AD

مقایسه حالت سوم شخص و اول شخص در پابجی موبایل

0 7,204

حالت سوم شخص و اول شخص پابجی موبایل، دو حالت مختلف بازی هستند که در به روز رسانی های اخیر شما می توانید حالت بازی را بین این دو حالت تغییر دهید. البته اگر شما از لابی پابجی موبایل روی حالت اول شخص قرار دهید داخل بازی نمی توانید از این کاربرد استفاده کنید. در این پست ما مزایا، معایب و ترفند های این حالت ها را قرار داده ایم، پس با ما در سایت ایموجو همراه باشید.

مقایسه حالت سوم شخص و اول شخص در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

حالت سوم شخص و اول شخص پابجی موبایل، کدام گزینه بهتر است؟ برای این که بفهمید کدام مورد بهتر است، بیایید برخی از نکات مربوط به حالت TPP و FPP را بررسی کنیم. حال سوال این جا است که حالت FPP در PUBG Mobile بهتر است یا حالت TPP؟

معنی حالت FPP در PUBG Mobile

حالت سوم شخص و اول شخص پابجی موبایل دو حالت بازی می باشد که بازیکن ها می توانند بین این دو حالت انتخاب کنند. حالت FPP در پابجی موبایل مخفف دید اول شخص (First person perspective) می باشد. در این حالت شما کاراکتر خود را با دیدی که به صورت اول شخص می باشد، کنترل خواهید کرد. در این حالت دید شما وسیع نمی باشد و فقط از داخل چشمان کاراکتر خود می توانید محیط پابجی موبایل را ببینید.

معنی حالت TPP در PUBG Mobile

TPP یکی دیگر از حالت های موجود در پابجی موبایل می باشد، کلمه TPP به معنی دید سوم شخص می باشد و مخفف Third person perspective می باشد. در حالت TPP در PUBG Mobile شما زمانی که شخصیت خود را کنترل می کنید، دید سوم شخص دارید در این حالت شما محیط بیشتری را خواهید دید.

حالت سوم شخص و اول شخص تجربه ها و احساسات متفاوتی را به بازیکن خواهد داد، البته شما باید استراتژی های متفاوتی را در این دو حالت در پیش بگیرید البته در ابتدا شما باید تفاوت های بین حالت سوم شخص و اول شخص در پابجی موبایل را بدانید تا بتوانید بین این دو حالت انتخاب کنید.

همچنین بخوانید: روش های از بین بردن دشمنان در نقشه sanhok پابجی موبایل

تفاوت های حالت سوم شخص و اول شخص در پابجی موبایل

حالت اول شخص به بازیکن حس واقعی تر می دهد. شما می توانید همه چیز را از دید کاراکتر خود ببینید، پس حالت FPP در PUBG Mobile مانند این می باشد که شما در دنیای بازی زندگی می کنید. البته وقتی می خواهید تفاوت بین حالت سوم شخص و اول شخص را بررسی کنید، فاکتور های زیادی برای بررسی است که در ادامه می خواهیم آن ها را بررسی کنیم.

تفاوت های حالت سوم شخص و اول شخص در PUBG Mobile: سختی

اولین تفاوت بین حالت سوم شخص و اول شخص در PUBG Mobile، سطح سختی می باشد. حالت اول شخص در پابجی موبایل اکثر اوقات سخت تر از حالت سوم شخص در پابجی موبایل می باشد. این موضوع به این خاطر است که در حالت FPP در PUBG Mobile شما نمی توانید اطراف را نگاه کنید و به دشمن هایتان با استفاده از دکمه چشم (eye button) شلیک کنید. علاوه بر این شما برای هدف گیری دشمنان ابتدا باید رو به آن ها شوید و به خاطر همین باید یک مهارت رفلکس و هدف گیری خوب داشته باشید.

حالت سوم شخص و اول شخص پابجی موبایل
حالت سوم شخص و اول شخص پابجی موبایل

به جای این در حالت TPP در PUBG Mobile شما بدون این که زمانی صرف کنید می توانید دشمنان خود را ببینید. حالت سوم شخص در پابجی موبایل یک دید بزرگتر به شما می دهد. شما می توانید پشت یک دیوار مخفی شوید و بدون اینکه از گوشه آن در بیایید دشمنان خود را ببینید.

تفاوت های حالت سوم شخص و اول شخص در PUBG Mobile: سختی
تفاوت های حالت سوم شخص و اول شخص در PUBG Mobile: سختی

تفاوت های حالت سوم شخص و اول شخص در پابجی موبایل: مخفی شدن و کمپ کردن

بازیکن ها در حالت TPP در PUBG Mobile می توانند در علف زار یا لایه بوت ها پنهان شوند و بررسی کنند که دیده می شوند یا نه. اما در حالت اول شخص در پابجی موبایل مخفی شدن و کمین کردن برای گیمر ها سخت تر می باشد و به خاطر این است که آن ها در حالت FPP در PUBG Mobile نمی توانند ببینند که در معرض خطر هستند یا نه.

