AD

معرفی Golden Trigger پابجی موبایل و استفاده از آن

0 212

شرکت سازنده بازی پابجی موبایل به تازگی مجموعه Golden Trigger را برای بازیکنان این بازی محبوب راه اندازی کرده است. طبق گفته سازنده بازی، این مجموعه‌ی جدید از طریق Lucky Spin در دسترس تمام کاربران قرار خواهد گرفت. نحوه استفاده و تنظیم Golden Trigger در بازی پابجی موبایل برای کسب موفقیت بیشتر دارای اهمیت است که بسیاری از بازیکنان از آن اطلاع ندارند.

پس از انجام به‌روزرسانی فصل سیزدهم بازی پابجی موبایل، قابلیت Golden Trigger اضافه شده به بازی برای استفاده در سلاح‌های مختلف نظیر M416 کاربردی است و بازیکنان می‌توانند کنترل بیشتری بر روی اهداف خود داشته باشند. بازی پابجی موبایل با دریافت به‌روزرسانی های متعدد توانسته است در مدت زمان کوتاهی، گیمرهای زیادی را به خود جذب کند. اگر می‌خواهید در مورد نحوه استفاده و تنظیم Golden Trigger در پابجی موبایل اطلاعات خود را تکمیل کنید با ما در سایت ایموجو همراه باشید.

نحوه تنظیم Golden Trigger در پابجی موبایل

پس از مدت زمان کوتاهی از انتشار آپدیت جدید فصل سیزدهم، قابلیت Golden Trigger در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. بازیکنان به کمک این مجموعه می‌توانند چالش‌های جدیدی را  در بازی تجربه کنند. بازیکنان قادرند با استفاده از فرصت ایجاد شده به راحتی اشیاء منحصر به فرد و کمیاب بازی را در محیط‌های مختلف به دست بیاورند.

ارائه فصل سیزدهم بازی پابجی موبایل برای بازیکنان حرفه‌ای بسیار خوشایند بوده است چرا که توانسته‌اند به امکانات ویژه بازی و آیتم‌های مختلف دسترسی پیدا کنند. بازیکنان می‌توانند با استفاده از بخش Golden Trigger به راحتی به جوایز مختلفی نظیر Golden Dream Parachute، Golden Trigger Dacia و Rock Star Backpack دست پیدا کنند. تنظیم Golden Trigger در پابجی موبایل با انجام چالش‌های مختلف در فصل سیزده بازی امکان پذیر است. بازیکنان می‌توانند از طریق جستجو در نقشه بازی، آیتم‌های ارزشمند و کمیاب را کسب کنند.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی مپ های بازی پابجی موبایل و بررسی آن ها

اضافه شدن منطقه امن آبی

در جریان ارائه سیزن 13 بازی پابجی موبایل، علاوه بر اضافه شدن قابلیت Golden Trigger، یک منطقه داخلی و جدید به بازی افزوده شده است که بازیکنان با قرارگیری در آن می‌توانند به یک نقطه امن برسند. زمانی که بازیکن به منطقه آبی رنگ موجود در نقشه برود می‌تواند برای خود یک منطقه امن تشکیل دهد. وجود نقاط مختلف موجود در نقشه که به رنگ آبی در آمده است نشان از یک منطقه امن آبی دارد.

در حالت کلاسیک مود و در نقشه Erangel بازیکنان قادر خواهند بود در مدت زمان کوتاهی به راحتی هم تیمی‌های خود را دوباره زنده کنند. نبرد در ناحیه امن بسیار لذت بخش بوده و نیاز به مهارت کافی دارد. از دیگر ویژگی‌های فصل سیزدهم می‌توان به استفاده از Puppert Agent اشاره کرد که به سه روش مخصوص قابل دستیابی است. بازیکنان می‌توانند با توجه سلیقه‌ی خود شخصی سازی‌های مختلفی در این بخش انجام دهند. تنظیم Golden Trigger در پابجی موبایل توسط بازیکنان با استفاده از آیتم و قطعاتی که کسب می‌کنند امکان پذیر است و می‌توانند سطح خود را ارتقا دهند.

اضافه شدن منطقه امن آبی

سخن پایانی

اضافه شدن آیتم و ویژگی‌های مختلف در بازی بتل رویال به عنوان رمز موفقیت این بازی در سال‌های اخیر بوده است. بازیکنان برای این که بتوانند قابلیت‌های خود را در بازی ارتقا دهند نیاز به ابزارهای مختلف دارند. شاید به عنوان کلیدی‌ترین شیوه برای افزایش قدرت یک بازیکن می‌توان به رویال پس اشاره کرد. وجود چالش‌های مختلف موجود در رویال پس این قابلیت را به بازیکن می‌دهد که بتواند پاداش‌های بهتری را دریافت کند.

مدت زمان کوتاهی پس از انتشار آپدیت جدید فصل سیزدهم مجموعه Golden Trigger به بازی اضافه شده است که برای استفاده در اسلحه‌های مختلف کاربردی است. همچنین بازیکنان می‌توانند با جمع آوری قطعات مختلف شخصی سازی‎های مناسبی بر روی Golden Trigger انجام دهند. ما در این مقاله سعی کردیم تا در مورد نحوه استفاده و تنظیم Golden Trigger در پابجی موبایل مطالب جالب توجهی را قرار دهیم، امید است که مورد توجه شما عزیزان همیشه همراه واقع شده باشد. برای آموزش های بیشتر بازی پابجی با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.