AD

معرفی و بررسی مپ های بازی پابجی موبایل

0 517

در بازی‌های بتل رویال نظیر بازی پابجی، شناخت نقشه بازی دارای اهمیت است چرا که بازیکنان باید احاطه کاملی به نقشه بازی داشته باشند تا بتوانند به آیتم‌های ویژه و کاربردی دسترسی پیدا کنند. مپ های بازی پابجی موبایل بسیار متنوع بوده که هر کدام دارای بخش‌های مخفی و ویژگی‌های خاص است. شناخت دقیق نقاط مختلف نقشه بازی به بازیکن کمک می‌کند تا بتواند سریع‌تر از رقبا به آیتم‌های ویژه دست پیدا کند.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

بازیکنان بازی‌های بتل رویال می‌دانند که نقطه فرود و جا به جایی مناسب در نقشه بازی می‌تواند بسیار کارگشا باشد و شانس پیروزی را افزایش دهد. اگر از بازیکنان حرفه‌ای بتل رویال هستید و می‌خواهید شناخت خود را نسبت به مپ های بازی پابجی موبایل افزایش دهید بهتر است تا انتهای این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای کشتن دشمن ها در وسیله های نقلیه پابجی موبایل

معرفی مپ های بازی پابجی موبایل

همان‌طور که در مقدمه اشاره شد، در بازی‌های ژانر بتل رویال شناخت نقشه بازی می‌تواند شانس موفقیت بازیکنان را افزایش دهد. اگر بخواهید در بازی بتل رویال نظیر بازی پابجی موبایل به مانند یک بازیکن حرفه‌ای عمل کنید بهتر است با بخش‌های مختلف نقشه‌های بازی آشنا شوید. مپ های بازی پابجی موبایل به شرح زیر است:

مپ های بازی Pubg mobile: نقد و بررسی نقشه Miramar

شاید به جرات بتوان گفت که مپ Miramar به عنوان یک مپ مناسب برای اسنایپرها محسوب می‌شود چرا که این مپ به عنوان یک بیابان بی آب و علف شناخته شده و مخفی‌گاه کمی در آن وجود دارد. از بین نقشه‌های موجود در بازی، نقشه Miramar به عنوان بزرگ‌ترین مپ بوده که برای بازیکنان حرفه‌ای بسیار مناسب است. وجود ساختمان‌های بلند و مناطق شهری موجود در بازی به افرادی که به سبک اسنایپر علاقه‌مند هستند این آزادی عمل را می دهد که بتوانند دشمنان را از نقاط دور مورد هدف قرار داده و از بین ببرند.

بازیکنان آماتور که تازه به بازی پابجی موبایل ملحق شده‌اند علاقه‌ای به این نقشه ندارند، چرا که عدم وجود مکان‌های مناسب برای پناه گرفتن باعث می‌شود تا به راحتی توسط دشمنان نابود شوند. پستی و بلندی‌هایی که در نقشه فوق وجود دارد می‌تواند به عنوان یک نقطه قوت برای بازیکنانی باشد که می‌خواهند با مهارت‌های خود دشمنان را با اسلحه اسنایپر شکار کنند. مکان‌های معروفی در این نقشه وجود داشته که از جمله آن‌ها می‌توان به سن مارتین، پیکادو و آل پوزو اشاره کرد.

نقد و بررسی نقشه Miramar

مپ های بازی پابجی موبایل: نقد و بررسی نقشه Sanhok

در حال بررسی مپ های بازی پابجی موبایل به نقشه Sanhok بر می خوریم. این مپ به عنوان یکی از کوچک‌ترین مپ‌های بازی بوده که مساحت بسیار کوچکی دارد. وجود چمن‌زار و بوته‌های فراوان موجود در این نقشه به بازیکنان امکان جابه‌جایی سریع را می‌دهد تا بتوانند از چشم دشمن در امان بمانند. به دلیل مساحت کم نقشه، بسیاری از بازیکنان سعی می‌کنند تا به صورت پیاده به بخش‌های مختلف نقشه بروند.

مپ‌های کوچک در بازی بتل رویال نیاز به واکنش سریع بازیکنان دارد، چرا که در مواجه با دشمن باید بتوان به خوبی از خود و هم تیمی‌ها محافظت کرد. اگر به دنبال یک مپ پر از آیتم‌های ویژه و مهمات خاص هستید می‌توانید از مپ Sanhok استفاده کنید. از مکان‌های معروف نقشه فوق می توان به بوت کمپ، کمپ های چندگانه و پارادایس اشاره کرد.