تفاوت های حالت سوم شخص و اول شخص در PUBG Mobile: لباس کاراکتر ها و پوشش سلاح ها

در حالت سوم شخص در پابجی موبایل شما می توانید لباس ها و ست هایی را که برای کاراکتر خود گرفتید، ببینید. اما در حالت اول شخص در پابجی موبایل فقط بازیکن های دیگر می توانند ظاهر شما را ببینند. در حالت FPP در PUBG Mobile پوشش اسلحه بهتر به نظر می آید و شما احساس می کنید که خودتان این سلاح را در دست هایتان حمل می کنید.

حالت سوم شخص و اول شخص پابجی موبایل
حالت سوم شخص و اول شخص پابجی موبایل

کدام یک از حالت سوم شخص و اول شخص در پابجی موبایل بهتر است؟

هر دوی این حالت ها در پابجی موبایل مزایا و معایبی دارند، شما می توانید مزایا و معایب حالت سوم شخص و اول شخص در PUBG Mobile را در ادامه این پست بخوانید.

معایب و مزایا حالت TPP در PUBG Mobile

حالت سوم شخص در پابجی موبایل یک دید بزرگتر در اختیار بازیکن قرار می دهد. علاوه بر این بازیکن ها احساس امنیت بیشتری در حالت سوم شخص در پابجی موبایل می کنند. شما می توانید همه ی گوشه های جلوی روی خود و پشت سر خود را ببینید. البته زمانی که شما شروع به نشانه گیری و اسکوپ کردن می کنید، به طور اتوماتیک دید شما به حالت اول شخص در پابجی موبایل تبدیل خواهد شد. این موضوع برای بازیکن هایی که از گیم پلی دفاعی استفاده می کنند، بسیار مناسب است.

با این حال، بازیکن های دیگر نیز می توانند شما را تشخیص دهند حتی اگر در معرض دید شما قرار نگیرند. بنابراین می توانید ناگهان کشته شوید. علاوه بر این حالت سوم شخص در پابجی موبایل به اندازه حالت اول شخص چالش بر انگیز نیست. بنابراین شما در این حالت به سختی می توانید مهارت های خود را تقویت کنید.

معایب و مزایا حالت FPP در PUBG Mobile

از آن جا که این حالت بازی چالش بر انگیز تر و واقع گرایانه تر است، شما می توانید مهارت های خود را هنگام بازی کردن پابجی موبایل افزایش دهید. هنگام مقایسه این دو حالت در پابجی موبایل به وضوح حالت اول شخص برای بازیکن های تهاجمی بهتر است. علاوه بر این سایر بازیکن ها نیز از همین محدودیت دید شما رنج می برند. بنابراین به راحتی نمی توانند شما را بکشند، مگر این که سر یا بدن خود را در معرض قرار دهید. در نهایت نیز باید بگویم که بازیکن های حالت اول شخص مهارت هدف گیری، رفلکس و دقت سریع خود را بهبود می بخشند.

معایب و مزایا حالت FPP در PUBG Mobile
معایب و مزایا حالت FPP در PUBG Mobile

با این حال، این دیدگاه می تواند یک نقطه ضعف بزرگ در مبارزه انفرادی در مقابل تیم باشد. شما فقط می توانید یکی از دشمن های خود را ببینید و دشمنان گوشه های دیگر در دید شما نباشند. بنابراین افراد مبتدی و تازه وارد نباید در حالت FPP در PUBG Mobile بازی کنند.

حالت سوم شخص و اول شخص در PUBG Mobile: ترفند ها و تاکتیک ها

گسترش دهنده های PUBG Mobile تعویض بین دو حالت را را برای بازیکن ها قرار داده اند. بازیکن ها می توانند دید خود را خیلی سریع در بازی تغییر دهند. اگر شما حالت اول شخص در پابجی موبایل را در قسمت لابی انتخاب کنید، نمی توانید از این دستاورد پابجی موبایل استفاده کنید.

در اینجا ترفند هایی برای استفاده کردن از این ویژگی در پابجی موبایل وجود دارد که در زیر آموزش داده شده اند:

  • برای شروع کننده ها، بهتر است که در حالت سوم شخص بازی کنید.
  • وقتی دارید حرکت می کنید یا در میدان نبرد می باشنید بهتر است که از حالت TPP در PUBG Mobile استفاده کنید. در این حالت شما می توانید دشمن های خودتان را در گوشه ها ببینید.
  • در نبرد یک به یک بهتر است دید خود را به شخص اول تبدیدل کنید تا نشانه گیری بهتری در بازی بدون این که عوامل محیطی روی شما تاثیر بگذارد، داشته باشید.
  • اگر شما می خواهید که به چند دشمن حمله کنید باید در حالت سوم شخص بازی کنید.
  • برای رفتن داخل خانه ها حالت بازی را در اول شخص قرار دهید.

این موارد، مزایا و معایب حالت سوم شخص و اول شخص در PUBG Mobile می باشند، که شما می توانید با خواندن این پست توانایی خود را داخل بازی افزایش دهید.

شما برای ما از حالت سوم شخص و اول شخص پابجی موبایل بنویسید

حالت سوم شخص و اول شخص پابجی موبایل را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی موبایل می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه فرمایید. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.