AD

آموزش بازی در مپ میرامار miramar پابجی موبایل

0 316

یکی از قابلیت‌های جالبی که در نقشه میرامار وجود دارد تنوع آب و هوایی است که بازیکنان می‌توانند در یک شرایط جالب با یکدیگر به رقابت بپردازند. در به‌روزرسانی اخیر انجام شده تغییرات زیادی در مپ میرامار صورت گرفته است که برای آشنایی بیشتر با آن بهتر است با آموزش بازی در مپ میرامار miramar پابجی موبایل همراه ما باشید. وجود چالش‌های مختلف و مکان‌های متفاوتی که در بازی قرار گرفته است، جذابیت این مپ را افزایش می‌دهد.

مپ میرامار miramar دومین مپ بازی پابجی موبایل می‌باشد که دارای مکان‌های متنوع برای نبرد است. شناخت نقاط مختلف مپ میرامار به بازیکنان کمک خواهد کرد تا در ابتدای بازی تجهیزات مناسبی به دست آورند. در این مپ می‌توان از تکنیک‌های مختلف برای از بین بردن دشمنان استفاده کرد. بازی در مپ میرامار به دلیل داشتن مکان‌های شلوغ و نقاط با ارتفاع بلند برای تمامی سلیقه‌ها رضایت بخش است. اگر می‌خواهید مپ میرامار را به خوبی بشناسید بهتر است تا انتها این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: بهترین مکان های فرود در مپ لیویک پابجی موبایل

نکات کلیدی برای بازی در مپ میرامار پابجی موبایل

بازیکنانی که به صورت حرفه‌ای نقاط مختلف نقشه را بشناسند و با ترفندهای آن آشنایی پیدا کنند، شانس موفقیت خود را برای پیروزی افزایش می‌دهند. نقشه‌های پابجی موبایل دارای یک سری ترفندهای خاص و نکات کلیدی است که یادگیری آن باعث افزایش شانس موفقیت در بازی می‌شود. برخی از نکات کلیدی برای بازی در مپ میرامار پابجی موبایل به شرح زیر است:

انتخاب پوشش مناسب

با توجه به تغییرات جوی در مپ میرامار بهتر است برای مقابله با حوادث طبیعی بازی، از بهترین لباس‌های خود استفاده کنید. انتخاب پوشش مناسب می‌تواند بر روی عملکرد بازیکنان تأثیرگذار باشد. برای این که در طوفان‌های شن و ماسه گرفتار نشوید بهتر است از لباس‌های مناسب استفاده کنید.

تحلیل شرایط محیطی

زمانی که شما در یک حادثه طبیعی گرفتار می‌شوید برای این که زنده بمانید و با دیگر رقبا جهت رسیدن به پیروزی نبرد کنید بهتر است تحلیل دقیقی از شرایط محیطی داشته باشید. بازی در مپ میرامار پابجی موبایل به دلیل تغییرات آب و هوایی دارای دشواری‌های مخصوص به خود است و بهتر است در زمان طوفان شن و ماسه به پناهگاه بروید.

در زمان طوفان شن و ماسه بهتر است رانندگی را کنار بگذارید چرا که در این شرایط اگر کنترل مناسبی بر روی وسیله نقلیه نداشته باشید، ممکن است جان خود را به خطر بیندازید.

یافتن  Vending Machine 

وجود آب و هوای متنوع در مپ میرامار، جذابیت رقابت در بین بازیکنان پابجی موبایل را افزایش می‌دهد. قرارگیری در شرایط آب و هوای بیابانی می‌تواند انرژی شما را کاهش دهد پس بهتر است به دنبال Vending Machine باشید تا بتوانید با یافتن نوشیدنی انرژی زا، انرژی از دست رفته را به خود بازگردانید.

نکات کلیدی برای بازی در مپ میرامار پابجی موبایل

آشنایی با مکان‌های فرود در مپ میرامار پابجی موبایل

بازی در مپ میرامار پابجی موبایل متنوع است، چرا که مکان‌های مختلفی برای فرود وجود داشته که هر کدام دارای شرایط مخصوص به خود است. اگر بخواهید به مانند یک بازیکن حرفه‌ای عمل کنید بهتر است شناخت خود را نسبت به نقاط مختلف مپ میرامار افزایش دهید. لیست مکان‌های فرود در مپ میرامار به شرح زیر است:

نقطه  Water Treatment

اگر از علاقه‌مندان به دریافت لوت‌های فراوان هستید و می‌خواهید در ابتدای بازی با دست پُر به نبرد با حریفان بپردازید نقطه فوق برای شما مناسب است. به دلیل وجود لوت فراوان در این نقطه، اکثر بازیکنان سعی می‌کنند تا در ابتدای بازی در این مکان فرود بیایند پس باید مراقب بازیکنان رقیب باشید تا در ابتدای بازی شکست نخورید.

نقطه  Pecado برای بازی در مپ میرامار پابجی موبایل

وجود ساختمان‌های متعدد در نقطه Pecado می‌تواند برای دریافت لوت‌های فراوان بسیار ارزشمند باشد. هجوم بازیکنان در ابتدای بازی به نقاطی که دارای لوت‌های فراوان است ممکن است باعث افزایش درگیری شود پس بهتر است برای بازی در مپ میرامار به نقاطی که دارای غنایم فراوان است توجه کنید و در صورتی که به صورت آماتور بازی می‌کنید، از فرود در این نقاط اجتناب کنید.

