AD

آموزش تغییر جنسیت در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

0 5,655

در پابجی موبایل، اگر از شخصیت خود راضی نیستید، می توانید ظاهر شخصیت خود و حتی جنسیت آن را تغییر دهید. برای تغییر شخصیت در پابجی موبایل و همچنین ظاهر شخصیت خود، باید به جمع آوری BP (ارز درون بازی) بپردازید. همچنین با استفاده از ویژگی جدید کارت تغییر نام، می توانید نام شخصیت خود را نیز تغییر دهید. در این مقاله از سایت ایموجو به آموزش نحوه تغییر جنسیت در پابجی موبایل می پردازیم. پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

نحوه تغییر جنسیت در پابجی موبایل

PUBG یکی از محبوب ترین بازی های موبایلی برای کاربران اندروید و IOS می‏باشد و بیش از 50 میلیون کاربر فعال روزانه دارد. در این بازی شما همیشه در حال مبارزه با سایر بازیکنان هستید تا بتوانید به عنوان تنها بازمانده، برنده ی بازی شوید. قبل از شروع بازی PUBG Mobile، باید مدل مو، شکل صورت، رنگ پوست و جنسیت شخصیت خود را به دلخواه انتخاب کنید.

گاهی اوقات برخی از بازیکنان پابجی موبایل می خواهند مدل مو یا شکل چهره مورد استفاده یا جنسیت شخصیت خود را تغییر دهند. اگر شما هم می خواهید ظاهر، اسم و یا جنسیت شخصیت پابجی موبایل خود را تغییر دهید، با ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

تغییر شخصیت در پابجی موبایل

تغییر ظاهر شخصیت بازی پابجی موبایل

برای تغییر شخصیت در پابجی موبایل از لحاظ ظاهر، باید به جمع آوری BP (ارز درون بازی) بپردازید. برای این کار باید به میزان 3000 BP (پول های رایج درون بازی)، پول جمع آوری کنید. هنگامی که این مقدار پول را به دست آوردید، در صورتی که از شخصیت خود راضی نیستید، می توانید ظاهر شخصیت خود و حتی جنسیت آن را تغییر دهید.

مرحله اول تغییر ظاهر شخصیت در بازی پابجی موبایل

برای این کار باید به منوی اصلی بروید و سپس گزینه “Inventory” را انتخاب کنید.

مرحله دوم تغییر ظاهر شخصیت در بازی پابجی موبایل

سپس بر روی فلش Appearance که در کنار شخصیت شما در فهرست جدید ظاهر می شود، ضربه بزنید. تغییراتی را که می خواهید در شخصیت خود ایجاد کنید و سپس «Ok» را بزنید.

مرحله سوم تغییر ظاهر شخصیت در بازی پابجی موبایل

با ضربه زدن بر روی purchase می توانید تغییرات را اعمال کنید و مقدار پول مورد نیاز نیز از حساب شما کسر می شود. بسته به تغییرات دقیقی که می خواهید ایجاد کنید، ممکن است هزینه افزایش یا کاهش یابد.

این مطلب آموزشی نیز می تواند برای شما مفید باشد: آموزش تیراندازی در پابجی موبایل ، نشانه گیری دقیق و شلیک اتوماتیک

تغییر نام شخصیت پابجی موبایل

پس از انتشار بازی پابجی موبایل، راهی برای تغییر نام شخصیت شما وجود نداشت. خوشبختانه، اکنون راهی برای انجام این کار با استفاده از ویژگی جدید کارت تغییر نام وجود دارد. این کارت ها هنگام افزایش سطح شخصیتتان و برخی به عنوان پاداش، به صورت رایگان به شما داده می شوند. اگر چندان خوش شانس نباشید که یکی از آن ها نصیبتان شود، باید برای هر کدام، حدود 5 دلار در هر یک از فروشگاه های این بازی بپردازید. سپس می توانید با انجام موارد زیر از آن استفاده کنید:

مرحله اول تغییر نام شخصیت پابجی موبایل 

ابتدا برنامه منوی اصلی را باز کرده و گزینه “Inventory” را در پایین صفحه انتخاب کنید.

مرحله دوم تغییر نام شخصیت پابجی موبایل

روی نماد create icon در سمت راست و سپس  Rename Card را انتخاب کرده و روی Use ضربه بزنید.

مرحله سوم تغییر نام شخصیت پابجی موبایل

  نام جدید مورد نظر خود را وارد کرده و روی Ok ضربه بزنید.

فقط یک بار در روز می توانید نام خود را تغییر دهید و کارت تغییر نام انتخابی، پس از انتخاب استفاده می شود؛ بنابراین حتماً نام جدید خود را با دقت انتخاب کنید. همچنین شما نمی توانید از اسمی استفاده کنید که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته است، بنابراین سعی کنید اعداد یا نمادها را قبل یا بعد از اسم خود اضافه کنید تا تأیید شود!

تغییر شخصیت در پابجی موبایل

خرید کارت تغییر نام از طریق فروشگاه

وارد فروشگاه PUBG Mobile شوید و روی تب Others کلیک کنید. می توانید گزینه خرید Rename Card را در آنجا پیدا کنید! برای خرید یک Rename Card، باید UC 180  هزینه کنید. برای خرید یوسی ارزان پابجی موبایل می توانید از طریق سایت خرید جم بازی ایران موجو اقدام نمایید.

شما برای ما از تغییر شخصیت در پابجی موبایل بنویسید

تغییر شخصیت در پابجی موبایل و همچنین تغییر جنسیت کارکتر مورد نظر در بازی پابجی موبایل را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.