AD

مسدود شدن حدود ۲۰ هزار اکانت پابجی موبایل در یک هفته

1 262

در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو می خواهیم دلایل مسدود شدن 20 هزار اکانت پابجی موبایل را بررسی کنیم، همان طور که می بینید در داخل بازی موارد استفاده از هک پابجی موبایل افزایش داشته است و به همین خاطر حدود ۲۰ هزار اکانت را برای همیشه مسدود کرده است تا گیم پلی بازی سالم بماند.

از ۱۱ سپتامبر تا ۱۷ سپتامبر حدود ۲۰ هزار اکانت پابجی موبایل مسدود شده است

فقط در طی یک، از ۱۱ سپتامبر تا ۱۷ سپتامبر شاهد مسدود شدن ۲۰ هزار اکانت بوده ایم. گزارش مسدود شدن اکانت های این بازی از طریق حساب رسمی توئیتر منتشر شده است، این بازی دو میلیون اکانت را شناسایی کرده است که سعی در تقلب و هک پابجی موبایل داشته اند. همان طور که می دانید هک PUBG Mobile مطابق مقررات نمی باشد و تقلب محسوب می شود.

نتیجه این بررسی، دلیل مسدود شدن اکانت ها به طور دائمی بوده است، به طوری که بیست هزار اکانت مسدود شده اند و حق اتصال به سرور های PUBG Mobile را نخواهند داشت. این حرکت جسورانه شرکت ثابت می کند که گیم پلی این بازی منصفانه است. با اولویت دادن این موضوع شرکت از هک پابجی موبایل جلوگیری خواهد کرد.

مسدود شدن اکانت پابجی موبایل: تقلب های نشانه گیری اتوماتیک

نشانه گیری اتوماتیک یک روش از هک PUBG Mobile می باشد که در FPS و همچنین سایر بازی های تیر اندازی استفاده می شود. این هک پابجی موبایل به بازیکن ها این امکان را می دهد که بدون نیاز به تنظیم کردن اسلحه و نشانه گیری، دشمن را به طور اتوماتیک هدف قرار دهند، دلیل مسدودیت ۴۷ درصد از اکانت ها استفاده از این هک PUBG Mobile بوده است.

مسدود شدن اکانت پابجی موبایل: تقلب های نشانه گیری اتوماتیک

مسدود شدن اکانت PUBG Mobile: دید X Ray

با دید X Ray یا هک دیوار، بازیکن ها یک برتری خیلی خوب نسبت به بقیه می گیرند و می توانند حالت دشمن خود را در هر حا ببینند، حتی اگر آن ها پشت دیوار یا چیز دیگری باشند، قابل مشاهده می باشند. این موضوع یکی از دلیل مسدود شدن اکانت های این بازی می باشد و حدود ۱۱ درصد مسدودیت ها را پوشش می دهد.

مسدود شدن اکانت پابجی موبایل: دلایل دیگر

حدود ۵ درصد از بازیکن ها از موارد دیگر هک PUBG Mobile استفاده کرده اند، این هک ها شامل پرواز کردن ماشین، بدون recoil و بقیه چیز ها می باشند. ۸ درصد باقی مانده نیز مربوط به تغییرات در کاراکتر و منطقه جنگی می باشد.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی پابجی موبایل می توانید به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. کیمیا هاشمی می گوید

    آره منم این خبر رو شنیده بودم که چندین اکانت پابجی مسدود شده ولی دلیلش رو نمیدونستم خیلی ممنون از اخبار و مقالاتتون .سایتتون عالی هستش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.