غار  Los Leones

نقطه مذکور به دلیل کمبود منابع برای یک تیم چندنفره توصیه نمی‌شود و اگر به صورت تک‌نفره بازی می‌کنید غار Los Leones یک مکان مناسب برای فرود است. بسیاری از افراد در ابتدای بازی برای پنهان شدن از دست دشمن به این غار پناه می‌برند.

نقطه  Chumacera

بازی در مپ میرامار پابجی موبایل به دلیل وجود نقاط متنوع لذت بخش است چرا که این مپ به عنوان مپ بزرگ شناخته شده و دارای آیتم‌های مختلف است. اگر به لوت متوسط قانع هستید و می‌خواهید از درگیری‌های ابتدایی بازی در امان باشید نقطه Chumacera برای فرود مناسب است. شما قادر خواهید بود با تجهیز کردن خود در این نقطه به ادامه بازی و پیروزی امیدوار باشید.

آشنایی با مکان‌های فرود در مپ میرامار پابجی موبایل

نقطه  Valle del Mar

مکان مذکور به عنوان یک نقطه کاملاً ریسکی در بازی محسوب می‌شود. اکثر بازیکنان در ابتدای بازی به این نقطه فرود آمده و سعی می‌کنند تا منابع مورد نیاز خود را به دست بیاورند. نقطه Valle del Mar به عنوان یک مکان دور افتاده در مپ میرامار است که اگر بتوانید یک وسیله نقلیه پیدا کنید، شانس زنده ماندن شما افزایش می‌یابد.

نقطه  Hacienda del Patron برای بازی در مپ میرامار پابجی موبایل

وجود مکان‌های کوچک می‌تواند برای انتخاب افراد مبتدی بسیار خوشایند باشد. بازی در مپ میرامار دارای قلق‌های مخصوص به خود بوده و تنوع بازیکنان در آن زیاد است. اگر به دنبال منابع فراوان در یک منطقه کوچک هستید نقطه Hacienda del Patron بسیار مناسب است. اگر بتوانید در این نقطه وسیله نقلیه پیدا کنید، شانس موفقیت‌تان برای پیروزی افزایش می‌یابد.

نقطه  Los Leones  

بزرگ‌ترین مکان در نقشه میرامار نقطه Los Leones است که یک مکان کامل برای فرود محسوب می‌شود. بازی در مپ میرامار پابجی موبایل به دلیل گسترده بودن نقشه، نیاز به تجهیزات فراوان دارد و بازیکنان حرفه‌ای نقطه فوق را برای فرود انتخاب می‌کنند چرا که دارای منابع فراوان است. وجود انبارهای مختلف در این مکان برای جمع آوری مهمات کافی است. تنوع وسیله نقلیه در نقطه Los Leones زیاد بوده که همین امر بازیکنان را برای فرود در این نقطه وسوسه می‌کند.

نقطه  El Pozo برای بازی در مپ میرامار پابجی موبایل

مکان‌هایی که در مسیر هواپیما قرار دارد به عنوان یک نقطه کاملاً ریسکی به حساب می‌آید. اگر قصد دارید تا در نقطه El Pozo فرود بیایید بهتر است ابتدا به ساختمان‌های دورتر بروید تا بتوانید از هجوم دشمنان در امان باشید. وجود لوت‌های فراوان در نقطه مذکور می‌تواند بسیاری از بازیکنان را وادار به فرود در این نقطه کند.

شیوه یافتن ماشین طلایی بازی در مپ میرامار پابجی موبایل

بسیاری از افراد پس از ورود به نقشه میرامار سعی دارند تا سریع‌تر از دشمنان به ماشین طلایی دست پیدا کنند. دسترسی به این ماشین می‌تواند شانس موفقیت بازیکن را در رسیدن به پیروزی افزایش دهد. برای بازی در مپ میرامار و پیدا کردن ماشین طلایی باید به نقطه Hacienda del Patron بروید. در گاراژ یکی از ساختمان‌ها، ماشین طلایی وجود داشته که اگر زیرک‌تر از رقبا باشید می‌توانید به آن دست پیدا کنید.

جمع بندی

بازی در نقشه میرامار دارای قلق‌های مخصوص به خود است و بازیکنان حرفه‌ای با خواندن آموزش‌های مختلف سعی دارند تا شانس موفقیت خود را افزایش دهند. اگر قصد دارید تا مهارت خود را افزایش دهید و به صورت حرفه‌ای در بازی پابجی موبایل فعالیت کنید بهتر است به آموزش‌های ارائه شده توجه کنید.

در این مقاله آموزش بازی در مپ میرامار miramar پابجی موبایل به زبان ساده قرار گرفته است. استفاده از هر کدام از ترفندهای بالا و شناخت نقاط مختلف بازی می‌تواند شما را در رسیدن به موفقیت یاری کند. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی پابجی می توانید به بخش اخبار بازی سایت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.