AD

آموزش قدم به قدم رسیدن به سطح گرند مستر بازی فری فایر

0 875

در سطح گرند مستر بازی فری فایر باید برای افزایش رنک خود در بازی تلاش کنید. در واقع در این قسمت است که یاد می‌گیرید چگونه باید برای به دست آوردن یک شرایط مطلوب تلاش کنید. برای اینکه بتوانید به این سطح برسید باید نکات حیاتی را رعایت کنید که همه این موارد در نهایت بتوانند به شما برای رسیدن به سطح گرند مستر بازی فری فایر کمک کند. پس تا انتها با رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

چگونه به سطح گرند مستر بازی فری فایر برسیم؟

همانطور که گفته شد برای اینکه به این سطح از بازی برسید باید یکسری موارد را مورد بررسی قرار دهید و همچنین آن‌ها را در طول بازی رعایت کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد مودها و موارد مناسبی که باید برای رسیدن به این سطح از بازی طی کنید صحبت کنیم.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی ۱۰ ترفند برای مبتدیان بازی فری فایر

انتخاب مود مناسب برای رسیدن سطح گرند مستر بازی فری فایر

برای اینکه در سطحی برای افزایش رنک قرار بگیرید باید در قدم اول مود مناسبی در بازی انتخاب کنید و سپس به راحتی با استفاده از آن وارد بازی شوید. اگر در ترکیبات تیمی در بازی فری فایر همواره از یک برنامه پایدار و روتین استفاده می‌کنید، اینبار بهتر است که کمی این حالت را تغییر دهید و در این قسمت بازی را به صورت گروهی دنبال کنید.

اگر برای رسیدن به این سطح تلاش کنید می‌توانید به Booyah برسید و در نتیجه امتیاز زیادی نیز کسب کنید. بنابر این سعی کنید تا جایی که امکان دارد در بازی‌هایی که به صورت تیمی اجرا می‌ود از یکسری استراتژی‌های خاص پیروی کنید و هر کدام از بازیکنان را مجاب کنید تا قسمتی از وظایف را به عهده بگیرند.

اما اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که عضو تیم خاصی نیستید و به صورت تک و یا دو نفره این بازی را انجام می‌دهید می‌توانید مجددا از مودهای موجود در این بازی استفاده کنید.

انتخاب یک کاراکتر مناسب برای سطح گرند مستر بازی فری فایر

اگر که بازی را به صورت تک نفره اجرا می‌کنید باید بدانید که برای رسیدن به سطح گرند مستر بازی Free Fire باید کاراکتری را انتخاب کنید که بتوانید از آن به عنوان یک مکمل برای هم تیمی‌تان استفاده کنید. برای مثال اگر که قصد دارید از یک تک تیر اندازه استفاده کنید باید در انتخابتان از شخصیت لورا استفاده کنید.

اما اگر قصد دارید بازی را به صورت تک نفره اجرا کنید بهتر است که از گیم پلی و استراتژی‌هایی که در بازی تعیین شده است استفاده کنید. بر این اساس است که می‌توانید شاهد یک بازی تهاجمی و محافظه کار باشید ضمن اینکه شخصیت‌های آن را نیز خودتان انتخاب کردید.

انتخاب یک کاراکتر مناسب برای سطح گرند مستر بازی فری فایر

انتخاب اسلحه‌های مناسب

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند به شما کمک کند تا سطح گرند مستر بازی فری فایر را در بازی داشته باشید این است که از اسلحه مناسبی در بازی استفاده کنید. درواقع با توجه به کاراکتری که برای بازی انتخاب کردید باید به این توجه داشته باشید که آیا می‌توان از آن با اسلحه انتخابی درست استفاده کرد یا نه!

همچنین برای اینکه با اسلحه مناسب بتوانید به این سطح برسید باید از شرایط پاندا استفاده کنید. این پشتیبانی به شما کمک می‌کند که سبک خود را در نبردهای دور برد و نزدیک برد حفظ کنید و در نهایت نیز نتیجه درستی داشته باشید.

جمع بندی

سطح گرند مستر بازی فری فایر به شما کمک می‌کند تا به رنک‌های پیشرفته و بالایی در بازی دست پیدا کنید که قبل از آن قادر به دسترسی به آن‌ها نبوده‌اید. البته برای خرید هر کدام از مود و اسلحه باید جم کافی داشته باشید در غیر اینصورت رسیدن به این سطح برای شما مشکل خواهد بود. برای آموزش های بیشتر به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.