AD

بررسی ویژگی و قدرت شخصیت وکتور پابجی موبایل

0 293

اگر از علاقه‌مندان بازی پابجی موبایل هستید می‌دانید که هر شخصیت در بازی دارای یک ویژگی منحصر به فرد است. شرکت توسعه دهنده بازی پابجی موبایل با ارائه به‌روزرسانی‌های مختلف سعی کرده است تا آیتم‌های ویژه‌ای به بازی اضافه کند. در آخرین به‌روزرسانی انجام شده شخصیت وکتور به بازی افزوده شده است. شخصیت وکتور بازی پابجی موبایل به مانند شخصیت‌های موجود در بازی دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد است که بازیکنان می‌توانند از این کاراکتر در طول بازی برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

یکی از دلایل محبوبیت بازی پابجی موبایل در بین بازیکنان، ارائه آپدیت‌های فراوان و دریافت آیتم‌های جذاب در طول دوره بازی است. در واقع افرادی که بازی پابجی را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنند، می‌دانند که وجود به‌روزرسانی‌های مختلف این امکان را به آن‌ها می‌دهد که بتوانند بدون خستگی و تکرار، بازی را پیگیری کنند. اگر می‌خواهید با شخصیت وکتور آشنا شوید و نحوه‌ی آنلاک کردن آن را بدانید بهتر است با معرفی و بررسی شخصیت وکتور (vector) بازی پابجی موبایل با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

معرفی و بررسی شخصیت وکتور (vector) بازی پابجی موبایل

وکتور به عنوان یکی از شخصیت‌های جدید بازی پابجی موبایل است که مانند سایر کاراکترهای موجود در بازی دارای توانایی‌های منحصر به فرد است. وکتور به دلیل قدرت نبرد فراوان دارای یک اسلحه قدرتمند و خاص است که افراد می‌توانند برای نبردهای نزدیک از آن استفاده کنند. اگر بخواهید شخصیت وکتور را در اختیار داشته باشید، باید مأموریت‌های در نظر گرفته شده را به صورت صحیح تکمیل کنید. توسعه دهنده بازی پابجی موبایل برای هر شخصیت یک ویژگی و آیتم منحصر به فرد در نظر گرفته است تا بتواند یک شخصیت مستقل برای هر کاراکتر قائل شود.

کاراکتر وکتور دارای یک صدای خاص بوده و به مانند شخصیت‌های دیگر موجود در بازی دارای یک آیتم ویژه است. وکتور به صورت پیش فرض دارای یک لباس و زره ویژه است که بازیکنان را قادر می‌سازد تا از لباس‌های ویژه وی در نبردهای مختلف استفاده کنند و در صورت تکمیل کردن چالش‌های معین، بتوانند لباس‌های وکتور را در سطوح بالاتر بازی ارتقا دهند.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی شخصیت سارا در پابجی موبایل و نحوه باز کردن آن

شناخت ویژگی‌های شخصیت وکتور بازی پابجی موبایل

اگر بازی پابجی موبایل را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید می‌دانید که این بازی در ژانر بتل رویال بوده و دارای حالت‌های نبرد مختلف است که شما با الهام از استراتژی‌های مختلف ذهنی می‌توانید در نبردهای تن به تن و از راه دور شرکت کنید. کاراکتر وکتور به عنوان یک شخصیت تازه، قابلیت نبرد در حالت‌های TDM و EVO Ground را خواهد داشت. علاوه بر قابلیت‌های بیان شده بازیکنان قادر خواهند بود تا از شخصیت وکتور در حالت زامبی نیز استفاده کنند. وجود صدای خشن در این شخصیت و اسحله قدرتمند به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند در نبردهای کلاسیک نیز فعالیت کنند.

یک قابلیت جالب و کلیدی در شخصیت وکتور دیده می‌شود که بازیکنان می‌توانند با استفاده ازEXP  CARD و یا دریافت کوپن‌های مختلف که در طول بازی قابل دستیابی است، شخصیت وکتور را به صورت دلخواه شخصی‌سازی کنند. ارتقاء مناسب توانایی‌های وکتور برای بازیکنان حرفه‌ای بسیار اهمیت دارد چرا که می‌توانند به سادگی لباس‌های وی را در سطح بالا بهبود ببخشند و از ماسک و دستورات صوتی جهت پیشبرد اهداف خود در بازی استفاده کنند.

