AD

همه چیز درباره رویداد Dew Mountain در پابجی موبایل

0 311

در شراکت جدید پابجی موبایل دستگاه های نوشیدنی dew mountain در یک رویداد به روی نقشه ارانگل پابجی موبایل آمده است. در این مطلب از سایت ایموجو ما می خواهیم اطلاعات جامعی را درباره رویداد Dew Mountain در پابجی موبایل را به شما نشان دهیم تا جوایز این رویداد را به دست بیاورید.

معرفی مکان های رویداد Dew mountain در Erangel

پابجی موبایل به تازگی اعلام کرده است که از همکاری با برند Dew Mountain را شروع کرده است. این یک همکاری در مقیاس بزرگ می باشد که قبل از این با شرکت های دیگر نیز وجود داشته است، قبل از این با برند های تسلا، یاما ها و حتی Blackpink همکاری هایی انجام شده بود. 

در این رویداد مشترک دستگاه های Dew Mountain روی همه جای نقشه عصر جدید بازی یعنی Erangle 2.0 پخش شده است، البته چند ماموریت درون بازی وجود دارد که باید برای استفاده کردن از آن ها انجام دهید.

درباره رویداد Dew Mountain در پابجی موبایل

در این اتفاق بازیکن ها باید مکان ماشین های فروش dew Mountain در Erangle پابجی موبایل را پیدا کنند. سپس قوطی ها را جمع کنند تا با قوطی های جمع شده جایزه های مختلف را خرید کنند. البته آن ها هیچ جایی در موجودی شما نمی گیرند.

این موضوع باعث ایجاد درگیری در بین بازیکن ها روی سر تا سر نقشه می شود، به طوری که بازیکن ها جذب ماشین های بزرگ سبز می شوند و در مکان دستگاه های Dew Mountain در بازی پابجی موبایل جنگ رخ می دهد. پس شما می توانید برای آمدن دشمن ها به آن جا کمین کنید.

جوایز رویداد Dew Mountain در پابجی

جوایزی که شما می توانید از رویداد Dew Mountain به دست آورید در اینجا آمده است. در کل شما به ۳۵ قوطی احتیاج پیدا خواهید کرد.

۱ قوطی: BP ۱۰۰

۳ قوطی: کوپن جعبه ی چیز های کوچک

۶ قوطی: کوپن جعبه ی وسایل کلاسیک

۱۵ قوطی: تی شیرت Dew

۱۵ قوطی: چتر نجات Dew

جوایز رویداد Dew Mountain در پابجی

مکان دستگاه های رویداد Dew Mountain در بازی پابجی موبایل

این دستگاه به غیر از قسمت شرقی نقشه به طور تقریبی در همه جا پخش شده است، اما در قسمت شرقی شما فقط می توانید آن را در منطقه ی Lipovka ببینید.

 در زمان فعال شدن این دستگاه ها، شما می توانید علاوه بر نوشیدنی های Dew Mountain موارد ارزشمند دیگری از جمله جلیقه سطح ۳ یا کلاه ایمنی بگیرید. برای دریافن تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل با بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.