AD

بهترین روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی

2 1,086

در این مقاله از سایت ایموجو می خواهیم روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی را به شما یاد دهیم. شما با استفاده از این روش ها می توانید به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید. البته در نظر داشته باشید که بازیکن های حرفه ای تنظیمات مخصوص خود را در بازی ها دارند. برای همین شرط اول داشتن تنظیمات شخصی می باشد. با ما تا انتها همراه باشید.

روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی

در فری فایر بازیکن ها می توانند خود را بازیکن هایی که سطح مهارت یکسانی دارند از طریق حالت Ranked به چالش بکشند. دو حالت رتبه بندی در فری فایر وجود دارد یکی برای بتل رویال و دیگری clash squad. مسابقه در این حالت ها با توجه به رتبه هر بازیکن می باشد. در این پست ما می خواهیم روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی را که هدف همه بازیکن ها می باشد آموزش دهیم. با قهرمان شدن در Free Fire می توانید پاداش های ارزشمندی را نیز دریافت کنید.

در این جا ما 5 نکته مهم را به شما یاد می دهیم تا هر چه سریع تر قهرمان شدن در فری فایر را تجربه کنید.

روش های Free Fire برای گرفتن رده قهرمانی : زمان بندی

در حالی که سیستم بازی طوری می باشد که بازیکن های هم سطح در مقابل یک دیگر قرار بگیرند، در شروع هر فصل بازیکن ها در یک سطح شروع می کنند و باعث می شود که بازیکن ها تمام تلاش خود را برای قهرمان شدن در فری فایر انجام دهند. اما در پایان هر فصل رقابت ها سخت تر می شوند.

در رده های بالاتر شما با دشمن های سرسختی روبرو خواهید شد. اما اگر شما زود تر شروع کنید تعداد آن ها کمتر خواهد بود و راحت تر قهرمان شدن در Free Fire را تجربه خواهید کرد.

روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی : تیم شخصی خود را داشته باشید

به هیچ وجه شما نمی توانید با افراد غریبه قهرمان شدن در فری فایر را تجربه کنید. انواع مختلفی از بازیکن ها در بازی وجود دارد و هدف همه آن ها قهرمان شدن در Free Fire نمی باشد.

اگر به طور جدی می خواهید به یکی از قهرمان های فری فایر تبدیل شوید، با یک تیم یا افرادی که می شناسید شروع به بازی کنید. داشتن هم تیمی هایی که شما را درک می کنند یک مزیت بزرگ است که تیم هایی که به صورت تصادفی با هم یار می شوند ندارند.

روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی
روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی

روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی : بهترین کاراکترها را انتخاب کنید.

کاراکتر ها بخش بزرگی از فری فایر هستند، زیرا مهارت های آن ها می تواند انواع مزایا را به بازیکن ها ارائه دهد. شخصیت هایی مانند آنتونیو و Alok شخصیت های قدرتمندی هستند و همچنین با سبک ها مختلف بازی متناسب هستند. در حالت Ranked داشتن یک ترکیب مهارت خوب به شما کمک می کند تا قهرمان شدن در فری فایر را تجربه کنید.

روش های Free Fire برای گرفتن رده قهرمانی : تماس صحیح برقرار کنید.

بالاخره بازی تهاجمی یا منفعل بودن در فری فایر خوب نیست. اگر شما در منطقه امن می باشید، دلیلی ندارد که به دنبالل دشمن بگیرید. پس بهتر است که در جایی کمین کنید تا دشمن به آن جا بیاید. این ها ترفند های مهمی برای قهرمان شدن در Free Fire می باشد.

روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی
روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی

همچنین هنگامی که منطقه امن در حال کاهش است یا تیم شما در وضعیت بدی قرار دارد، باید سعی کنید با دشمن ها درگیر نشوید زیرا این کار مانند خودکشی است. شما باید به بلند مدت فکر کنید و به دنبال قهرمان شدن در فری فایر باشید. با این روش شما می توانید بهتر بازی کنید.

همچنین بخوانید: ترفندهای بهتر کردن رفلکس و نشانه گیری در بازی فری فایر

روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی : تنظیمات سفارشی خوب

بهتر است که از تنظیمات HUD پیش فرض فری فایر استفاده نکنید و آن را برای خود شخصی کنید. یکی از دلایل اصلی پیشرفت نکردن در بازی همین موضوع می باد. پس برای قهرمان شدن در فری فایر باید تنظیمات بازی را با توجه به سبک بازی خود تغییر دهید.

شما برای ما از روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی بنویسید

روش های فری فایر برای گرفتن رده قهرمانی را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای تموزش و یادگیری ترقندهای بیشتر بازی فری فایر با ما در بخش ترفند بازی همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. سبحانی می گوید

    سلام این حالتBattle royal squad چجوریه؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام وقت بخیر یکی دیگر از روش‌هایی که از طریق آن می‌توانید با سرعت بالاتری در بازی رشد و لول آپ کنید، تجربه بازی در حالت Battle royal squad است. در صورتی که این حالت را بیشتر تجربه کنید، با شانس بالاتری می‌توانید شخصیت خود را در بازی لول آپ کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.