AD

معرفی ۱۰ ترفند برای مبتدیان بازی فری فایر

0 2,204

در این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو می خواهیم ۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر را به شما آموزش دهیم. همان طور که می دانید این روز ها به دلیل مسدود شدن پابجی موبایل در هند بازیکن های زیادی به سمت گارنا فری فایر آمده اند و حجم بزرگی از آن ها را مبتدی ها تشکیل می دهند پس با ما باشید تا به یک حرفه ای فری فایر تبدیل شوید.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر تا بتوانند در میدان نبرد به خوبی عمل کنند

از زمانی که پابجی موبایل در هند مسدود شده است، بازیکن های فری فایر رو به افزابش می باشند. ما در این پست می خواهیم ۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر ارائه کنیم تا بتوانند به بازیکن حرفه ای در میدان نبرد تبدیل شوند.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی مکان های مخفی در نقشه Kalahari فری فایر

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر: بعد از پرش از هواپیما چه کار کنید؟

قبل از پریدن صبر کنید تا هواپیما به نسبت نزدیک به محل فرودی که شما انتخاب کرده باشید نزدیک شود. علاوه بر این سعی کنید که چتر نجات خود را به صورت دستی باز نکنید، این موضوع باعث کاهش سرعت فرود شما می شود و به دشمنان اجازه می دهد تا در این مرحله جلو بیافتند. پس یکی از ترفند های Free Fire فرود اول می باشد، زیرا اگر در ابتدای بازی سریع عمل کنید، می توانید سلاح های خوبی به دست بیاورید و دشمن های خود را بکشید.

فقط زمانی که نزدیک زمین شدید اجازه دهید چتر نجات باز شود.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر
۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر

۱۰ ترفند برای مبتدیان Free Fire: پیدا کردن سلاح

سلاح ها و امکانات را می توانید از داخل ساختمان ها پیدا کنید و دانستن مکان آن ها از مهم ترین ترفندهای فری فایر می باشد. اگر نمی خواهید زود بجنگید، سعی کنید در گوشه های نقشه فرود بیایید. اما اگر به دنبال شروع جنگ می باشید، در جایی فرود بیایید که سریع برای خود سلاح بردارید.

ایر دراپ ها (جعبه هایی که از هواپیما ها پرتاب می شوند) اغلب دارای سلاح های کمیاب و امکانات سطح بالا هستند. هنگام برداشتن این سلاح ها باید آماده نبرد باشید، زیرا ممکن است بازیکن های دیگر در کمین شما باشند. این موضوع در هنگام کشتن دشمن نیز صدق می کند، زیرا ممکن است دشمن دیگری در کمین باشد، پس یکی از ترفند های Free Fire این است که همیشه به اطراف خود دقت کنید.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر:  امکانات و وسیله های پشتیبانی

سلاح مهم است اما نباید از امکانات و وسیله های پشتیبانی غافل شوید. یکی از ترفند های فری فایر این است که شما حداقل یک مجموعه جلیقه و کلاه ایمنی تهیه کنید. پس قبل از این که از محل فرود خارج شدید، همه ی این موارد را برای خود تهیه کنید، حواستان باشد که هر چقدر هم که وسیله پشتیبانی تهیه کنید، باز هم به اندازه کافی مواد شفا بخش نخواهید داشت.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر
۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر

۱۰ ترفند برای مبتدیان Free Fire: منطقه بازی

کوچک شدن منطقه بازی یکی از ویژگی های مشترک بازی های نبرد رویال می باشد و فری فایر نیز این گونه می باشد. بعد از مجموعه ای از فواصل، منطقه بازی به تدریج کوچکتر می شود. هر مسابقه فری فایر حدود ۱۰ دقیقه طول می کشد. همان طور که می بینید ویژگی های فری فایر به اندازه پابجی موبایل خوب است و ارزش آمدن به این بازی وجود دارد.

