AD

معرفی بازی دیمیون ایکس ماشینا بر روی استیم

0 214

سال گذشته بازی دیمیون ایکس ماشینا بخشی از یک قرار داد انحصاری با کنسول Nintendo Switch بود. اما اکنون که وقت این قرار داد رو به اتمام است، گسترش دهنده این بازی گفته است که این بازی به زودی روی رایانه های شخصی خواهد آمد. برای همین طرفدار های آن بی صبرانه منتظر انتشار دیمون ایکس هستند. با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا به صورت کامل از اخبار این بازی اطلاع پیدا کنید.

بازی دیمیون ایکس ماشینا هفته آینده در Steam منتشر می شود

بازی دیمیون ایکس ماشینا (Daemon X Machina) ماه سپتامبر در nintendo switch منتشر شد، اما اکنون در کمتر از 6 ماه به دستگاه  کامپیوتر راه پیدا کرده است.

سال گذشته بازی دیمیون ایکس ماشینا بخشی از یک قرار داد انحصاری با کنسول Nintendo Switch بوده و دوره فروش انحصاری بازی درآستانه تمام شدن است. به عنوان یک سبک بازی anech-style mech Fight قرار است به کامپیوتر منتقل شود. تاریخ انتشار آن در استیم 14 فوریه تائید شده است.

همچنین بخوانید: تاریخ انتشار فصل ۲ فال گایز مشخص شد

عنوان های مشابه بازی دیمیون ایکس ماشینا

 بازی دیمیون ایکس ماشینا توسط شرکت Marvelous Inc، استودیوی که پشت عنوان های مختلف مانند God Eater 3 و موارد دیگراست. همه این بازی ها دارای طرفدار های زیادی می باشند، علاوه بر این، طرح های مهندسی از Kenichiro Tsukuda از شهرت Armored Core، با  شخصیت های اضافی مثل Shoji Kawamori از Super Dimension Fortress Macross کار های این استودیو می باشند.

 گیم پلی اصلی نسبتاً ساده است، شما می توانید از مهارت های خود برای نابودی تمامی فناوری های داخل بازی استفاده کنید.

حوادث بازی Daemon X

حوادث بازی  در آینده ای دور اتفاق می افتد‌ که در آن بشر در استانه نابودی می رود. می توانید با پرواز کردن به دنیای جدید خودتان پا بگذارید، کار شما این است که در خط مقدم باشید.

 برای محافظت از آینده بشریت علیه Immortals  ویک موجود سرکشی به نام AI  مبارزه کنید. فناوری شما یا همان توپخانه دارای عملکردهای منحصر به فردی می باشد، شما باید آن ها را تنظیم کنید و برای شکست دادن دشمنان، باید تا جایی که می توانید از این عملکردهای منحصر به فرد آن استفاده کنید.

در کل بازی دیمون ایکس Machina دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. شما می توانید سلاح ها و قطعات را خاموش و روشن کنید، در حین پرواز و حرکت سلاح خودتان را ارتقا دهید یا اصلاح کنید تا زمانی که با دشمنان خودتان مواجه می شوید بتوانید به راحتی آن ها را شکست دهید.

حوادث بازی Daemon X

اتفاقات دیگر در بازی دیمون ایکس ماشینا

آواتار نیز بخشی از یک بازیکن است، سناریوهایی وجود دارد که در آن شما باید از وسایل مکانیکی خودتان استفاده کنید و با استفاده از سلاح های مختلف و توانایی ها خود در بازی پیشرفت کنید. در بازی Daemon X چندین حالت گروهی وجود دارد که در آن شما می توانید با دو بازیکن دیگر برای مبارزه در حالت های 1 به 1 و 2 به 2 شرکت کنید.

 هنگامی که بازی دیمیون ایکس ماشینا در سال گذشته روی سوییچ منتشر شد، واکنش های مختلفی را به همراه داشت. با این حال، انتظار می‌رود که این بازی بتواند با قدرت بیشتر روی سیستم کامپیوتر عملکرد بهتری داشته باشد.

اگر بیشتر به دنبال مقاله های بازی های این سبک می باشید، می توانید مطالب سایت ما در مورد بازی های سبک RPG در سال جدید را دنبال کنید. همچنین برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های روز دنیا می توانید به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.