AD

هر آنچه که باید درباره آرکید مود بازی پابجی موبایل بدانید

0 445

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد بازی پابجی موبایل وجود مودهای مختلف است که باعث افزایش جذابیت بازی شده و بازی را از یکنواختی خارج می‌کند. پابجی موبایل به عنوان یک بازی محبوب و آنلاین در سراسر جهان است که حالت‌های مختلفی دارد. از بین مودهای بازی، آرکید مود بسیار پرطرفدار بوده که دارای قواعد خاص و محدودیت‌های هیجان انگیز است. اگر از بازیکنان حرفه‌ای پابجی موبایل هستید حتماً آرکید مود را تجربه کرده‌اید.

مود آرکید بازی به صورتی است که بازیکنان را قادر می‌سازد تا بازی را به صورت تک نفره یا چند نفره اجرا کنند. در ابتدای بازی به دلیل این که قابلیت‌های زیادی ندارید و توانایی شما در پایین‌ترین سطح ممکن قرار دارد می‌توانید مود فوق را به صورت 20 نفره آغاز کنید اما به مرور زمان با افزایش مهارت‌تان می‌توانید آرکید مود را به صورت صد نفره نیز اجرا کنید. اگر می‌خواهید در مورد آرکید مود بازی پرطرفدار پابجی موبایل و بررسی تخصصی آن بیشتر بدانید بهتر است با ما در سایت ایموجو همراه باشید.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: مقایسه اسلحه AWM و KAR98 بازی پابجی موبایل

آشنایی با بخش‌های آرکید مود

مود آرکید دارای بخش‌های متنوع بوده که بازیکنان قادر خواهند بود تا چندین مرحله مختلف از بازی را به صورت متنوع اجرا کنند. از بخش‌های مود آرکید می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

حالت Quick Match

حالت فوق به عنوان اصلی‌ترین حالت آرکید است که بازیکنان در یک محیط کوچک می‌توانند با یک دیگر رقابت کنند. به صورت میانگین حدود 8 دقیقه زمان برای به اتمام رسیدن این حالت نیاز است.

حالت Sniper Training

حالت فوق یک حالت فوق‌العاده جذاب برای کسانی است که به اسلحه‌های دوربین‌دار علاقه‌مند هستند چرا که می‌توانند در این حالت به مدت 15 دقیقه، دشمنان را مورد اصابت گلوله‌ی خود قرار دهند.

حالت Mini Zone

از بخش‌های آرکید مود می‌توان به حالت Mini Zone اشاره کرد که به صورت مود کلاسیک بوده که تنها در روزهای خاص قابل اجرا است. بازیکنان می‌توانند حالت فوق را در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه تجربه کنند و با دیگر رقبا به بازی بپردازند.

آشنایی با بخش‌های آرکید مود

نحوه رقابت در آرکید مود چگونه است

شاید جالب باشد بدانید که برای برنده شدن در این مود باید بتوانید تعداد بیشتری از بازیکنان حریف را در مدت زمان مشخص شده از بین ببرید. هر بازیکنی که بتواند دشمن بیشتری را در زمان در نظر گرفته شده از بین ببرد برنده بازی است. بازیکنان با از بین بردن هر دشمن سه امتیاز گرفته و اگر بازیکنی بتواند به هم تیمی‌های خود در از بین بردن رقبا کمک کند، یک امتیاز دیگر نیز دریافت می‌کند.

ذکر این نکته دارای اهمیت است که از بین بردن دشمنان کار ساده‌ای نیست، چرا که هر دشمن پس از نابودی می‌تواند به چرخه بازی بازگردد که این امر کار را برای جمع آوری امتیاز و پیروزی دشوار می‌کند.

تجهیزات مجاز در مود آرکید

یکی از جذابیت بخش آرکید مود، استفاده از سلاح‌هایی است که به صورت رندوم در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. این موضوع می‌تواند مهارت‌های بازیکنان در استفاده از سلاح‌های مختلف را به چالش بکشد. بازیکنان باید بتوانند با سلاح‌ها و تجهیزات داده شده به خوبی استفاده کنند و مهارت کافی در مدیریت آن را داشته باشند. یک سری از تجهیزات مشترک به تمام بازیکنان آرکید مود داده می‌شود که شامل نارنجک، زره، بنداژ و یک اسلحه است.

برای این که بتوانید در این مود به موفقیت برسید و شانس پیروزی خود را افزایش دهید بهتر است مدیریت مناسبی در بخش کوله پشتی داشته باشید. کوله پشتی نقش مهمی در مدیریت تجهیزات داشته و می‌تواند در رسیدن به موفقیت مؤثر باشد. در بخش مود آرکید استفاده از موتورسیکلت و ماشین‌های مختلف مجاز است و نیتروژن نیز به ماشین‌ها افزوده شده است.

تجهیزات مجاز در مود آرکید

بررسی گرافیک پابجی موبایل در آرکید مود

با بررسی دقیق گرافیک بخش مود آرکید می‌توان بیان کرد که گرافیک بازی در حالت سه بعدی بوده و صداگذاری بسیار واضح و مناسب است. گرافیک عالی این بخش، باعث نمایش بهتر جزئیات شده که این موضوع برای بازیکنان حرفه‌ای پابجی موبایل اهمیت دارد. یکی از جذابیت‌های گرافیکی مود آرکید تغییر زاویه دوربین در هنگام از بین بردن دشمن است.

علاوه بر گرافیک بی نظیر، بازیکنان می‌توانند به راحتی با دوستان خود از طریق فرمان صوتی چت کنند و در آخرین بروزرسانی عرضه شده، باگ‌های بازی در پلتفرم‌های اندروید و آی او اس به خوبی مرتفع شده است.

سخن پایانی

وجود تنوع در بازی و قرار دادن قابلیت‌های مختلف می‌تواند رمز موفقیت یک بازی بتل رویال باشد. توسعه دهنده بازی پابجی موبایل می‌داند که برای ایجاد تنوع در بازی، مودهای مختلف را به بازی اضافه کند و یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی پابجی موبایل، وجود مودهای جذاب است. آرکید مود به عنوان یکی از مودهای پرطرفدار است که بازیکنان زیادی آن را اجرا می‌کنند.

اگر از جمله بازیکنان حرفه‌ای بازی پابجی موبایل هستید می‌توانید به همراه دوستان خود بخش بی نظیر آرکید مود را تجربه کنید و به نبردهای جذاب بپردازید. برای آموزش بیشتر بازی پابجی کافی است به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.