AD

ترفندهای نحوه فرستادن هدیه در پابجی موبایل

1 9,684

در بعضی مواقع دوستان شما نیازمند ارز های پابجی می شوند یا به کالایی احتیاج پیدا می کنند. در این حین شما می توانید فرستادن هدیه در پابجی موبایل را امتحان کنید. البته ضوابطی برای این که در داخل بازی کلاهبرداری پیش نیاید وجود دارد، برای اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

روش فرستادن هدیه در پابجی موبایل : قدم های آسان، روش ها و ترفند هایی که باید بدانید

در این پست می خواهیم فرستادن هدیه در پابجی موبایل را به شما یاد دهیم، البته باید این را بدانید هر آیتمی را نمی توانید به عنوان هدیه بفرستید. پس با ما باشید تا شرایط و ضوابط لازم برای ارسال هدیه در پابجی موبایل را به خوبی یاد بگیرید.

در پابجی موبایل به عنوان یک بازی آنلاین وظیفه شما فقط کشت و کشتار نیست، بلکه می توانید با افراد دیگر نیز ارتباط بر قرار کنید. در حقیقت در این بازی شما می توانید دوست پیدا کنید و در دنیای بیرون نیز با او دوست شوید و حتی می توانید برای او داخل بازی هدیه بفرستید. از آن جا که پابجی موبایل دارای ویژگی های بسیاری است و به همین خاطر بخش های زیادی در این بازی وجود دارند فرستادن هدیه در PUBG Mobile ساده نمی باشد. پس برای ارسال هدیه در پابجی موبایل بهتر است که این پست را مطالعه کنید، در ادامه این پست به شما می گویم که به دوستان خود می توانید چند نوع هدیه ارسال کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: بهترین روش های مقابله با کمین کننده ها در پابجی موبایل

فرستادن هدیه در PUBG Mobile: انواع هدیه ها

بازیکن ها در پابجی موبایل می توانند پول نقد و سایر موارد را مانند سلاح، لباس و شخصیت ها را برای افرادی که در لیست دوستان آن ها می باشند ارسال کنند.

اگرچه می توانید برای دوستان خود پول نقد ارسال کنید، لطفا توجه داشته باشید که محدودیت های روزانه برای جلوگیری از خطر تجارت واقعی یا کلاهبرداری وجود دارد. در ضمن فقط مواردی که در جعبه غارت سایر بازیکن ها درج نشده اند را می توانید به عنوان هدیه در پابجی موبایل ارسال کنید. اگرچه شما می توانید آن ها را زمانی که خریدید برای دوستتان بفرستید، این بدان معنی است که بارگیری چیزی که برای دوستان خود نیاز ندارید غیر ممکن است.

فرستادن هدیه در پابجی موبایل
فرستادن هدیه در پابجی موبایل

فرستادن هدیه در پابجی موبایل: روش فرستادن پول

همان طور که گفتم فرستادن هدیه در PUBG Mobile ممکن است. پابجی موبایل دارای ارز های رایج مختلفی در بازی می باشد. uc، نقره و BP انواع این ارز ها می باشند. شما می توانید همه ی این ارز ها را به عنوان هدیه در پابجی موبایل بفرستید. یادگیری نحوه ارسال هدیه در پابجی موبایل به خصوص در مورد پول بسیار مهم می باشد. زیرا گاهی اوقات شما یا دوستانتان برای خرید کردن نیاز به پول دارید، اما قادر به تامین هزینه نیستید. پس بهتر است در این هنگام یکی از چیز هایی که به شما کمک می کند روش فرستادن هدیه در پابجی موبایل می باشد.

برای ارسال پول در PUBG Mobile، باید مراحل زیر را انجام دهید

 • صفحه اصلی را باز کنید، روی پیکان کوچک سمت چپ ضربه بزنید و به لیست دوستان خودتان بروید.
 • دوستی را که می خواهید برایش پول نقد ارسال کنید را انتخاب کنید و روی گزینه send a gift ضربه بزنید. لیستی از نماد ها را مشاهده خواهید کرد که متناسب با مقدار BP، نقره یا یوسی است که شما می خواهید آن ها را ارسال کنید.
 • انواع و میزان وجه نقدی را که می خواهید به عنوان هدیه بفرستید را انتخاب کنید، پیام خود (در صورت دلخواه) را درج کرده و روی گزینه give کلیک کنید.
فرستادن هدیه در پابجی موبایل
فرستادن هدیه در پابجی موبایل

فرستادن هدیه در پابجی موبایل: روش فرستادن Skin

همان طور که گفتم ارسال هدیه در پابجی موبایل یکی از ویژگی های این بازی می باشد اما شما هر کالایی در مغازه را به عنوان هدیه در پابجی موبایل نمی توانید بفرستید. هنگامی که قصد خرید اقلام موجود در فروشگاه آنلاین را دارید، نماد کوچک موجود را بررسی کنید. بنابراین قبل از ارسال پول خود به آن با دقت این موضوع را بررسی کنید. برای فرستادن هدیه در PUBG Mobile باید مراحل زیر را طی کنید.

 • برای ارسال لباس ها و کالا ها در پابجی موبایل به فروشگاه بروید تا دقیقا موردی را که می خواهید ارسال کنید پیدا کنید و نماد هدیه را در سمت چپ دکمه خرید پیدا کنید.
 • اگر این ویژگی در دسترس است، روی آن ضربه بزنید و دوستی را که می خواهید به او بدهید را انتخاب کنید.
 • خرید خود را تایید کنید و برای ارسال آن بر روی دکمه give ضربه بزنید.
فرستادن هدیه در پابجی موبایل
فرستادن هدیه در پابجی موبایل

لطفا توجه داشته باشید که جعبه های موجود در پابجی موبایل نمی توانند به عنوان هدیه فرستاده شوند. علاوه بر این برای کاهش خطر فعالیت های غیر قانونی و کلاهبرداری، شرط ارسال و دریافت هدیه این است که هر دو طرف حداقل در سطح ۳ باشند و بیش از ۲۴ ساعت در لیست دوستان یکدیگر باشند.

شما با فرستادن هدیه در پابجی موبایل نه تنها به دوستان خود کمک می کنید و او را تقویت می کنید بلکه رابطه های دوستی داخل بازی را نیز تقویت می کنید. برای یادگیری ترفندهای بیشتر بازی پابجی موبایل به بخش ترفند بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

شما برای ما از فرستادن هدیه در پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با فرستادن هدیه در پابجی موبایل آشنا کردیم. با استفاده از این ترفندها به آسانی هرچه تمام تر می توانید فرستادن هدیه در پابجی موبایل را انجام دهید. اگر از طرفداران بازی های اکشن به خصوص پابجی موبایل هستید، برای دریافت جدیدترین اخبار بازی می توانید به  مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
 1. معین می گوید

  ممنون خیلی عالییییییی بود
  مرسی واقعا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.