مپ های بازی Pubg mobile: نقد و بررسی نقشه Erangel

با توجه به بازخوردهای مختلف بازیکنان پابجی موبایل می توان بیان کرد که نقشه Erangel به دلیل داشتن محیط‌های متنوع اعم از درخت، چمن و کمپ‌های مختلف، محبوب‌ترین مپ بازی است. مپ های بازی پابجی موبایل متنوع بوده و این تنوع برای بازیکنان حرفه ای بسیار کلیدی است تا بتوانند ایده‌های ذهنی خود را در محیط بازی پیاده‌سازی کنند. یکی از نقاط ضعف مهم نقشه فوق کمبود مهمات و آیتم‌های ویژه است که به ندرت در آن یافت می‌شود. از مکان‌های کلیدی و معروف نقشه Erangel می‌توان به جرجوپول، میلیتاری و اسکول اشاره کرد.

مپ های بازی پابجی موبایل: نقد و بررسی نقشه Karakin

نقشه فوق به عنوان یکی از مپ‌های جدید بازی پابجی موبایل محسوب می شود که دارای ابعاد دو در دو کیلومتر بوده که می‌تواند بازیکنان زیادی را در خود جای دهد. مپ Karakin به عنوان یک مپ جذاب برای بازیکنان پابجی موبایل است، چرا که بازیکنان می‌توانند از کوهستان‌های بلند این منطقه برای اسنایپ کردن حریفان استفاده کنند و در سطوح زیر زمینی قادر خواهند بود به صورت رو در رو حریف مقابل را از بین ببرند.

مپ های بازی پابجی موبایل بسیار متنوع بوده و با اضافه شدن مپ Karakin ویژگی‌های خاصی نیز به نقشه اضافه شده است. در واقع در برخی از نقاط نقشه فوق، انفجارهای خاصی به صورت بمباران هوایی صورت می‌گیرد که این امر می‌تواند تنوع را در بازی افزایش دهد. مخفی گاه‌های متفاوتی در نقشه مذکور وجود داشته که برای بسیاری از بازیکنان پابجی موبایل جذاب است.

نقد و بررسی نقشه Karakin

مپ های بازی پابجی موبایل: نقد و بررسی نقشه Vikendi

مپ Vikendi یکی از نقشه‌های زمستانی بازی است که دارای ماشین‌های متنوع است. با توجه به بررسی‌های انجام شده و بازخورد بازیکنان از نقشه فوق، می‌توان بیان کرد که نقشه Vikendi دارای گرافیک نسبتا ضعیف بوده و امکانات خاصی در آن دیده نمی‌شود. پابجی موبایل با دریافت بازخوردهای بازیکنان، مپ Vikendi را به صورت خاص در بخش کاستوم بازی قرار داده است و به عنوان یک نقشه معمولی مورد استفاده بازیکنان قرار می‌گیرد.

سخن پایانی

یکی از موضوعات مهم و کلیدی که شانس موفقیت و پیروزی را در بازی بتل رویال افزایش می‌دهد، شناخت نقشه‌های بازی است. بازی پابجی موبایل به عنوان یکی از بازی‌های پرطرفدار و محبوب در سبک بتل رویال است که دارای مپ‌های متنوع بوده که این امر باعث افزایش جذابیت بازی می‌شود. مپ های بازی پابجی موبایل هر کدام به نوعی دارای یک سری از ویژگی‌های کلیدی و آیتم‌های خاص است که برای پیروزی در آن باید ترفندهای خاص را به کار گرفت. پابجی موبایل تا به امروز حدود 400 میلیون بازیکن فعال دارد.

اگر از بازیکنان حرفه‌ای بتل رویال هستید باید شناخت خود را نسبت به نقشه‌های بازی افزایش دهید. ما در این مقاله مپ های بازی پابجی موبایل و نقد و بررسی هریک از آنها را به زبان ساده بیان کردیم، امید است با خواندن مقاله بالا بتوانید احاطه بیشتری بر روی نقشه‌های بازی کسب کنید. برای آموزش ترفندهای بیشتر بازی پابجی می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.