AD

ترفندهای پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner

0 482

در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو می خواهیم ترفندهای پابجی موبایل را به شما آموزش دهیم، شما با یادگیری این ترفند ها می توانید Chicken Dinner را به دست آورید. در ابتدای بازی پابجی موبایل شما باید در یک جزیره فرود بیایید و سعی کنید تا سلاح های خوبی را در ابتدای بازی برای جنگیدن به دست بیاورید. مرحله بعدی این است که سعی کنید زنده بمانید و دشمن ها را بکشید.

۲۵ ترفند پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner

پابجی موبایل مخفف Playerunkonwn Battle Ground می باشد. این بازی یکی از محبوب ترین بازی های دنیا با ژانر بتل رویال می باشد. شما می توانید خیلی از افراد را در سراسر دنیا ببینید که مشغول به بازی کردن پابجی موبایل می باشند. ما نیز می خواهیم به شما ترفندهای پابجی موبایل را برای به دست آوردن شام مرغ را یاد دهیم تا شما بتوانید به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید و همیشه در دسته برنده های بازی باشید. شما اگر به دنبال یک بازی برای پر کردن وقت های خالی خود می باشید

بهترین چیز در مورد پابجی این است که به راحتی می شود ترفندهای آن را یاد گرفت. شما در پابجی موبایل به همراه ۹۹ بازیکن به داخل یک جزیره انداخته می شوید و باید سعی کنید تا آخرین نفری باشید که زنده می ماند. البته برنده شدن در این بازی زیاد هم آسان نیست پس با ما باشید تا ترفندهای PUBG Mobile را یاد بگیرید.

ترفندهای پابجی موبایل: استفاده درست از چتر نجات

ترفندهای پابجی موبایل: استفاده درست از چتر نجات

اولین مورد از روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner که بسیار مهم می باشد، انتخاب مکان برای فرود است. زیرا چند ثانیه اول بازی خیلی مهم است، مکانی که برای فرود کردن انتخاب می کنید سرنوشت شما در بازی را مشخص خواهد کرد. اگر شما یک مبتدی می باشید، بهتر است که از مکان های پر رفت و آمد دوری کنید. سعی کنید در قسمت هایی که ساختمان های زیادی هستند فرود نیایید، زیرا ممکن است در آن جا برای شما کمین کرده باشند.

در عوض سعی کنید کمی دور تر بروید و در یک مکان کوچکتر فرود بیایید. شما در آن جا هم می توانید غنیمت ها و اسلحه های مورد نیاز را پیدا کنید و به راحتی دشمنان خود را بکشید. بهتر است که با مکان های Gatka یا Mylta شروع کنید.

ترفندهای PUBG Mobile: در ابتدای بازی از درگیر شدن خود داری کنید

یکی دیگر از ترفندهای PUBG Mobile دوری از درگیری های اول بازی می باشد. پس از فرود آمدن یکی از اولین اشتباهاتی که می توانید مرتکب شوید این است که درگیر شوید. اگر تازه فرود آمدید و احساس می کنید شخص دیگری در آن مکان وجود دارد، باید سعی کنید تا از آن مکان دور شوید و به مسیر دیگری بروید. زیرا احتمال این که آن شخص سلاح داشته باشد زیاد است.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی ۱۰ ترفند برای مبتدیان بازی فری فایر

ترفندهای پابجی موبایل: حواستان به دشمن های دیگر باشد و هوشیار باشید

سومین مورد از روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner هوشیار بودن می باشد. وقتی مشغول کاوش در منطقه جدید هستید، علائم گویای فعالیت را باز نگه دارید. اگر به ساختمانی می روید که در های آن باز است و مهماتی در آن جا پیدا نمی کنید، به احتمال زیاد شخصی در آن جا بوده است. آن ها ممکن است مرده باشند اما احتمال این نیز وجود دارد که در کمین شما باشند، پس حواس خود را جمع کنید.

به همین ترتیب هنگام مخفی شدن در یک ساختمان باید حواستان باشد که اگر در ها را باز بگذارید دشمنان به شما شک خواهند کرد، پس بهتر است که در ها را ببندید تا به یک برتری نسبت به آن ها دست پیدا کنید. در این صورت شما می توانید دشمن ها را به راحتی غافلگیر کنید و بکشید.

ترفندهای پابجی موبایل: شاتگان را به همراه خود داشته باشید

شاید در نگاه اول به بازی به نظر برسد که شاتگان اسلحه نا کار آمدی است. اما به نظر من یکی از مهم ترین ترفندهای PUBG Mobile استفاده کردن از شاتگان است. زیرا در بسیاری از نبرد های نزدیک، مخصوصا در ابتدای کار این سلاح ممکن است به کار شما بیاید. شما می توانید با استفاده کردن از سلاح شاتگان در ابتدا بیشتر به مناطق حمله کنید و بازیکن های دیگر را تعقیب کنید.

