AD

آشنایی با شخصیت سارا در پابجی موبایل و مهارت های او

3 843

بازی پابجی موبایل به عنوان یک بازی مولتی پلتفرم در سبک بتل رویال است که شخصیت‌های مختلفی در آن وجود دارد. وجود شخصیت‌های جالب موجود در بازی، به بازیکنان آزادی عمل بیشتری می‌دهد چرا که می‌توانند با تنوع بیشتر در رقابت‌ها شرکت کنند. یکی از شخصیت‌های موجود در بازی، کاراکتر سارا است. شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل به مانند شخصیت‌های دیگر، دارای آیتم‌های ویژه بوده و مهارت‌های به خصوصی دارد.

با توجه به گستردگی بازی پابجی موبایل و وجود پلیرهای مختلف، برخی از افراد علاقه‌مند به شخصیت سارا بوده و ترجیح می‌دهند از این شخصیت برای نبرد استفاده کنند. اگر می‌خواهید در مورد شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل و نحوه باز کردن به صورت رایگان بیشتر بدانید بهتر است تا پایان این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

معرفی کاراکتر سارا در پابجی موبایل

همان‌طور که در مقدمه به آن اشاره شد هر شخصیت بازی پابجی موبایل دارای مهارت‌های مخصوص به خود است. شخصیت سارا نیز از این قاعده مستثنا نبوده و می‌توان از این کاراکتر کلیدی در بازی برای رسیدن به پیروزی استفاده کرد. یکی از مهارت‌های جالب شخصیت سارا در پابجی موبایل این است که بازیکنان می‌توانند به کمک این کاراکتر از تمام وسایل نقلیه موجود در بازی استفاده کنند بدون آن که آسیب خاصی به آن‌ها وارد شود.

اگر بازی پابجی موبایل را به صورت حرفه‌ای دنبال کنید می‌دانید که برای داشتن کاراکتر سارا، می‌توانید با خرید یوسی به راحتی این شخصیت دوست داشتنی و جذاب را آنلاک کنید. اما بسیاری از بازیکنان ترجیح می‌دهند تا به صورت رایگان و با استفاده از انجام چالش‌های متنوع، شخصیت مورد نظر خود را در اختیار بگیرند. تکمیل کردن چالش‌های متنوع و استفاده از ایده‌های ذهنی باعث می‌شود تا افراد احساس بهتری نسبت به شخصیت تحت مالکیت خود داشته باشند.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی شخصیت کارلو (carlo) بازی پابجی موبایل

آشنایی با شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل

کاراکتر سارا با توجه به داشتن مهارت‌های خاص مورد توجه بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. از قابلیت‌های مهم این شخصیت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

وجود فرمان‌های صوتی خاص

یکی از راه‌های ارتباطی مهم در بازی پابجی موبایل، از طریق گفتگوی صوتی است که بسیاری از بازیکنان برای این که از موقعیت یکدیگر در بازی مطلع شوند از گفتگوی صوتی بهره می‌گیرند. شخصیت سارا دارای یک تُن صدای خاص و ویژه است که افراد می‌توانند فرمان‌های صوتی به خصوصی را برای هم تیمی‌های خود ارسال کنند. همچنین برخی از فرمان‌های صوتی وجود داشته که با ارتقا کاراکتر سارا در اختیار فرد قرار می‌گیرد.

آشنایی با شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل

تنوع در لباس و پوسته‌ها

 شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل آن قدر متنوع و جذاب است که بازیکنان را ترغیب به انجام چالش‌های متنوع می‌کند. وجود لباس و پوسته‌های متنوع در این شخصیت به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد شناخته شده و بازیکنان تلاش می‌کنند تا با انجام رویدادهای مختلف بتوانند پوسته‌های جدید کاراکتر سارا را در اختیار بگیرند.

مهارت‌های ویژه

یکی از مهم‌ترین مهارت‌های شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل، کنترل کامل وسایل نقلیه موجود در بازی است که این شخصیت را عاشق رانندگی نشان می‌دهد. اگر بخواهید در بازی از وسایل نقلیه متنوع استفاده کنید بهتر است کاراکتر سارا را انتخاب کنید تا شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

نحوه باز کردن شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل به صورت رایگان

یکی از راه‌های دستیابی به شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل خرید یوسی است که بازیکنان می‌توانند با خرید یوسی به راحتی این شخصیت را در اختیار بگیرند. اما شیوه‌های دیگری برای دستیابی به این شخصیت جذاب وجود دارد که رایگان است. بازیکنان می‌توانند با انجام چالش‌های مختلف و جمع آوری کوپن‌های مورد نیاز، به راحتی شخصیت سارا را فعال کنند. دستیابی به شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل تنها با پرداخت 60 کوپن امکان پذیر است.

