AD

آموزش یافتن اسکوپ 6 برابر در نقشه ارانگل پابجی موبایل

2 456

در نقشه ارانگل پابجی آیتم های مختلفی وجود دارد. بهتر است شما با مکان های مهم اسکوپ 6 برابر پابجی موبایل و تعداد آن ها آشنا شوید. شما می توانید آن ها را در بیشتر نبرد های خود استفاده کنید تا بتوانید تعداد زیاد تری از دشمنان خود را از بین ببرید. در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو شما را با 5 مکان برای پیدا کردن یافتن اسکوپ 6 برابر در نقشه ارانگل پابجی موبایل آشنا خواهیم اسخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

5 مکان برتر برای یافتن اسکوپ 6 برابر در مپ ارانگل پابجی موبایل

در پست قبلی در مورد کنترل اسکوپ ۶x در بازی پابجی موبایل صحبت کردیم، اما در این پست می خواهیم در مورد مکان های اسکوپ ۶ برابر در نقشه ارانگل پابجی موبایل صحبت کنیم. نقشه ارانگل پابجی موبایل یکی از رقابتی ترین نقشه های پر از مبارزات برد کوتاه و متوسط است. اسکوپ 6 برابر یک آیتم اضافی همه کاره و مفید است که می توانید در نبرد های میان برد و دور برد آن را بر روی سلاح های خودتان نصب کنید. در این جا پنج مکان برای یافتن اسکوپ 6 برابر در Erangle پابجی موبایل را در این نقشه برای شما آورده ایم.

معرفی مکان مهم اسکوپ 6 برابر در نقشه ارانگل PUBG Mobile

قطعاً در این مکان ها بر روی نقشه ارانگل یک اسکوپ 6 برابر خواهید یافت.

پوچکینی:

 در این شهر بزرگ مرکزی 3 تا 4 اسکوپ 6 برابر وجود دارد. این آیتم ها در داخل برخی از ساختمان های مرتفع در شهر بازیابی می شوند. علاوه بر این، شما می توانید تعداد زیادی سلاح قدرتمند را در این مکان مهم پیدا کنید.

جورجوپول:

 این مکان یکی دیگر از مکان ها برای برداشتن اسکوپ های ۶ برابر پابجی موبایل می باشد، این مکان در بازی برای شما دو اسکوپ ۶ برابر دارد که شما باید ان ها را پیدا کنید. این شهر به عنوان یک شهر ساحلی مکانی پر خطر به شمار می آید.

یاسنایا پولیا:

در این قسمت از بازی غنایم زیادی پیدا می شود اما به طور مسلم برای به دست آوردن آن ها باید ریسک بیشتری را بپذیرید به طور مثال این بخش به عنوان غنیمت دو الی 3 اسکوپ 6 برابر را در داخل ساختمان ها در خود جای داده است.

معرفی مکان مهم اسکوپ 6 برابر در نقشه ارانگل PUBG Mobile
معرفی مکان مهم اسکوپ 6 برابر در نقشه ارانگل PUBG Mobile

میلتا پاور:

یکی دیگر از مکان ها برای به دست آوردن اسکوپ ۶ برابر در مپ ارانگل PUBG Mobile میلتا پاور می باشد. این قسمت از بازی کاملاً پر خطر است و در شرق جزیره واقع شده است. این محل در نزدیکی دو شهر میلتا و میلتا وست است. در بزرگ‌ترین کارخانه حداقل 2 اسکوپ 6 برابر وجود دارد.

پایگاه نظامی سوسنوکا:

 این جزیره کوچک‌تر در جنوب جزیره اصلی قرار دارند. این پایگاه نظامی بهترین مکان برای فرود در این نقشه است.

معرفی مکان مهم اسکوپ 6 برابر در نقشه ارانگل PUBG Mobile
معرفی مکان مهم اسکوپ 6 برابر در نقشه ارانگل PUBG Mobile

چگونه می توان به درستی از اسکوپ 6 برابر پابجی موبایل استفاده کرد؟

همان طور که گفتم اسکوپ 6 برابر پابجی موبایل آیتم بسیار جذابی است. این آیتم می تواند برای نبرد های میان برد و دور برد استفاده شود. در این جا چند نکته برای استفاده صحیح از این آیتم آورده شده است.

شما باید آن را به AR های خشاب های کم ظرفیت متصل کنید تا در نبردهای میان برد خوب عمل کنند. به طور مثال این آیتم با اسلحه M416 یا AUG A3 کارایی بیشتری دارد. شما باید آن را 3 برابر بزرگ نمایی کنید تا هدف بهتری داشته باشید و گلوله ها ی کمتری را از دست بدهید.

اسکوپ را بزرگ‌تر کنید تا قابلیت دید بهتری در نبرد های دور برد داشته باشید. هنگام اتصال به DMR و SR باید بزرگ نمایی داشته باشید.

چگونه می توان به درستی از اسکوپ 6 برابر پابجی موبایل استفاده کرد؟

اساس قرار گیری اسکوپ بسته به فاصله با هدف تنظیم کنید

این ها تمامی نکاتی بود که در مورد اسکوپ 6 برابر پابجی موبایل باید می دانستید. امیدوارم که بتوانید اسکوپ ۶ برابر در نقشه ارانگل پابجی موبایل را به راحتی به دست بیاورید.

شما برای ما از اسکوپ 6 برابر پابجی موبایل بنویسید

اسکوپ 6 برابر پابجی موبایل را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. ماردین می گوید

    من با استفاده از این آموزش های سایت ایموجو تونستم اسکوپ شش رو به دست بیارم و همش امتیازم میره بالا.

  2. حمیدی می گوید

    مرسی از توضیحاتتون من راحت تونستم مکان و پیدا کنم و اسکوپ6 خیلی به من کمک کرد خیلی صلاح های قدرتمندی داشت?

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.