشتر نماد های داخل بازی را خواهید فهمید. قطعا زمانی که شما با رابط کاربری آن کار کنید و روشنایی آن شما را اذیت کند، مجذوب کار هنری نمایش نمی شوید و متوجه می شوید که گرافیک ضعیفی در بازی به کار رفته است.

برترین بازی های هفته: Terafyn

برترین بازی های هفته: Terafyn

این بازی دارای سبک RPG می باشد و در دسته بهترین بازی های اندروید و بهترین بازی های iOS این هفته می باشد. به گفته منتقد ما این بازی نهایت یک فانتزی می باشد. این بازی با مهارت از یک روایت قوی استفاده می کند تا شما را به جادوی سرزمین هایش ببرد و رمز و راز موجودات افسونگر خود را به داخل کلمات می کشد، شما همه ی کارت ها را با مضمون RPG مشاهده خواهید کرد. هم اکنون این بازی روی اپ استور و گوگل پلی در دسترس بازیکن ها می باشد.

بهترین بازی های هفته: panda swap swap

بهترین بازی های هفته: panda swap swap

neutronized خالق سریال cutesy platformer با یکی دیگر از بازی ها که دارای همان سبک می باشد، بازگشته است. این بار نام این بازی swap swap panda است، این یک بازی در مورد پاندا می باشد که شما باید سعی کنید از موانع کلاسیک عبور کنید. این بازی بسیار زیبا و لذت بخش است. این بازی سومین مورد از بهترین بازی های اندروید و بهترین بازی های iOS است که هم روی اپ استور و هم روی گوگل پلی قابل دسترسی است.

بهترین بازی های هفته: Mousebusters

این بازی در مورد نقش موش های جذاب است و همه ی داستان در جهانی پر از شخصیت شکل می گیرند. صادقانه بگویم این بازی جذابیت عصر آی پی nintendo در اوایل Ds را دارد. امیدوارم که این بازی یکی از بازی های پر مخاطب شود. این بازی روی هر دو پلت فرم وجود دارد و در دسته بهترین بازی های اندروید و iOS می باشد. شما می توانید Mousebusters را از طریق گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید.

برترین بازی های هفته: Root

برترین بازی های هفته: Root

اگر اهل بازی های رومیزی نیستید، ممکن است قبل از این نام Root را نشنید باشید. اگر چنین است واقعا شرم آور است، زیرا Root به راحتی یکی از جالب ترین بازی های موجود است و نسخه دیجیتال آن نیز از پرطرفدار ترین بازی ها می باشد و در اصطلاح به آن Dire Wolf Digital گفته می شود. در این بازی شما باید با تمرکز بالایی بازی کنید. این بازی پنجمین مورد از بهترین بازی های iOS و اندروید این هفته می باشد که شما می توانید از اپ استور و گوگل پلی آن را دریافت کنید.

برای اطلاع از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی های موبایلی با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.