AD

راهنمای ماهیگیری در فورتنایت : استفاده از ماهی افسانه ای

0 534

در این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو می خواهیم شما را با چالش ماهیگیری در فورتنایت آشنا کنیم. شما می توانید با شرکت در این چالش ۲۵۰۰۰ امتیاز بگیرید. اما در ابتدا شما باید مکان های خوب برای به دست آوردن ماهی افسانه ای فورتنایت را شناسایی کنید تا بتوانید از آن جا ماهی را به دست بیاورید.

آموزش ماهیگیری در فورتنایت: استفاده از ماهی افسانه ای

چالش هفته ۶ ام فورتنایت شامل یک کار ویژه ماهیگیری است. بازیکن ها در این حالت باید نحوه استفاده از ماهی افسانه ای فورتنایت را یاد بگیرند. در این پست ما به شما روش صحیح ماهیگیری در فورتنایت، تهیه تجهیزات ماهیگیری و یافتن مکان های صحیح برای این کار را آموزش می دهیم تا بتوانید به سرعت به ماهی افسانه ای Fortnite برسید. اجازه ندهید که چالش ماهیگیری در فورتنایت از دست شما در برود.

اکنون که اول اکتبر شده، چالش ماهیگیری در این بازی شروع شده است. این چالش به شما اجازه می دهد که قفل Marvel را باز کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی سریع ترین وسیله های نقلیه بازی فری فایر

معرفی مکان های ماهیگیری در فورتنایت

هیچ میان بری برای صید کردن ماهی افسانه ای Fortnite وجود ندارد. تنها کاری که برای ماهیگیری در فورتنایت باید انجام دهید این است که در نزدیک آب ها مانند Sweaty Sands فرود بیایید و قبل از این که به سمت آب بروید یکی از قلاب های ماهیگیری را که در اسکله قرار دارد بگیرید. به یاد داشته باشید که شما می توانید با مواد منفجره، تفنگ و قلاب ماهی افسانه ای فورتنایت را به دست بیاورید. می توانید از قایق های تندرو نیز برای ماهیگیری استفاده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به هدف های ماهی شلیک کنید.

نقطه های ماهیگیری مانند تکه های سفید کوچکی است که در رودخانه ها، دریاچه ها و حوضچه های واقع شده اند. به هر یک از آن ها سر بزنید و ماهی بگیرید. مکان هایی مانند دریاچه Coral، The Authority، Lazy Castle مکان های مناسبی برای ماهیگیری می باشند. ماهی افسانه ای فورتنایت نارنجی رنگ است. دسترسی به این ماهی کمی سخت تر است. در اینجا لیستی از ماهی های موجود و کاربرد آن ها ارائه خواهیم کرد.

Floppers: امتیاز سلامتی را ۴۰ تا ۱۰۰ واحد بهبود می بخشد،

Slurpfish: به شما ۵۰ واحد سلامتی یا سپر می دهد.

Spicy Fish: به شما ۱۵ واحد سلامتی می دهد.

Hop Floppers: به خاطر کمتر شدن تاثیر جاذبه، می توانید پرش بهتری انجام دهید.

JellyFish: هر بازیکنی که در نزدیکی باشد ۲۰ واحد سلامتی می گیرد.

Shieldfish: به شما ۵۰ عدد سپر می دهد

Thermal Fish: به بازیکن ها دید حرارتی می بخشد.

Small Fry: : به شما ۲۵ تا ۷۵ عدد سلامتی به بازیکن ها می دهد.

معرفی مکان های ماهیگیری در فورتنایت

ماهی افسانه ای فورتنایت

پس از چند بار تلاش، باید آن قدر خوش شانس باشید که بتوانید یک ماهی افسانه ای Fortnite را بگیرید. تنها کاری که شما پس از گرفتن آن باید انجام دهید این است که آن را مصرف کنید تا چالش تکمیل شود. اگر بیش از حد طول بکشد دوستی که در پشت شما می باشد باید به شما کمک کند. اگر خوش شانس باشید دیگران شما را تنها می گذارند.

اگر در یافتن ماهی افسانه ای فورتنایت مشکل دارید، بیشتر سعی کنید. ماهیگیری در فورتنایت یک استراتژی قابل اعتماد برای پیروزی در جنگ نبرد رویال است. شما می توانید یک قلاب ماهیگیری بگیرید و از آن استفاده کنید.حتی اگر نتوانید در دفعه اول ماهی افسانه ای Fortnite را بگیرید، می توانید سلاح، مهمات و سلامتی پیدا کنید که شما را برای موفقیت آماده می کند.

روش مصرف ماهی افسانه ای فورتنایت

شما برای صید و مصرف ماهی افسانه ای Fortnite بیست و پنج هزار امتیاز خواهید گرفت. برای باز کردن قفل سبک های اضافی برای گرفتن Marvel این امتیاز ها به شما کمک خواهد کرد. فراموش نکنید که چالش Wolverine را نیز امتحان کنید و سعی کنید از امکانات داخل بازی برای ماهیگیری استفاده کنید.

برای دسترسی به دیگر مطالب آموزشی و کاربردی می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.