ترفندهای PUBG Mobile: زره خود را عوض کنید

پنجمین مورد از ترفندهای پابجی موبایل عوض کردن زره خود می باشد. زره های پابجی در داخل جنگ ها از بین می روند، بنابراین بهتر است در هنگام آسیب دیدن زره آن را عوض کنید. حتی اگر مجبور شدید زره سطح بالاتر را با سطح پایین تر تعویض کنید، بهتر است که زره خود را عوض کنید، زیرا محافظتی که از شما می کند بهتر است.

ترفندهای پابجی موبایل: هوشیارانه عمل کنید

ششمین مورد از روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner هوشیارانه عمل کردن می باشد. در کشتن و نبرد با دشمن های خود عجله نکنید. سعی کنید کارهایتان را با برنامه ریزی انجام دهید. قبل از شروع کردن نبرد ها مطمئن شوید که سلاح مناسب را انتخاب کرده اید و سپس عمل کنید.

ترفندهای پابجی موبایل: بهترین سلاح مناسب خود را انتخاب کنید

یکی دیگر از ترفندهای PUBG Mobile انتخاب سلاح مناسب است. سعی کنید سلاحی را که مناسب شما می باشد را پیدا کنید و از آن استفاده کنید تا در بازی برنده شوید. بعد از چند بازی شما می فهمید که این سلاح کدام است و شما با کدام یک از آن ها راحت تر می باشید. زمانی که این سلاح را پیدا کردید سعی کنید همیشه از آن استفاده کنید. حتی اگر به معنای انداختن سلاح پیشرفته تری باشد، این کار را انجام دهید، زیرا شما با آن می توانید امتیاز بیشتری به دست آورید.

ترفندهای پابجی موبایل:  گرفتن اسکوپ

ترفندهای پابجی موبایل:  گرفتن اسکوپ

هشتمین مورد از روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner گرفتن اسکوپ می باشد. پس از انتخاب کردن اسلحه ترفند بعدی انتخاب کردن اسکوپ می باشد. دامنه x4 می تواند در قدرت هدف گیری شما معجزه کند.

ترفندهای PUBG Mobile: وقتی در داخل نبرد هستید، زیگ زاگ بروید

عکس ۴

نهمین مورد از ترفندهای PUBG Mobile زیگ زاگ رفتن در وسط نبرد ها می باشد. وقتی در معرض تیر اندازی هستید، به هیچ وجه در یک خط مستقیم حرکت نکنید. زیرا وقتی شما مستقیم می روید به راحتی دشمن می تواند شما را مورد هدف قرار دهد و شما را بکشد. در عوض وقتی شما به صورت زیگ زاگ یا یک الگوی دیگر پیش می روید مدت زمان بیشتری طول می کشد که دشمن شما را بتواند بکشد و احتمال مردن شما کمتر می باشد. زیرا در پابجی موبایل صدم ثانیه نیز بسیار مهم است و ممکن است شما نجات پیدا کنید.

ترفندهای پابجی موبایل: وقتی در معرض تیر اندازی هستید، دراز نکشید

وقتی کسی می خواهد از راه دور به شما تیر اندازی کند، دراز نکشید. زیرا من خیلی دیده ام که وقتی به کسی تیر اندازی می شود اولین غریزه آن شخص دراز کشیدن است. اما این کار اشتباه است زیرا تنها کاری که تیرانداز باد کند این است که نوک نشانه را پایین تر بگیرد و شما را بکشد. خود من بار ها مرتکب این اشتباه شده ام. در این هنگام بهتر است که کار دیگری انجام دهید.

پس یکی از ترفندهای PUBG Mobile این است که به جای دراز کشیدن سلاح ها را بیاندازید، زیگ زاگ حرکت کنید و از داخل جهنمی که توسط دشمن ایجاد شد جان سالم به در ببرید.

ترفندهای پابجی موبایل: برای حالت Stealth، پا برهنه بازی کنید

یکی از روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner در حالت Stealth بازی کردن بدون چکمه می باشد، زیرا آن ها سر و صدای زیادی ایجاد خواهند کرد. اگر در پایان بازی هستید و می خواهید یواشکی بازی کنید، بدون چکمه بازی کنید.

