AD

تاریخ انتشار فصل ۲ فال گایز مشخص شد

0 278

فال گایز یکی از بازی های پر طرفدار کامپیوترهای شخصی می باشد، مدیاتونیک گسترش دهنده این بازی در توئیتی گفته است که فصل ۲ فال گایز هفته بعد منتشر خواهد شد. در این فصل به نظر می رسد که از تم های هالووینی استفاده خواهد شد و علاوه بر این محتویات جدیدتری نیز داخل این فصل می باشد. با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو باشید تا اطلاعات جامع تری را کسب کنید.

همچنین بخوانید: هر آنچه که باید در مورد بازی امپایر آف سین بدانید

فصل ۲ فال گایز هفته بعد منتشر خواهد شد

فصل ۲ فال گایز به تازگی به نمایش در آمده است و اکنون زمان انتشار آن مشخص شده است. استودیو مدیاتونیک اعلام کرده است که از پنجشنبه ۸ اکتبر فصل جدید فال گایز شروع به کار خواهد کرد. در ضمن در فصل جدید شما می توانید امتیازهای بیشتری کسب کنید. بعد از دانلود بازی fall guys قطعا اخبار این بازی برای شما جذاب خواهد بود.

مدیاتونیک توسعه دهنده این بازی، این خبر را در توئیتی اعلام کرده است. علاوه بر این به احتمال زیاد فصل ۲ Fall Guys با تم هالووین ارتباط خواهد داشت. اما موضوع اصلی این فصل این نیست و بیشتر بر مبنای کوئست های اپیک می باشد. این بدان معنی است که شما در فصل جدید فال گایز با یک قلعه غول پیکر و لباس هایی مانند اژدها، شوالیه، وایکینگ، جادوگر و ساحره ها سر و کار خواهید داشت.

در این توییت همچنین اعلام شده است که با نزدیک شدن به پایان فصل ۱، می توانید امتیاز های شهرت مضاعف را به دست آورید. در هفته آینده قبل از شروع فصل می توانید آن امتیازات اضافی را جمع کنید.

بین اسپیلینگ در مورد فصل جدید بازی اعلام کرده است که زمان انتشار بازی ها خیلی مهم می باشد. اما ماه هالووین است، پس بیایید نفرین شویم. فصل ۲ پنجشنبه ۸ اکتبر راه اندازی می شود و فصل ۱ با شروع فصل ۲ به پایان می رسد و ما در این مدت به شهرت مضاعف می رسیم.

فصل ۲ فال گایز هفته بعد منتشر خواهد شد

اخبار فصل ۲ بازی Fall Guys

در همین حال، یوتیوب گیمینگ اعلام کرده است که یک مسابقه خیریه برای فصل ۲ Fall Guys برگزار خواهد کرد که صد هزار دلار جایزه در این مسابقه به صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) اهدا می کند. این کار از ۱۱ صبح روز جمعه یعنی ۹ اکتبر شروع خواهد شد. این شرکت گفت که در فصل جدید فال گایز سطوح جدیدی به نمایش گذاشته خواهد شد. این مسابقه ها در کانال رسمی Fall Guys پخش خواهد شد.

جو والش طراح فال گایز از حمایت طرفدار ها از بازی تشکر کرد و قول داد که محتوای بیشتری در فصل ۲ ارائه دهد. نسخه موبایل فال گایز در چین در دست ساخت است، علاوه بر این نیز احتمال انتشار آن بر روی پلت فرم های دیگر وجود دارد. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی Fall Guys با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.