همیشه سعی کنید با ماندن در لبه های منطقه بازی فاصله خود را حفظ کنید تا بتوانید شرایط را کنترل کنید. در غیر این صورت کار شما خیلی سخت تر خواهد شد، زیرا باعث می شود که جان شما زود تر کم شود. پس این مورد از ترفند های Free Fire بسیار مهم می باشد.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر: هنگام تیر اندازی چه باید کرد؟

یکی دیگر از ترفند های فری فایر واکنش دادن درست به تیر اندازی ها می باشد. هنگامی که به سمت شما شلیک می شود، باید سریع واکنش دهید و پس از شناسایی موقعیت دشمن در مینی مپ، در مکانی امن عقب نشینی کنید. وقتی این کار را کنید می توانید خودتان را بهبود ببخشید و دوباره شلیک کنید. اما احتمال آسیب دیدن شما در این شرایط زیاد است زیرا آن ها زود تر از شما کمین کرده اند.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر
۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر

یکی دیگر از ترفند های فری فایر این است که هنگام عقب نشینی سعی کنید به طور تصادفی بدویید، خم شوید یا بپرید، این کار باعث می شود دشمن نتواند شما را نشانه بگیرد و جان شما را نجات می دهد.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر: جلب توجه دشمن ها

در زمان تیر اندازی شخصی که اولین شلیک را می کند یک برتری بزرگ به دست می آورد، به ویژه هنگامی که موفق شود دشمنان را فراری دهد. پس یکی از ترفند های Free Fire این است که سعی کنید به این برتری برسید، شما می توانید سریع دشمن خود را با این کار بکشید. برای انجام این کار شما باید به دنبال کمپ کردن باشید.

۱۰ ترفند برای مبتدیان Free Fire: استفاده از اسلحه و اسکوپ

استفاده کردن از اسکوپ و کمپ کردن در فری فایر بسیار مهم است، زیرا شلیک کردن بدون اسکوپ خیلی سخت است. بعضی سلاح ها به صورت اتوماتیک به اسکوپ وصل می شوند، در حالی که برخی دیگر نیاز به اسلات اضافی دارند. به دلیل بزرگ بودن نقشه های فری فایر بهتر است که شما از اسکوپ اضافی استفاده کنید.

۱۰ ترفند برای مبتدیان Free Fire: استفاده از اسلحه و اسکوپ

در فری فایر پایین آمدن گلوله وجود ندارد، اما سرعت آن را باید در نظر بگیرید، شما هر نشانه ای را بگیرید، گلوله به همان جا برخورد خواهد کرد. اما یکی از ترفند های فری فایر این است که زمان سفر گلوله را در نظر بگیرید.

شما می توانید از سلاح های AR در هر محدوده ای استفاده کنید، SR ها را شما فقط می توانید در هر بردی استفاده کنید اما بقیه سلاح ها مانند شاتگان فقط در محدوده میان برد موثر هستند.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر:  صدا

صدا را روشن تا صدای تیر انداز دشمن، قدم ها را بشنوید و حتی بتوانید که صدای ارتباطات هم تیمی های خود را گوش کنید. شنیدن صدای قدم ها یکی از مهم ترین ترفند های Free Fire است، به خصوص هنگامی که داخل ساختمان هستید. البته شما می توانید با بقیه ی ترفند های فری فایر کار کنید که بی صدا حرکت کنید. بنابراین شما می توانید از آین ترفند های فری فایر به نفع خود استفاده کنید.

۱۰ ترفند برای مبتدیان Free Fire:  نکات استفاده از وسایل نقلیه

وسیله های نقلیه در فری فایر ابزار قدرتمندی هستند، آن ها ضمن محافظت خوب، به شما کمک می کنند تا سریع تر جا به جا شوید. با این وجود آن ها مشخص هستند و دشمنان به راحتی شما را پیدا می کنند.

وسیله های نقلیه گاهی اوقات می توانند به طور رایگان به شما کمک کنند تا شما دشمن ها را بکشید. شما می توانید به راحتی از روی دشمن ها رد شوید و آن ها را بکشید.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر: کاراکترها و حیوانات خانگی

شخصیت ها و پت ها در فری فایر مهارت های منحصر به فردی دارند که به شما کمک می کنند تا در مبارزه ها بهتر عمل کنید. بنابراین استفاده کردن از کاراکتر ها یکی از مهم ترین ترفند های Free Fire است که شما باید از آن ها استفاده کنید.

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر: کاراکترها و حیوانات خانگی

شما برای ما از ۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر بنویسید

۱۰ ترفند برای مبتدیان فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. شما از چه ترفندهایی در این بازی استفاده می کنید؟ ترفندهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای آموزش و یادگیری ترفندهای بازی فری فایر با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.