ترفندهای PUBG Mobile: استفاده کردن از هدفون

در بازی پابجی موبایل گوش دادن به صدا از ابزار های کار آمد می باشد. ممکن است این صدا گفتگوی تیم، اعلانی از تیم و یا حتی صدای قدم ها باشد. اما شما با استفاده کردن از این صدا به آسانی می توانید موقعیت دشمن را شناسایی کنید. در مورد صدا ترفندهای پابجی موبایل زیاد می باشد و لازم است که در یک پست جدا بررسی شود. اما در قدم اول شما می توانید از هدفون برای به دست آوردن Chicken Dinner استفاده کنید.

ترفندهای پابجی موبایل: منتظر ماندن برای موقعیت مناسب

وقتی شما فقط به دنبال تیر اندازی مداوم باشید، به احتمال زیاد شکست خواهید خورد. تمام کاری که در بازی پابجی موبایل در این هنگام انجام می دهید این است که هنگام بارگیری مجدد در جایی باشید که تیراندازی های دشمن شما را نکشد. در عوض تیر اندازی مداوم منتظر یک فرصت مناسب برای شلیک کردن باشید و سپس ماشه را بکشید. فرقی نمی کند از اسلحه های میان برد استفاده می کنید یا تک تیر انداز ها.

ترفندهای پابجی موبایل: هوشیار بودن در منطقه قرمز

از مهم ترین روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner هوشیار بودن در منطقه قرمز می باشد. هنگامی که شما در یک تیم بازی می کنید، همیشه یک شخص وجود دارد که تا تمام شدن زمان شدن تایمر به دنبال پیدا کردن است. شما باید سعی کنید این شخص نباشید و به جای این که در آخر بازی مثل دیوانه ها بدوید، در وقت امن و با دقت فراوان در منطقه امن باشید.

ترفندهای پابجی موبایل:  استفاده از گوشه منطقه آبی

بهترین مکان برای مستقر شدن گوشه منطقه آبی می باشد. شما زمانی که در این منطقه باشید به سادگی بدون این که نشانه دشمن خود شوید، می توانید دشمن ها را نشانه بگیرید و آن ها را بکشید.

ترفندهای PUBG Mobile: سریع دویدن

یکی دیگر از ترفندهای PUBG Mobile سریع دویدن می باشد. شما زمانی که می خواهید سریع تر به جایی برسید می توانید سلاح های خود را در زمین قرار دهید و به آن سمت بدوید. این کار به شکل موثری سرعت شما را افزایش خواهد داد.

ترفندهای پابجی موبایل: استفاده عاقلانه از وسیله های نقلیه

ترفندهای پابجی موبایل: استفاده عاقلانه از وسیله های نقلیه

یکی دیگر از مولفه های تاثیر گذار بازی وسیله های نقلیه می باشند، ما در پستی دیگر پر سرعت ترین وسیله های نقلیه پابجی موبایل را معرفی کرده ایم. در آغاز بازی استفاده از ماشین بسیار مهم است. استفاده از وسیله های نقلیه یک روش عالی برای جابجایی می باشد. اما هر چه به منطقه جنگی نزدیک می شوید، استفاده از ماشین خطرناک تر می شود. زیرا باعث می شود دشمن ها بتوانند شما را به راحتی تشخیص دهند.

ترفندهای پابجی موبایل: تغییر حالت های بازی

در به روز رسانی های جدید پابجی موبایل شما می توانید بین نمای اول شخص و سوم شخص انتخاب کنید. قبل از شروع بازی می توانید روی دکمه حالت بازی ضربه بزنید و حالت مناسب را انتخاب کنید، ما در پستی دیگر مزیت های حالت اول شخص و سوم شخص را بررسی کرده ایم.

همچنین بخوانید: روش های تغییر نام و ظاهر کاراکترهای پابجی موبایل

ترفندهای پابجی موبایل: حواستان باشد که دراپ ها شما را به دردسر نیاندازند

وقتی شما می بینید که دراپ ها از روی بالن ها افتاده اند، از روی غریزه می خواهید که سریع به سمت آن بدوید. اما این کار را نکنید، زیرا یکی از مهم ترین روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner هوشیار بودن در مورد این دراپ ها می باشد. ممکن است که آن ها حتی ارزش برداشتن را نداشته باشند. پس سعی کنید اولین نفر برای برداشتن آن نباشید و به جای آن کمین کنید. ببینید چه کسی می آید و سپس آن ها را بکشید و غنیمت را از آن ها بگیرید.

ترفندهای PUBG Mobile: با دوستان خود بازی کنید

ترفندهای PUBG Mobile: با دوستان خود بازی کنید

گیم پلی آنلاین پابجی موبایل زمانی که شما با دوستان خود بازی می کنید، خیلی بیشتر از حالت معمولی می تواند لذت بخش باشد. شما می توانید با یک دوست یا یک گروه از دوستان خود بازی کنید. بهترین راه این است که با سه دوست کنار هم باشید و بازی کنید.

