AD

همه چیز درباره Payload مود پابجی موبایل

1 540

علاقه‌مندان و طرفداران بازی محبوب پابجی مطلع هستند که بازی پابجی موبایل، دارای مودهای فراوان است که به کارگیری صحیح آن می‌تواند شانس برنده شدن بازیکن را در یک نبرد هیجان انگیز افزایش دهد. Payload مود بازی هیجان انگیز و پرطرفدار بازی پابجی موبایل باعث ایجاد تجربیات جدید در بازی شده و قادر است اتفاقات جدیدی را در طول بازی رقم بزند. اگر اهل هیجان هستید و می‌خواهید چالش‌های متنوع بازی را امتحان کنید استفاده از Payload مود به شما پیشنهاد می‌شود.

توسعه‌دهندگان بازی پابجی موبایل، به دلیل این که بتوانند تنوع را در بازی افزایش دهند، به صورت دوره‌ای به‌روزرسانی‌های مختلفی را منتشر می‌کنند. وجود به‌روزرسانی‌های مختلف باعث ایجاد چالش‌های متنوع شده که برای بازیکنان حرفه‌ای بسیار جذاب و لذت بخش است. اجرای بازی در حالت Payload مود پابجی موبایل می‌تواند چالش‌های جدیدی را برای بازیکنان ایجاد کند. اگر می‌خواهید در مورد این مود هیجان انگیز بیشتر بدانید بهتر است با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آرکید مود بازی پابجی موبایل و بررسی تخصصی آن

آشنایی با Payload مود بازی پابجی موبایل

توسعه دهندگان بازی درصدد هستند تا با اعمال تغییرات مثبت بر روی بازی پابجی موبایل که به عنوان یک بازی مولتی پلتفرم است، جذابیت بازی را افزایش دهند. یکی از تازه‌ترین مودهایی که به بازی پابجی موبایل افزوده شده است که بسیار مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته،Payload  مود است. وجود این مود به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند به راحتی در حملات هوایی با یک دیگر به رقابت بپردازند.

اگر اهل هلیکوپتر سواری هستید و می‌خواهید مهارت هوایی خود را به رخ حریفان بکشید قطعاً استفاده از این مود به شما پیشنهاد می‌شود. بازیکنان با استفاده از Payload مود پابجی موبایل می‌توانند به راحتی با هم تیمی‌های خود که بر روی نقشه بازی قرار داشته ارتباط برقرار کنند و پروازهای هوایی را جهت شکست دشمن انجام دهند. این مود به بازیکنان امکان می‌دهد تا بتوانند وسایل نقلیه آسیب دیده هم تیمی‌های خود را تعمیر کنند.

زمانی که بخواهید به بیرون از هلیکوپتر بپرید استفاده از چتر نجات می‌تواند بسیار مؤثر باشد تا جان شما حفظ شود. استفاده از مود فوق به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند هم تیمی‌های خود را بدون نیاز به کارت شناسایی و تنها با استفاده از دکل‌ها زنده کنند.

آشنایی با Payload مود بازی پابجی موبایل

 

اسلحه‌های قابل استفاده در Payload مود پابجی موبایل

همان طور که در بالا به آن اشاره شد Payload مود بازی هیجان انگیز و پرطرفدار بازی پابجی موبایل دارای طرفداران مخصوص به خود بوده و برای بازیکنانی که اهل رقابت‌های چالش برانگیز هستند بسیار هیجان انگیز است. با اضافه شدن مود بالا به بازی، یک سری امکانات جدید در دسترس همگان قرار گرفته است که از مهم‌ترین آن‌ها وجود اسلحه‌های جدید است. اسلحه و امکانات قابل استفاده در مود پیلود به شرح زیر است:

  • به صورت تصادفی یکی از اسلحه‌های تجهیزات نظامی بر سر راه شما قرار گرفته که می‌توانید آن را به دست بیاورید.
  • بالگرد به عنوان یکی از سلاح‌های جدید مود پیلود است که برای به دست آوردن آن باید بتوانید در نقشه بازی به جزئیات توجه کنید.
  • ارائه نارنجک اندازهای قدرتمند
  • ارائه ماشین‌های زره‌ای
  • وجود آرپی‌جی‌های متنوع
  • بازیکنان مجاز به استفاده از اسحله های MGL Grenade Launcher، M79 Grenade Launcher، M134 Minigun و M3E1-A در مود پیلود هستند.

اسلحه‌های قابل استفاده در Payload مود پابجی موبایل

سخن پایانی

بسیاری از مودهای منتشر شده برای بازی پابجی موبایل تمرکز زیادی بر روی حملات زمینی دارد اما مود جدید منتشر شده که با نام Payload  مود پابجی موبایل معرفی شده است با تاکید بیشتر بر حملات هوایی، تنوع را به بازی برگردانده است. شما علاوه بر مدیریت حملات هوایی می‌توانید بر روی حملات زمینی دشمنان نیز تمرکز کنید و با یک استراتژی مناسب دشمن را از پای در بیاورید. یکی از ویژگی‌های کلیدی مود پیلود صداگذاری بسیار عالی و فوق‌العاده بازی است که باعث افزایش جذابیت این مود می‌شود.

اگر از طرفداران بازی پابجی موبایل هستید قطعاً به شما پیشنهاد می‌کنیم تا Payload مود بازی هیجان انگیز و پرطرفدار بازی پابجی موبایل را در کنار دوستان خود تجربه کنید و از یک نبرد هوایی لذت ببرید. برای آموزش ترفندهای جذاب بازی پابجی با بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. ایلیاد ۱۲۷۷ می گوید

    پابجی خیلی مشهور شده واقعا ترکونده اسلحه هامو ارتقا دادم من بیشتر حملات زمینی انجام میدم اینجوری زودتر پیروز میشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.