AD

ترفندهای بهتر کردن رفلکس و نشانه گیری در بازی فری فایر

0 1,370

در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو می خواهیم نحوه بهتر کردن رفلکس در فری فایر را به شما یاد دهیم. در کل در بازی های بتل رویال اگر شما بتوانید یک ثانیه سریع تر از دشمن عمل کنید به احتمال زیاد برنده مسابقه شما خواهید بود. بنابراین بهتر است ترفندهای نشانه گیری بهتر و رفلکس بالاتر را یاد بگیرید. اگر دوست دارید برنده مسابقات خود باشید ایموجو را تا انتهای مطلب همراهی کنید.

نحوه بهتر کردن رفلکس در بازی فری فایر

ما در پست قبلی در مورد ترفندها و نکات مهم استفاده از Gloo Wall فری فایر صحبت کردیم، اکنون نیز می خواهیم در مورد نحوه بهتر کردن رفلکس و بهتر کردن هدف گیری صحبت کنیم. بهتر کردن نشانه گیری در Free Fire بسیار مهم می باشد و می تواند به شما در تکمیل کردن ۴۰ درصد از BOOYAH کمک کند.

همان طور که گفتیم بهتر کردن رفلکس در فری فایر باید در اولویت شما باشد، پنج مرحله مهم برای انجام دادن در داخل نبرد ها وجود دارد که در ادامه این پست می خواهیم آن ها را بررسی کنیم.

بهتر کردن رفلکس در بازی فری فایر: سلاح خود را در بازی فری فایر بشناسید

قبل از بهتر کردن رفلکس در فری فایر شما باید هدف خود را بر اساس هر نوع سلاحی که استفاده می کنید تنظیم کنید. باید به آمار های مختلف آن ها توجه کنید. اسکوپ، Recoil و حالت شلیک مهم ترین موارد از این آما می باشند. حتی ممکن است لازم باشد که چند تیر هوایی بزنید تا سلاح شما آزمایش شود.

بهتر کردن رفلکس در بازیFree Fire: نحوه شلیک به هدف های متحرک

برای افزایش سرعت رفلکس در فری فایر شما باید ترفند های تیر اندازی را بلد باشید. اگر شما از عملکرد ژیروسکوپ استفاده کنید این کار برای شما خیلی ساده تر خواهد شد. اما اگر از ژیروسکوپ استفاده نمی کنید برای این که به هدف بخورد باید کمی جلوتر از هدف را نشانه بگیرید که این کار نیازمند مقداری پیش بینی می باشد.

بهتر کردن رفلکس در بازی فری فایر: ابتکار عمل داشتن در بازی فری فایر

یکی دیگر از ترفندهای بهتر کردن رفلکس در فری فایر داشتن ابتکار عمل می باشد. شما در ابتدا باید سعی کنید دشمن های خود را رها کنید تا بتوانید فرصت های خوبی به دست بیاورید. اگر شما بتوانید در ابتدا به دشمن شلیک کنید این یک مزیت بزرگ برای شما ایجاد خواهد کرد. اگر از اسکوپ نیز استفاده کنید زمان بیشتری برای شلیک کردن خواهید داشت. البته این توانایی ها به سادگی به دست نخواهند آمد و نیازمند تمرین و تلاش خواهد بود.

بهتر کردن رفلکس در بازی فری فایر: ابتکار عمل داشتن در بازی فری فایر
بهتر کردن رفلکس در بازی فری فایر: ابتکار عمل داشتن در بازی فری فایر

بهتر کردن رفلکس در بازی فری فایر: شخصی کردن تنظیمات

تغییر حساسیت دستگاه می تواند در موارد مختلف به شدت کمک کند، زیرا حساسیت پایین بهترین تنظیمات برای مبارزات نزدیک و با فاصله ی کم می باشد. دلیل این امر این است که شما برای مبارزات نزدیک نیازمند یک مکان نما پایدار می باشید، در نبرد های دور برد برای این که بتوانید حرکات دشمنان را دنبال کنید باید سریع باشید.

بهتر کردن رفلکس در بازی Free Fire: همیشه سعی کنید دشمن ها را هدشات کنید.

برای بهتر کردن هدف گیری در فری فایر ، همیشه سر را هدف قرار دهید زیرا این روش کار آمدترین روش برای از بین بردن دشمن ها می باشد، وقتی شما به بدن شلیک کنید ممکن است فرصت ها را از دست بدهید. در کل هدشات کار سختی است، اما با گذشت زمان مهارت شما بیشتر خواهد شد.

شما برای ما از بهتر کردن رفلکس در فری فایر بنویسید

بهتر کردن رفلکس در فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. برای آموزش و یادگیری ترفندهای بازی های موبایلی می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید. می توانید  همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.