این مورد از ترفندهای PUBG Mobile نه تنها باعث افزایش خوش گذرانی می شود، بلکه شانس پیروزی شما را نیز افزایش می دهد. بازی کردن یک بازیکن در مقابل ۹۹ بازیکن دیگر بسیار سخت است. اما یک تیم چهار نفره با همکاری کردن، کمک کردن و درمان کردن یکدیگر شانس پیروزی را برای به دست آوردن شام مرغ پابجی موبایل افزایش می دهد.

ترفندهای پابجی موبایل: وقتی در یک تیم هستید، ارتباط برقرار کنید

ممکن است که شما بخواهید با آدم های غریبه بازی کنید، ارتباط برقرار کردن با آن ها به اندازه کسانی که کنار شما نشسته اند، آسان نمی باشد و برقراری ارتباط بسیار سخت است. حال اگر این اعضا غریبه باشند کار شما بسیار سخت تر خواهد شد.

هنگامی که در یک تیم هستید، اولین کاری که باید انجام دهید برقراری ارتباط شفاف است. اگر ممکن است چت صوتی را فعال کنید و مطمئن شوید که همه اعضای تیم در یک مکان فرود می آیند، غنائمی که در جنگ ها به دست می آورید را تقسیم کنید و در جنگ ها از همدیگر پشتیبانی کنید. هماهنگ کردن یک تیم یکی از مهم ترین روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner می باشد.

ترفندهای PUBG Mobile:  تغییر کیفیت گرافیک بازی

می توانید عملکرد گرافیکی را بر اساس دستگاه خود تغییر دهید. اگر آیفون قدیمی شما توانایی راه اندازی شفاف پابجی موبایل را ندارد، بهتر است که کیفیت پابجی موبایل خود را پایین بیاورید و اگر از آیفون ۱۱ استفاده می کنید، می توانید به راحتی در بهترین کیفیت بازی کنید. بهترین کیفیت گرافیک به شما در بازی مزایایی می دهد و باعث می شود سایر بازیکن ها را به راحتی ردیابی کنید، برای تغییر عملکرد بازی پابجی موبایل می توانید به بخش تنظیمات گرافیک بروید.

ترفندهای پابجی موبایل: استفاده از Peek & Fire

بیست و سومین مورد از ترفندهای PUBG Mobile استفاده کردن از Peek & Fire می باشد. این ویژگی به شما امکان می دهد که با بالا آوردن سر خود اطراف را نگاه کنید. می توانید در این حالت نشانه گیری کنید بدون این که کل بدن خود را در معرض دید قرار دهید، بنابراین بهتر است که فقط مراقب سر کاراکتر خود باشید.

ترفندهای پابجی موبایل: تماشا کردن نوار زرد

بیست و چهارمین مورد از روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner نگاه کردن به نوار زرد می باشد. هنگامی که سلامتی خود را کامل کردید، نوار زرد را تماشا کنید. نوار زرد به شما امکان می دهد تا به طور کامل خود را بهبود بخشید، بهتر هدف بگیرید و سریع تر بدوید. برای پر کردن نوار زرد می توانید یک نوشیدنی انرژی زا بنوشید.

ترفندهای پابجی موبایل: تماشا کردن نوار زرد

ترفندهای PUBG Mobile: صبر کردن

در قسمت های قبلی در مورد این مورد از ترفندهای PUBG Mobile صحبت کردیم، اما با توجه به تاثیر گذار بودن این مورد از روش های پابجی موبایل برای به دست آوردن Chicken Dinner در این جا می خواهم دوباره این موضوع را تکرار کنم. حتی اگر شما یک بازیکن حرفه ای نباشید، صبر کردن به شما خیلی کمک خواهد کرد. اما حواستان به این موضوع باشد که این به این معنی نیست که شما در یک جا ثابت بمانید و هیچ حرکتی انجام ندهید.

نکات پایانی ترفندهای پابجی موبایل

در پایان بازی به دنبال غارت کردن جعبه ها نباشید. در ابتدای بازی غارت کردن جعبه ها ضروری است. اما وقتی در آخر بازی هستید، بهتر است که این کار را انجام ندهید، به خصوص در زمان هایی که در آخرین دقیقه های بازی هستید. وقتی شما به سمت جعبه ها می روید، ممکن است کسی برای شما کمین کرده باشد.

برخی از دکمه ها را شفاف کنید: اگر در دستگاه های کوچکتری مانند آیفون ۶ بازی می کنید، می توانید از فضای اضافی برای نقشه استفاده کنید. شما می توانید به داخل تنظیمات بروید و برخی از دکمه ها را بزرگ تر کنید.

برای آموزش دیگر ترفندهای بازی پابجی موبایل می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.