AD

جدیدترین اخبار مسدود شدن پابجی موبایل در هند

0 426

برخی شواهد نشان می دهد پس از مسدود شدن پابجی موبایل در هند هنوز هم این بازی کار می کند و بازیکن ها می توانند در نبرد های رویال چند نفره داخل آن شرکت کنند. متاسفانه خیلی از بازیکن های این بازی شروع به امتحان کردن بازی های دیگر کرده اند و برای همین تعداد شرکت کننده ها کمتر شده و رقابت ها آسان تر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خبر پیشنهاد می کنیم به خواندن این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو ادامه دهید.

دلایل مسدود شدن پابجی موبایل (PUBG Mobile) در هند

مسدود شدن پابجی مانند برنامه های مسدود شده دیگر نمی باشد. در مورد بازی PUBG Mobile نوع مسدودیت فرق می کند. پابجی موبایل هنوز هم کار می کند اما خیلی از چیز ها تغییر کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نوع مسدود شدن پابجی موبایل در هند با ما باشید.

در ۲ سپتامبر کل پابجی موبایل در هند مورد طوفان قرار گرفت زیرا دولت به طور رسمی این بازی را به همراه ۱۱۸ برنامه دیگر چینی ممنوع کرد. دلیل مسدود شدن پابجی موبایل در هند افزایش تنش بین هند و چین و همچنین ترس از حمله سایبری از طرف همسایه ها بود. برخلاف برنامه های دیگر که سرور های آن ها در هند به طور کامل مسدود شده اند، بازی PUBG Mobile تفاوت زیادی دارد.

دلایل مسدود شدن پابجی موبایل (PUBG Mobile) در هند

شواهد کار کردن پابجی موبایل بعد از مسدود شدن

مدتی بعد از اعلام سومین اعلامیه مسدود شدن بازی پابجی، این بازی از روی فروشگاه های آنلاین یعنی اپ استور و گوگل پلی حذف شد. با این حال بسیاری از گیمر هایی که قبل از این اتفاق بازی PUBG Mobile را بارگیری کرده اند، تایید کرده اند که هنوز قادر به بازی هستند. به این دلیل است که پابجی موبایل در وب سایت های مختلف میزبان apk در دسترس است که علی رغم ممنوعیت به برنامه کمک می کند تا به طور معمول اجرا شود. در اینجا عکس ها و فیلم هایی از بازیکن ها وجود دارد که گیم پلی را پس از اعلام مسدود شدن پابجی موبایل در هند را نشان می دهد.

شواهد کار کردن پابجی موبایل بعد از مسدود شدن

با این حال ما همچنین متوجه تغییرات عمده ای در برنامه شده ایم، زیرا بیشتر بازیکن ها در جنگ به احتمال زیاد ربات هایی با تجربه ضعیف هستند. این به بازیکن های واقعی شانس بیشتری برای گرفتن شام مرغ یا همان Chicken Dinner می دهد. به راحتی می توان فهمید که بسیاری از بازیکن ها می خواهند بازی های دیگر مانند فری فایر را تجربه کنند و برای همین به جای آن ها ربات های کامپیوتری فرستاده می شود.

نتابج مسدود شدن PUBG Mobile در هند

بر خلاف این که بعد از مسدود شدن بازی، این بازی هنوز هم کار می کند، بسیاری از مردم پیش بینی می کنند که مدت طولانی طول نخواهد کشید که هند به طور کامل بازی PUBG Mobile را مسدود کند. نا گفته نماند که اگر مالک بازی پابجی موبایل نتواند با دولت هند برای رفع مسدودیت در این کشور معامله کند، آینده مسابقات و جامعه بازی های پابجی موبایل در هند نیز به خطر خواهد افتاد.

در همین حال پس از مسدود شدن پابجی موبایل در هند، بسیاری از بازیکن ها به سایر بازی های نبرد رویال مانند فری فایر و Call of Duty هجوم آورده اند. از طرف دیگر کمپانی nCore که یکی از سازنده های بازی های موبایل می باشد پروژه جاه طلبانه خود را در زمینه توسعه یک بازی هندی مانند بازی PUBG Mobile به نام FAU G را نشان داده است. البته جزئیات این خبر هنوز مخص نشده است.

اگر به اخبار بازی های روز دنیا علاقه دارید و می خواهید به آن ها دسترسی داشته باشد همین حالا به بخش اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.