AD

تاریخ انتشار بازی کینگدام کام در فروشگاه اپیک مشخص شد

0 281

بازی کینگدام کام یکی از بهترین بازی های سال 2018 است، کینگدام کام از 13 فوریه تا 20 فوریه منتشر خواهد شد و قرار است که در دسترس همه قرار بگیرد، به احتمال زیاد نیز به طور دائمی روی کامپیوتر ها قرار بگیرد. برای اطلاع دقیق از تاریخ انتشار بازی کینگدام کام با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

به زودی بازی کینگدام کام در فروشگاه Epic Game منتشر خواهد شد

بازی کینگدام کام دلیورنس (Kingdom Come) یکی از بزرگترین بازی هایی است که در فروشگاه بازی Epic به صورت رایگان قرار خواهد گرفت، تاریخ انتشار Kingdom Come از ۱۳ فوریه تا ۲۰ فوریه خواهد بود. ما در این پست می خواهیم درمورد انتشار و گیم پلی این بازی صحبت کنیم.

همچنین بخوانید: معرفی لیست کامل آیتم های ویژه فری فایر

تاریخ انتشار بازی کینگدام کام

فروشگاه اپیک گیمز یکی از فروشگاه هایی می باشد که در این اواخر حاشیه های زیادی در آن به وجود آمده است، این حاشیه ها از پاک شدن فورتنایت از اپ استور به دلیل پرداخت های درون برنامه ای شروع شد. اما به نظر می رسد که فروشگاه این کمپانی هیچ گران فروشی ای نمی کند. همان طور که گفتم بازی کینگدام کام یکی از بهترین بازی های سال 2018است، تاریخ انتشار Kingdom come از 13 فوریه تا 20 فوریه خواهد بود. این بازی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

سبک بازی Kingdom Come

بازی کینگدام کام یک بازی با سبک اکشن و RPG است که توسط شرکت Warhorse Studios برای رایانه های شخصی در سال 2018 ساخته و منتشر شده است. تنظیمات بازی در دوره قرون وسطی و در پادشاهی بوهیما است. دلیل این که انتشار Kingdom Come در معرض توجه قرار گرفته است، سبک و داستان پشت این بازی می باشد.

این بازی با ارائه دادن یک تجربه دقیق تاریخی که مربوط به زبان، داستان، وثروت ها می باشد، توانسته مخاطب های زیادی را جذب خود کند. داستان از سال 1403 میلادی و در طی جنگ دریک منطقه آغاز می‌شود. پس از یورش به دستور سیگسسموند، پادشاه مجارستان که خانواده قهرمان این بازی می باشند به همراه کل دهکده او، نابود می شوند.

هنری، بعد از این اتفاقات با کینه زیاد می خواهد انتفام بگیرد برای همین وارد گروهی می شود و سرانجام درگیر نقشه ای برای بازگرداندن پادشاه برحق بوهمیا می شود.

نفشه بازی کینگدام کام

از نظر گستردگی،  این بازی دارای یک نقشه بزرگ در جهان باز است که با خط داستانی  پر شاخ وبرگی که با دقت زیادی ساخته شده است، می باشد. به خاطر این دلایل می باشد که همه ی طرفدار ها منتظر انتشار Kingdom Come می باشند. تمام سلاح ها، تکنیک های رزمی، لباس، معماری با کمک متخصصان و معماران تاریخ به شکل واقعی و زنده طراحی و ساخته شده است. البته کار کردن روی جزئیات این موارد باعث شد که انتشار کینگدام کام کمی به تاخیر بی افتد.

معرفی بازی کینگدام کام

عنوان تحسین شده بازی Kingdom Come

این عنوان هم از طرف گیمر ها و هم از نظر منتقدان مورد استقبال زیادی قرار گرفته و واکنش های مثبتی را به همراه داشته است. حتی چندین جایزه را به عنوان بهترین بازی سال را دریافت کرده است.

 بازیکنان بیشتر داستان واقعی و سبک جنگ آن را مورد توجه قرار داده اند و جزئیات این بازی را تحسین کرده اند. در همین حال انتقاداتی نیز وجود داشته است که بیشتر انتقاد ها در مورد اشکالات فنی خود بازی بوده است. با این وجود، سرانجام این مشکلات در بازی برطرف شد- نسخه فعلی این بازی احتمالاً می تواند به شما بهترین تجربه یک بازی تاریخی را نشان دهد.شما می توانیدد بعد از انتشار کینگدام کام از آن لذت ببرید.

اگر به پست ها و مطالب بیشتری در مورد اخبار انواع بازی ها علاقه دارید، می توانید بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال کنید و از مطالب آن بهره‌مند شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.