بازیکنان می‌توانند با ورود به بخش چالش‌های بازی، Rusty nut مورد نیاز خود را جمع آوری کنند و به انجام مأموریت‌های روزانه بپردازند. سپس می‌توانند با مراجعه به بخش فروشگاه بازی پابجی موبایل به راحتی شخصیت دوست داشتنی سارا را آزاد کنند.

دریافت Rusty nut چگونه امکان پذیر است

برای دریافت Rusty nut کافی است به بخش رویدادهای موجود در بازی رفته و سپس مأموریت‌های تعیین شده را به صورت دقیق، تکمیل نمایید. مأموریت‌های تعیین شده برای دسترسی کامل به کاراکتر سارا شامل موارد زیر است:

 • مأموریت‌های دو و پنج هزار متر در مود کلاسیک
 • اجرای 30 دقیقه از بازی در چهار مرحله
 • اجرای 60 دقیقه از بازی در شش مرحله

با انجام مأموریت‌های بالا می‌توانید کوپن مورد نیاز برای دستیابی به کاراکتر سارا را به دست بیاورید. با توجه به موارد گفته شده آزاد سازی شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل و نحوه باز کردن به صورت رایگان بسیار ساده است و نیازی به پرداخت هزینه نخواهد داشت. اگر بتوانید مأموریت‌های بازی را به صورت کامل تکمیل کنید در نهایت 10 کوپن دیگر به شما تعلق می‌گیرد که برای بازیکنان حرفه‌ای دارای اهمیت است.

دریافت Rusty nut چگونه امکان پذیر است

کلام آخر

پابجی به عنوان یکی از بازی‌های محبوب در سبک بتل رویال است که تا به امروز حدود 400 میلیون کاربر فعال دارد. با توجه به وجود شخصیت‌های متنوع موجود در بازی پابجی موبایل، هر شخصیت با توجه به مهارت‌های مخصوص به خود می‌تواند بازی را به سمت و سوی موفقیت پیش ببرد. در واقع بازیکنان پابجی برای موفقیت در این بازی باید بتوانند از مهارت‌های خود به نحو احسن استفاده کنند. وجود تنوع شخصیت در بازی پابجی موبایل نشان می‌دهد که برای پیروزی در نبردهای مختلف باید استراتژی‌های ویژه اتخاذ کرد. شخصیت سارا در بازی پابجی موبایل به عنوان یک شخصیت جذاب شناخته شده که از مهم‌ترین مهارت این کاراکتر، مهارت رانندگی است.

اگر از جمله بازیکنانی هستید که می‌خواهید با استفاده از وسایل نقلیه متنوع، میدان نبرد را مدیریت کنید بهتر است شخصیت سارا را انتخاب کنید. با توجه به آموزش بالا بازیکنان پابجی می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه اضافه‌ای به سهولت شخصیت سارا را در اختیار بگیرند. توصیه می‌شود از کاراکتر سارا برای نبرد در حالت‌های TDM و Payload استفاده کنید تا شانس بیشتری برای برنده شدن در رقابت‌ها داشته باشید. اگر تا به امروز بازی پابجی موبایل را تجربه نکردید بهتر است همین حالا این بازی مهیج را امتحان کنید. برای آموزش بیشتر بازی پابجی می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. شروین علیپناه می گوید

  وای این کاراکتر عالیه من یوسی پابجی خریدم کاراکتر سارا برام باز شد خیلی خوبه من این کاراکتر و بیشتر ازهمه دوست دارم ????????????
  توضیحاتتونم عالی بود

 2. ایلین می گوید

  اسمش ایرانیه؟؟؟!
  کاراکتر جالبیه با استفاده از وسایل نقلیه رسیدن به پیروزیو بیشتر میکنه براتون

 3. mokhtar می گوید

  واقعا چقدر جالبه یه شخصیت خانم بیاد تو بازی اونم بتونیم لباس هاشو عوض کنیم یا در برابر حملات از وسایل و ماشین ها مراقبت کنه من که عاشقش شدم و حتما فعالش میکنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.