شناخت ویژگی‌های شخصیت وکتور بازی پابجی موبایل

نحوه دریافت رایگان شخصیت وکتور در بازی PUBG Mobile

شخصیت وکتور بازی پابجی موبایل به عنوان یک کاراکتر دوست داشتنی و محبوب شناخته می‌شود که اگر دستورالعمل تعیین شده را به خوبی اجرا کنید می‌توانید به صورت کاملاً رایگان از شخصیت وکتور در بازی بهره ببرید. برای دستیابی به شخصیت وکتور به صورت کاملا رایگان کافی است به بخش Workshop رفته و در بین کاراکترهای موجود، شخصیت وکتور را انتخاب کرده تا توانایی‌های وی به نمایش در بیاید. سپس با زدن گزینه Get for Free می‌توانید از این شخصیت محبوب در طول بازی استفاده کنید.

اگر بخواهید به قابلیت‌های متنوع این کاراکتر به صورت کامل دسترسی داشته باشید با ورود به بخشGift box رویدادهای مختلف و چالش‌های متنوع را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب گزینهNew Charater:Victor می‌توانید به فعال سازی شخصیت کاراکتر وکتور اقدام کنید و با جمع آوری آیتم‌های ویژه دسترسی خود را برای دریافت قابلیت‌های کامل این شخصیت مهیا کنید. زمانی که بتوانید ویژگی‌های کامل یک کاراکتر را به صورت کامل در اختیار داشته باشید، استفاده از آن شخصیت در بازی بسیار ارزشمند است.

اهمیت استفاده از شخصیت وکتور در بازی پابجی موبایل

اگر از جمله افرادی هستید که به صورت حرفه‌ای بازی پابجی موبایل را دنبال می‌کنید و با معرفی و بررسی شخصیت وکتور (vector) بازی پابجی موبایل همراه ما بوده باشید، می‌دانید که استفاده از یک شخصیت مهم در بازی پابجی موبایل که به صورت بتل رویال است، بسیار اهمیت داشته و برای پیروزی مهم است. در واقع یکی از موضوعات کلیدی در نبردهای پابجی که به صورت آنلاین انجام می‌شود استفاده از یک شخصیت دلخواه با شخصی سازی‌های متنوع است.

این شخصیت وکتور به دلیل داشتن سلاح قوی و قدرتمند این امکان را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که با اعمال ایده‌های ذهنی خود بتوانند در نبردهای تن به تن پیروزی را از آنِ خود کنند. اگر از علاقه‌مندان شخصیت وکتور در بازی پابجی موبایل هستید بهتر است به صورت رایگان این شخصیت را در اختیار بگیرید.

اهمیت استفاده از شخصیت وکتور در بازی پابجی موبایل

کلام پایانی

پابجی موبایل به عنوان یکی از بازی‌های محبوب و جذاب در سبک بتل رویال است که با وجود به‌روزرسانی های فراوان، همیشه در بین بازیکنان حرفه‌ای دارای جذابیت است. در آخرین به‌روزرسانی انجام شده شخصیت وکتور به بازی افزوده شده است. شخصیتی که دارای تُن صدای مردانه بوده و یک اسلحه قوی به همراه دارد. این شخصیت با جمع آوری کوپن و انجام چالش‌های مختلف قابل دسترس است.

اگر بخواهید کاراکتر وکتور را در اختیار داشته باشید و از ویژگی‌های کلیدی و منحصر به فرد آن استفاده کنید بهتر است مأموریت‌های در نظر گرفته شده را تکمیل کنید. با توجه به معرفی و بررسی کاراکتر وکتور (vector) بازی پابجی موبایل اگر می‌خواهید از قابلیت‌های کامل کاراکتر وکتور استفاده کنید، با جمع آوری کوپن‌های مختلف موجود در بازی قادر خواهید بود تا شخصیت وکتور را ارتقا دهید و توانایی‌های این شخصیت را دوچندان کنید. برای آشنایی بیشتر با دیگر شخصیت های بازی پابجی به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.