آموزش انتقال جم در بازی کلش رویال به صورت غیر مستقیم

 آموزش انتقال جم در بازی کلش رویال به صورت غیر مستقیم

جم با ارزش ترین پول رایج در کلش رویال می باشد که شما با استفاده از آن می توانید به پیشرفت زیادی دست پیدا کنید. ما در این مقاله از آموزش بازی سایت ایموجو نحوه انتقال جم در بازی کلش رویال به صورت غیر مستقیم را به شما آموزش خواهیم داد. البته راه های دیگری برای به دست آوردن جم نیز وجود دارد که ما در آخر این پست به شما گفته ایم.

نحوه انتقال جم در بازی کلش رویال (Clash Royale)

همان طور که می دانید Clash Royale یکی از بازی های ویدیویی می باشد که توسط کمپانی سوپرسل ساخته شده است، این بازی بر روی هر دو پلت فرم اندروید و آی او اس موجود می باشد. جم از مهم ترین عنصر های داخل بازی می باشد و خیلی ها به دنبال انتقال جم در کلش رویال می باشند و ما در این پست تصمیم داریم که روش انتقال جم در Clash Royale را به شما آموزش دهیم.

جم ها در بازی کلش رویال با ارزش ترین ارز می باشند و انتقال جم در این بازی بسیار مهم می باشد. در ابتدای این بازی به هر بازیکن صد جم داده می شود که توصیه من به شما این است که از این جم ها بیخودی استفاده نکنید. چون جم ها در Clash Royale بسیار تاثیر گذار می باشند. البته انتقال جم در کلش رویال تنها ترین راه به دست آوردن جم نمی باشد و راه های دیگی نیز برای آن وجود دارد که ما در ادامه این پست به شما خواهیم گفت.

این مطلب آموزشی برای شما مفید خواهد بود: ترفندهای گرفتن جم رایگان در بازی کلش رویال

کاربرد جم ها در کلش رویال

-شما می توانید با استفاده از این جم ها زمانی را که باید برای باز شدن جعبه ها صبر کنید را صفر کنید. به طوری که هر جم می تواند ۱۰ دقیقه از زمان انتظار شما کم تر کند.

-شما می توانید با استفاده از جم ها خرید طلا، کارت ها را انجام دهید.

-شما با استفاده از جم ها می توانید مسابقات را ایجاد کنید یا این که با استفاده از آن ها  در چالش ها شرکت کنید.

-با استفاده از ۱۰ جم می توانید کوئست (Quest) را بش از یک بار در روز انجام دهید.

-شما همچنین می توانید از جم برای از بین بردن زمان انتظار درخواست استفاده کنید، یک جم در هر ده دقیقه. گرچه انجام این کار باعث خواهد شد که در خواست قبلی شما حذف شود.

در واقع باید بگویم که راه مستقیمی برای انجام این کار از یک اکانت به اکانت دیگر وجود ندارد. البته این فقط مختص بازی کلش رویال نمی باشد سایر بازی های کمپانی سوپرسل نیز همین گونه می باشند، بنابراین به دنبال روش مستقیم انتقال جم نباشید.

اگر چه شما نمی توانید به صورت مستقیم انتقال جم در این بازی را انجام دهید، اما یک روش غیر مستقیم وجود دارد شما می توانید یک مسابقه درست کنید و با بقیه ی اکانت هایی که ساخته اید در این مسابقه یا همان تورنمنت شرکت کنید و به بقیه اکانت ها اجازه پیروزی دهید. شما باید یک تورنمنت رمز گذاری شده ایجاد کنید و در دسترس کلن قرار ندهید تا بازیکن های دیگر نتوانند در تورنمنت شرکت کنند و برای برنده شدن شما ریسک ایجاد کنند. این تنها راه انتقال جم در Clash Royale می باشد.

کاربرد جم ها در کلش رویال

روش های دیگر به دست آوردن جم در کلش رویال

شما می توانید جم ها را با استفاده از پول واقعی بخرید. برای خرید جم بازی کلش رویال می توانید از طریق سایت ایران موجو اقدام نمایید.

با باز کردن جعبه های رایگان نیز می توانید مقداری جم به دست بیاورید.

با تکمیل کردن کوئست ها نیز می توانید جم به دست بیاورید.

با برنده شدن در جنگ های کلن نیز به شما جم داده می شود.

در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو به آموزش انتقال جم در بازی کلش رویال پرداختیم. امیدواریم که این آموزش نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما می توانید سوالات خود را با کارشناسان سایت ایموجو به اشتراک بگذارید و پاسخ آن را نیز دریافت نمایید.

سارا رسولی

1 نظر

  • تروخدا فقط بگید چجوری انتقال جم بدهیم فقط همین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *